1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kive76
29. říj 2012

@lena_1 vůbec mi to nevadí..zdravím

pawlla
29. říj 2012

@mmirunda ahojky tak dej hned vedet jak jsi dneska dopada 🙂
Jinak vsem dobre ranko holky tak jsem byla ve fakultce na tech odberech a uplne jinej pristup uplne jsem koukala vsichni tam byli uplne v pohode jen to vstavani byl des nejak jsem si odvykla 😀 Ted jen cekat na ten utz a zitra ma prijit angelsounds tak uz jsem nedockava

pawlla
29. říj 2012

@rory_g ahojky chtela jsem se jen zeptat ty pouzivas ten angelsounds?

mmirunda
29. říj 2012

@pawlla Ahojky kočko, to víš že dám, ale jedu ještě k našim, tak se když tak přihlásím až od nich 😉

pawlla
29. říj 2012

@mmirunda jj ok drzim palecky a pak sem dej hezkou fotecku 🙂

rory_g
autor
29. říj 2012

@pawlla ahojky, jj, používám, mám k němu i gel na utz z lékárny asi za 65,-Kč (ale prý se dá použít jakýkoli krém

rory_g
autor
29. říj 2012

@mmirunda taky držím palce a těším se na fotkůů

sarinka47
29. říj 2012

Ahoj holky, tak na 1.11. jsme objednaní na první konzultaci, docela by mě zajímalo, jak tato probíhá, je mi jasně, že tato diskuze toto obsahuje, ale nějak nemám čas to tady hledat 😉 , takže prosím o radu, budou nás s manželem prohlížet, resp. vyšetřovat, nebo to bude opravdu jen pohovor, hlavně vedu si žádný menstruační kalendář, soulož a tak, takže mám strach, že mě budou hubovat ☹

pawlla
29. říj 2012

@rory_g no to me prave zajima jestli si mam koupit ten gel ale asi jo zase takova palka to neni 🙂

rory_g
autor
29. říj 2012

@pawlla podle mě je to lepší 😉 A až budeš hledat srdíčko, hledej úplně dole nad tou kostí, já jsem jednou plašila asi hodinu, měla jsem podit, že když dr dělá utz pod pupíkem, že ho tam najdu, ale fakt úplně dole 😉

pawlla
29. říj 2012

@sarinka47 ahojky tak ja si taky nevedla zadnej kalandar proste nic jen je dobre znad datum posledni menstuace, jnak se tam jen ptaj na vsechno mozne kazdej CAR to ma jinak me obednali na UTZ a manzela na sermiogram, neboj nebudou ti hubovat jsou tam vetsinou v pohode lide 🙂

pawlla
29. říj 2012

@rory_g tak diky, to jsem zvedava a taky se bojim ze budu plasit snad srdicko najdu 🙂

rory_g
autor
29. říj 2012

@sarinka47 ahojky, bude to spíš o povídání, kdy jsi MS prvně dostala, jak máš dlouhé cykly, jak dlouho se snažíte, potom anamnézu u obou partnerů...možná Ti vezmou stěr a oběma krev, někde jde muž rovnou na spermio, někde ho objednávají 🙂

rory_g
autor
29. říj 2012

@pawlla najdeš, já ho pak našla pokaždé, když jsem zjistila, že je hned u močáku 😅 😀

sarinka47
29. říj 2012

@rory_g tak kdyby měl jít parnet na spermio, tak to znamená, nemít nějaký den pohlavní styky??? a jak jsem tedy dobře pochopila, MS kalendář chtít nebudou, že?? jinak tedy půjdu na normální ženské vyšetření??

