1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
28. čer 2012

@zelvik mě právě nikdy o žádný neříkala, myslela sem vždy že cysty bolí a ne že si tam nějak rostou a zase nerostou a mizí a když je člověk nepotřebuje tak se zjeví..

zaneta2
28. čer 2012

@mmirunda já jsem dozvěděla co budu brát až když mi dali recept který jsem si šla vyzvednout a tam to bylo napsané., ale neřešila jsem to nevěděla jsem vůbec co to je. asi ti to nastaví podle výsledků krve. 🙂

pawlla
28. čer 2012

@zaneta2
@mmirunda me ho dali uplne normalne je to prej pro to aby telo neodmitalo emgryjko nebo co ale ja nemam zadnou diagnozu tak asi proto dava se to hodna kdyz ma nekdo alergii na serma partnera ale vic nevim. Uz se tesim az ho vysadim 😀

mmirunda
28. čer 2012

@malinka_02 jj to já vím, že se přibírá po všech ale pro prednisonu je to prostě sado maso. Já po vyszaení HA zhubla cca 8 kilo ale jak jsem začala jíst listovku tak je to všechno zpátky ☹

mmirunda
28. čer 2012

@zaneta2 asi jo, tak u mě je to deformační problém. nevezmu si nic co neznám. V nemocnici ze mě byly na prášky. když jsem si myslela, že je to k ničemu, tak jsem jim to nespolkla 😀 😀

mmirunda
28. čer 2012

@pawlla tak to ti věřím. Martin ho bral, když byl v pubertě a strašně po něm nabral a teď má po celým tělě strije jak potom strašně moc naráz zhubnul, je to vošklivý, ale i tak ho miluju

zaneta2
28. čer 2012

@pawlla to mi vlastně taky dělali z krve, jestli nejsem alergická na manžela 😀 a to nejsem tak proto jsem ho možná neměla. jinak nevím ☹ teď se ale dívám že v rozpisu je taky v tabulce uvedený.

zaneta2
28. čer 2012

@mmirunda bohužel si ani nebudeš moct vybírat ☹ ale věřím že to všechno co nabereme už během stimulace nebo až během těhu určitě pak vyběháme s našima dvojčátkama 😉

mmirunda
28. čer 2012

@zaneta2 tak třeba jenom zapomněli nebo nevím 😖

mmirunda
28. čer 2012

@zaneta2 😀 😀 jo to se nebojím, to se bude hubnout jedna báseň 😉

malinka_02
28. čer 2012

@mmirunda no já jím listovku už roka 3/4 a asi se jí jen tak nezbavím..

saraha2
28. čer 2012

@zaneta2 ta,co byla se mnou prednson taky neměla..takže ne každému to dají..ale špek na břiše z toho roste..to je fakt..tak aspoň můžem papat a nadávat na prednison 😀

mmirunda
28. čer 2012

@malinka_02 joo a bohužel se po ní přibírá, no co, pak se to nějak zhubne, spíš mě štve, že se na sebe nemůžu ani podívat. Asi doma rozbiju všechna zrcadla a bude 😕

saraha2
28. čer 2012

@mmirunda a fertig velebnnosti... 😉 😀

mia75
28. čer 2012

@saraha2 ahoj, aj sa bojím, či to nezakríknem, ale dnes bez bolestí a od obeda aj bez špinenia. Tak snáď uz bude dobre. Sľúbili mi, že ak im ukážem 2 dni po sebe cistu vložku, pustia ma domov v pondelok. Tak snáď 🙂

zaneta2
28. čer 2012

@saraha2 asi je to fakt hodně individuální. tak já jsem špíček měla před stimulací a byla jsem za něj ráda. aspoň bylo do čeho píchat injekce 😀

mmirunda
28. čer 2012

@zaneta2 Tak to já mám tolik místa na píchání, že si ani nedovedeš představit 😀 😀

mmirunda
28. čer 2012

@saraha2 Jinak ahojky 😉

marmina
28. čer 2012

@mmirunda po listovce se taky přibírá? to jsem ještě neslyšela!

mmirunda
28. čer 2012

@marmina jj bohužel ano, na někoho to tak opravdu působí ☹ nebo spíš je po ní větší chu´t na jídlo, jako po všech béčkách ...

marmina
28. čer 2012

@mia75 hlavně se šetři, já vím, ty jsi taková hodně pracovitá šéfka 🙂 Ať jsi brzy doma!!!

marmina
28. čer 2012

@mmirunda aha, tak po béčkách je mlsná! Já si teď na ten žlučník dávám nealko pivo a normálně mi začalo chutnat a cítím se fakt lépe, tak doufám že nebudu mít dřív pivní pupek než ten miminkovskej 😀

mmirunda
28. čer 2012

@marmina jj přesně tak, kór když je listovka ještě třeba s B6 tak to je pak mazec. Béčka se dávají i dětem když špatně jí, na připbrání 😀 😀Nooo tak rychle musíš pořídit miminkovskej, abys ten pivní zamaskovala 😀

malinka_02
28. čer 2012

@mia75 tak moc držím palečky abys byla doma..
@mmirunda @zaneta2 já taky nemám o místo pro píchání injekcí v břiše nouzi 😉 A vy teda všichni pícháte pera do břicha?
@marmina ono hlavně po těch béčkách a samostatně listovka není mock sehnání nebo je strašně drahá..Mě ted tu listovku a béčka ještě řekli na ten homocystein tak sem znásobila dávky..

Holky jdu spát.. Zítra jsme na svatbě tak přeji hezký víkend budu nakukovat zas jen přes mobil a hlavně samé dobré zprávy!

pawlla
29. čer 2012

@mmirunda dobre renko, jeeej ze se nabira i po listovce jsem nevedela to uz je uplne mazec
@malinka_02 jo toho mista na pichance do bricha mam taky hafo 😀 i misto na pichani agolutinu do zadku mam hodne 😀 😀 ale beze srandy po mesici pichani agolutinu do zadku jeste takou vetsi injekci ( sice to vubec nebolelo jen ta injekce vypada desne ) jsem si pomalu nemohla sednout jak jsem to mela uz natekle je to takovej olejovej previt ten agolutin ale je dobrej pro mimi

ivapo
29. čer 2012

@danny38 ahoj tak ve čtvrtek? Můžeme si dat třeba někde oběd! Kašna 11 30? Nebo máš jiny nápad?

zaneta2
29. čer 2012

@malinka_02 já jsem si píchala klasické injekce. musela jsem si vždycky smíchat léky a tekutinu a pak vyměnit jehlu a aplikovat. pero mi ani nenabídli, hlavně je o dost dražší 😉

kiwisek
29. čer 2012

@danny38 taky se pripojuji s gratulací k ♥ 😉

kiwisek
29. čer 2012

@mia75 tak drzime palce, nech vas najneskor v pondelok pustia domov! a uz zadne komplikace 🤐 mas to uz hodne dopredu vybrano! 😵 😉

pawlla
29. čer 2012

@zaneta2 a mela jsi taky agolutin?