1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kacaul
13. čer 2012

@rox je hlavně dobře, že jste se usmířili, budeš se cítít mnohem líp .. a zítra jen dobré zprávy 😉 .. embryjka jako lusk ..

tulipanek82
13. čer 2012

@rox O tom PICSI taky uvazujeme, ale zase se za to 5000 doplaci a my ted otacime kazdou kacku, protoze stavime...no a v podstate nam rekli, ze ma muj chlap kvalitni DNA spermii, takze PICSI az tak nutne neni. Taky jsme pemysleli nad IMSI a to nam v nasem pripade vubec nedoporucili-pry rozhodne ne na prvni pokus...Takze zustaneme asi u ICSI

tulipanek82
13. čer 2012

@rox A pripojuji se k prani,at mas zitra krasne embryjka ! 😵

rory_g
autor
13. čer 2012

@tulipanek82 ahojky, také bych šla do ICSI...je to jistější, my máme super spermio a klasicky se vajíčko vůbec neoplodnilo...takže na druhý pokus ICSI bude určitě.

kacaul
13. čer 2012

@rory_g no vidíš, my si zaplatili ICSI .. z deviti pak nechali jen dve prirozene jako pokus a ty se chytli obe.. a metodou ICSI se nám ze sedmi chytlo jen jedno.. je to fakt individuální a člověk nikdy neví :(

rory_g
autor
13. čer 2012

@kacaul no jasně no...já jsem měla taky jen jedno vajko...takže šance byla mini 😝

unkarka
13. čer 2012

@tulipanek82 my jsem za ICSI platili 7800 tak vsude asi jinak,manzel ma spatny spermiogram.

unkarka
13. čer 2012

@rox zitra drzim pěsti 😉

danny38
13. čer 2012

@unkarka U nás stojí ICSI 8000,- 😕

tulipanek82
13. čer 2012

@rory_g No nam prave rikali, ze kvuli tem protilatkam na spermiich to klasicky nema sanci..A vam vysetrovali tady ty protilatky? Treba je ma manzel taky? Drzim pesti k tomu druhemu pokusu...

tulipanek82
13. čer 2012

@unkarka Muj chlap ma taky spatny SPG...jinak jak je to cenove jinde to nevim, protoze jsme se o jiny centra ani nezajimali,ale kazdopadne co ted koukam do cenicku,tak jsem se spletla, doplatek za PICSI je tam 3000. No a ICSI tam stoji 9000.

tulipanek82
13. čer 2012

@kacaul Muj chlap rikal, ze kdyz se to dela klasicky, tak se vlastne prirozene vybere spermie, tak asi proto jste dopadli takto, ze?

rory_g
autor
13. čer 2012

@unkarka @danny38 @tulipanek82 u nás je ICSI za 7tis. No a dělali, já mám zvýšené NK buňky, mm je v pořádku a já jsem brala Prednison. No po poravdě jsem asi ráda, že jsme nedali na to jedno vajko ICSI, myslím, že jsme ušetřili sedmičku... 😒

danny38
13. čer 2012

@marmina Já jsem se schválně pořád držela u vás nahoře, abych na vás holky prskala co nejvíc těhu bacilů 😀

dadenka111
13. čer 2012

@rory_g dnes som si dala pichnut tie tri injekcie kamoske sestricke. akaaaa pohodicka. mala to hotove do 10minut. mne to trvalo strasne dlho. zajtra dam vediet ako som na tom. uz som strasne zvedava co sa tam deje. vajecniky ma pobolievaju a mam uz brusko ako balon. lahko sa do neho picha.
dobruuu

kcvrcekz
14. čer 2012

Dobré ráno holky🙂. Tak konečně trochu vyspaná a břuch už nebolí🙂. Ještě se válím. Co máte dnes v plánu?

kiwisek
14. čer 2012

@rox @danny38 holky, myslím na vás, ať máte dnes dobré zprávy! 😉

zana21
14. čer 2012

@rox @danny38
@dadenka111 Holky, držím palečky, ať nás všechny tady potěšíte dobrými zprávami 🙂 Jiné ani slyšet nechceme 😝

marmina
14. čer 2012

ahoj holky
@kcvrcekz já mám dneska kromě svého synka na starosti i neteřinku, takže si trénuju péči o dvě děti 🙂 Je tady ošklivo, deštivo, ale jestli se to udobří půjdeme na procházku. Ve volných chvilkách háčkuju a kecám na MK 😀

pupidu
14. čer 2012

krásné ránko, holky 🙂 Teď jsem si po Utroši ještě hodinku poležela, ale dneska to na nějaký extra výkony nevidím. Su jak praštěná 🙂

marmina
14. čer 2012

@pupidu
@kcvrcekz upřímně závidím možnost si prodloužit pobyt v pelíšku 🙂

marmina
14. čer 2012

@rox nenapínej!!!! šup sem s novinkami!

pupidu
14. čer 2012

@marmina Pořád doufám, že nám to vyjde, tak to musím naspat do zásoby. Potom na to snažilkovský lenošení budu už jen vzpomínat 😀

pupidu
14. čer 2012

@rox Taky su moc zvědavá 😵

kacaul
14. čer 2012

Ahoj holky, nevíte prosím, co přesně je Embryo Glue? Jestli je to dobré a může to nějak pomoct? Doktor mi doporučil, že bych to při KET mohla zkusit - mělo by to pomoct udržet embryo. Já o tom nemůžu najít žádné pořádné informace :(

marmina
14. čer 2012

@kacaul není to ten "silikon" co měla saraha?

dadenka111
14. čer 2012

@zana21 @marmina @rory_g ...
Dobré ránko. 🙂 Zatiaľ ide všetko ako má. Po 14tej volám kedy je odber. Hovorila Dr. že buď víkend alebo v pondelok. Počet ani nič viac neviem, ale kliklalaaa o 106 😝 len možno aj malé merala.

dadenka111
14. čer 2012

@kacaul ja mam info. pouzivaju to v centre Ferticent BA

EmbryoGlue® ( „lepidlo na embryá“) zvyšuje šance na otehotnenie

EmbryoGlue® je jediné dostupné médium používané na prenos embryí do maternice obsahujúce okrem všetkých dôležitých živín potrebných pre optimálny vývoj embryí aj látku zvanú hyalurónan vo vyššej koncentrácii. Hyalurónan sa prirodzene vyskytuje vo vyššej koncentrácii vo folikulárnej tekutine ako aj v tekutine vo vajíčkovodoch a v maternici kde vytvára prostredie so zvýšenou viskozitou.

Nezávislý výskum preukázal vyššie šance na otehotnenie, ak sa použije pri prenose embryí do maternice kultivačné médium s vysokou koncentráciou hyalurónanu, látky ktorá je obsiahnutá v médiu EmbryoGlue® vo vyššej koncentrácii, v porovnaní ak sa použilo na prenos embryí kultivačné médium s nízkou koncentráciou resp. bez obsahu hyalurónanu.

EmbryoGlue® je použitelné pri prenose embryí všetkých vývojových štádií od dvojdňových embryí až po blastocystu, nezávisle na tom či ide o prenos čerstvých alebo mrazených embryí.

marmina
14. čer 2012

@dadenka111 tak to bude opravdu něco podobného jako měla saraha po operaci, taky tam byl hyaluron

marmina
14. čer 2012

@dadenka111 já myslím, že měří ty nadějné, takže jich asi máš hodně 😉