1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kive76
17. kvě 2012

@kiwisek to iuičko pokud má přítel špatný spermie tak to nedoporučujou, no mě naštvaly v gennetu měli jsme druhý iuičko a já " mám roztažený nohy " při výkonu mi dr. říká....s největší pravděpodobností těhotná nebudete přítel má špatné spermie...málo, a špatně pohyblivé...takže je to zbytečné dělat...a udělala to...

saraha2
17. kvě 2012

@ivex máš buď stimulované IUI,nebo nestimulované,jako jsem měla já..někdo stimuluje clostíkem,někdo puregonem..pregnyl má každý 😉

dadenka111
17. kvě 2012

@kiwisek ☹ no to je dost malo na IUI. ale ako sa hovori trpezlivot ruze prinasa 😵

zelvik
17. kvě 2012

Jo a když jsme v tom měření se - já mám 170cm 😉

kive76
17. kvě 2012

@ivex ahojky, no mi v gennetu tehdá ani za jedno iuičko nic neplatily...měli jsme dvě..a bohužel neúspěšné...

saraha2
17. kvě 2012

@kive76 na řeči bych nedávala po zkušenostech..mě při IUi řekli,že spermio je vynikající a stejně nic...tak schválně koukám do kartičky od manžela a při IVf bylo 68mil. a při IUI 59mil.

zelvik
17. kvě 2012

@saraha2 No tak aspoň že už došla, ať se zase pak může něco dít. Já mám tenhle měsíc plonkový, tak je to otrava, že se nic neděje.

kive76
17. kvě 2012

@dadenka111 ahojky, pokud se nám vyléčí má alergie na spermie...tak bych taky naší dr. v tom srpnu navrhla jestli by nešlo ještě zkusit jedno IUičko...než bychom šli na to případné IVFko...

saraha2
17. kvě 2012

@zelvik no pokud tam polyp bude,tak hned operace a další MS hupnem do dalšího pokusu 😉 což by mohlo vyjít na červen..snad to stihneme a vše bude v pořádku hlavně..

kive76
17. kvě 2012

blahopřeju holkám co jsou těhule, a nám co se snažíme držím palečky 🙂

dadenka111
17. kvě 2012

@kive76 ja som tyzden po 3.IUI podala ziadost na IVF a este som nevedela vysledok. to bolo v marci. brala som clostilbegyd a ze sa moze 3mesiace a pauza. som sa spytala ci mozem aj 4x brat a ist na IUI este pred IVF. takze povolili. na potvoru som vobec alebo slabo nastimulovala a IUI mi zrusili. to bolo znamenie, ze uz len na IVFko musim cakat. treba vyskusat co sa da. skuste IUI u vas je to dokonca zadarmo. my sme platili 55€.
akurat dnes mi zavolali z centra, ze oficialne prisla schvalena ziadost. presne 8tyzdnov! esteze som si protokol vybavila skor 🙂

ivex
17. kvě 2012

@kive76 My taky 1x jsme ani nedošli do konce, vůbec jsem nereagovala stimulku a při 2 iui vše v pořádku, ale taky nic, a ivf podle testu taky nic, ale uvidím v pondělí. Nějak nám to štěstí nepřeje.

ivex
17. kvě 2012

@saraha2 na clostík jsem vůbec nezareagovala, pak jsme měla část merional a část puregon, ale taky nic.

kiwisek
17. kvě 2012

@kive76
@dadenka111 díky, proto jsem se chtela s vama poradit, nez zacnu plasit v centre, ze bych chtela IUI

kiwisek
17. kvě 2012

teraz tak trochu mimo temu, baby - pozerate na "Zazraky zivota"? 😉

kive76
17. kvě 2012

@dadenka111 v tom Motole mi dr. říkala, že to schválení trvá tak 4 týdny...a že ta žádost platí na 3 měsíce, takže kdyby náhodou to nevyšlo v tom třeba červnu to IVF, tak pak máš možnost jít červenec, srpen..nám bude žádat jakoby od července...