pawlla
29. říj 2012

@rory_g az tak dole to taky jsem melápocit ze pod pupikem ale na to je jeste miminko asi ted moc male 🙂

rory_g
autor
29. říj 2012

@sarinka47 no lepší je MS kalendář mít, nebo si aspoň připrav kdy jsi měla poslední a jak dlouho trvala a jestli ji máš pravidelnou a po kolika dnech 😉 No asi manžela objednají na jindy, na tu abstinenci jsem zapomněla, říká se tak 3-4 dny 🙂
@pawlla no přesně, já občas najdu až teď prcka pod pupíkem a to je už celkem velký

kive76
29. říj 2012

@sarinka47 přesně tak zeptaj se tě na poslední menzes a po kolika dnech ti tak chodí 🙂 další, a řeknou ti co za případné další vyšetření by se mohlo dělat, aby zjistili - resp. aby případně odhalili proč se Vám nedaří otěhotnět.... jak dlouho se snažíte? a pak případně tě objednaj na nějaký vyšetření, někdy se ultrazvuk dělá i při tý první konzultaci.. ..ten spermiogram se při tý první návštěvě nedělá...to by Vám pak řekli termín..kdy na něj...myslím,že snad 3 nebo 4 dni nesexovat 😀

sarinka47
29. říj 2012

a ještě by mě holky zajímalo, když už se takhle o tom bavíme 😀 , jak často, když se snažíte sexujete s partnerem???

kive76
29. říj 2012

@sarinka47 tak u nás zjistili - mě alergii na spermie..takže to léčíme...takže u nás je možné otěhotnět jen umělým opélodněním...prostě dokud se ta alergie nevyléčí..a jinak sexujem 🙂 podle nálady

sarinka47
29. říj 2012

@kive76 tak to jsi mě uklidnila, my sexujeme tak 2x-3x za týden, je tedy pravda, že někdy i jen 1x za týden, ale po 1,5 roce by se to snad už muselo zjistit??? a ty si nepoznala alergii na sperma?? myslím pálení po sexu a tak??

zelvik
29. říj 2012

Ahoj holky, teda vy jste kecky, jsem to včera po osmé zalomila a vy jste to tu pěkně rozjely a i teď vás nestíhám.
Vítám nováčky. A těším se, až se ozve @mmirunda!!!!!

sarinka47
29. říj 2012

@zelvik děkuji za přivítání 😉

zelvik
29. říj 2012

@rory_g v kolik ty jdeš "na focení" ?🙂

kive76
29. říj 2012

@sarinka47 já jsem neměla vůbec žádný příznaky..tý alergiie...my dřív chodili do Gennetu a rok..a byli jsme akorát na průchodnosti vejcovodů, což to bylo v pořádku, a pak na 2x inseminací, pak jsme přešli do Motola a tam nás hned poslali na imunologii do Podolí...a tam se tohle zjistilo od března...po 3 měsících zlepšení o 15 procent...a takže ted už to může být lepší.ale na další imulogii jsme poslaný až až někdy budu těhotná...to jo má se chodit po roce neotěhotnění..takže to jsi už v limitu

adriene
29. říj 2012

Ahoj holky, preji hezky den 🙂 Ja tu byla naposledy v sobotu a ted koukam jak blazen... 😉 Vcera jsme pokrocili v rekonstrukci, zacina se to rysovat. Dnes jsem uplne mrtva, byl to zahul...
Drzim palce na dnesni UZ @mmirunda , pak dej vedet 🙂

@sarinka47 Pri prvni navsteve jsem v CAR lekari predala dokumentaci a doporuceni od meho gynekologa, vcetne vysledku vysetreni, co nam udelal. Zeptali se me, kdy byla posledni MS, jak dlouho trvala a jaka je delka cyklu. Jak dlouho se snazime, proste celkova anamneza. Mne udelal dr. bezno gyn. prohlidku a vaginalni UZ, objednali me na odbery. Manzela obednal na odbery a spermiogram. No a na dalsi kontrole jsme zkonzultovali vysledky a vyslechli si navrhy moznosti reseni 😉

rory_g
autor
29. říj 2012

@zelvik já jdu dneska v půl druhé a zítra ve dvě 😉

danny38
29. říj 2012

@pawlla To je moc dobře Pavli, držím tobě i prckovi moooc pěstičky 😉

danny38
29. říj 2012

@mmirunda Budu na vás oba myslet a těším se na fotečku

pawlla
29. říj 2012

@danny38 diky no mam strach uz jsem mesic mimi nevidela ale jeste 8 dni to vydrzim a doufam ze uz zitra prijde angelsounds a aspon srdicko si poslechni takhle nic nenvim:-/