kive76
17. kvě 2012

@kiwisek ale tak samozřejmě dr. se zeptat můžeš, a ona ti poradí, dle zkušenost í 🙂

kive76
17. kvě 2012

@kiwisek ahojky, někdy jo ..já dřív koukala na tu první seriii...to mi přišlo, že tam šlo víc o to umělý oplodnění a ted koukám jen někdy..a příjde mi že to je spíš o těch vztazích mezi doktorama..atd......než o plození dětí... 🙂

rox
17. kvě 2012

@mia75 No ja bych do 3 asi nesla, bych mela strach, ja mam hruzu i ze dvou mimin, ale protoze tomu moc neverim, tak pujdu do 2E. Teda doufam, ze budu mit aspon dve poradny vajicka 😖 A taky mi rikal dr ze je sance ze se obe uchyti 20%. Muj byvaly manzel ma ted dvojvajecny dvojcata a taky bezi septanda, ze to maji z IVF (jeho blba zenusko totiz vsude vykrikovala, ze je neplodnej a ani dite ji neumi udelat), ale neptam se ho, on je v tomto smeru dost zdrzenlivej 😀 I kdyz, ty deti mu ani nejsou podobny, tak cert vi jak byla oplodnena jelikoz nase deti jsou jeho verna kopie 😀

rox
17. kvě 2012

JInak ja mam 172 cm, to jsi fakt prcek, hihi.

marmina
17. kvě 2012

@kiwisek já koukám na zázraky, líbí se mi to 😉 štve mě, že už nejde přes net pustit ordinace 😒

verry
17. kvě 2012

@saraha2 ahojky, ale je to gut, furt stejný. 😉 a jak jsi na tom ty?? kdy jdeš k dr?

saraha2
17. kvě 2012

@verry já jdu až po MS na ultrazvuk-takže příští týden

evikj33
17. kvě 2012

Holky ja taky nepatřím k obrum mám 165cm,zato z váhou už bych konkurovat mohla i chlapum 😠 Tak ještě hodku a budu moudřejší,co ty naše děti 😕

rox
17. kvě 2012

@mia75 Moc gratuluji mio a tichounce trosicku zavidim 😉
@ivex Me to utrogestan taky protahl asi o 3 dny od vysazeni. A brala jsem 1-0-1, hold kazda jsme individualita.
@dadenka111 Me pri IUI rikal dr ze staci aby bylo 0,5 milionu sampionu a ze my jsme na tom dobre, mame jich 8 (na to ze mel mit 3 dny abstinenci a ja ho den predtim 2x znasilnila tak dobre skore....ovsem nulovy vysledek)

rox
17. kvě 2012

@kive76 Kde v gennetu jsi byla? V praze v arse? POkud ano, tak kterej dr ti tohle rekl?

rox
17. kvě 2012

@dadenka111 Proc ti IUI zrusili? Ze jsi nemela zadny vajicko?

rox
17. kvě 2012

@marmina No tak to me taky nastvali. Ja na tv nekoukam pac furt sedim v praci,ale poustela jsem si to pres net....a ted chteji vice penez nez verejnopravni tv. Taksi rikam, ze to necham bejt, pak si to na jeden mesic zaplatim, vsechno zkouknu a zase na pul roku zrusim. Fakt to prehnali. Asi potrebujou prachy.

kive76
17. kvě 2012

@rox na Praze 7 - Letná, primářka Brandejská

vall83
17. kvě 2012

ahojcek babenky a tie zazraky zivota sa daju pustit na netu? ja bych rada na to kukla...tak dajte presny nazov alebo link ak sa niektorej podari, moc dakujem....
Holky...ja mam od gyndosky vitaminy...su v tabletkych lebo jod som mala zakazany tak ten jod som odtial vyhadzovla, sice stoja 54 eur, ale boli sme spokojny....
no a teraz v Caru mi silu moci vnukaju femibion, ten prvy sme odmietli, este pred otehotnenim, teraz dr. trval na tom ze tie lieky od gyndosky mam vysadit a uzivat femibion pre tehotne zeny do 12 tt...no tak sme ten zazrak kupili...lebo nam tvrdil, ze v tych mojich je urcite malo vitaminov ktore potrebujem....a cudujme sa ....porovnali sme to a vo femibion je vsetkeho ohodne menej....a je tam jod....a je to vsetko v jednej tabletke, takze aj s jodom....dr. povedal ze v tehotenstve jod musim...to viem...preto papam rybicky a uz nedodrzuju presne tu dietu...tak mi to doporucila endoklinologicka, ze v tehotenstve mi staci 100 mg jodu na den, a to ze je aj v potrave....a v tejto tabletke je 150 mg jodu a samozrejme plus to co mam v strave....som z toho dost zmetene...
viem ze im ide iba o to ze maju z touto firmou zmluvu tak to ponukaju...neviem co mam uzivat...
ale na druhej strane si hovorim, ze pri malej som ziadne vitaminy nejedla a je tu.....takze kludne by som aj ten femibion papala, ale zasa sa bojim toho jodu....
je to blba situacia...a zasa ist kvoli tomu endoklinologicke to nez sa tam dostaneme...ach jo...