1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rory_g
autor
6. lis 2012

@pawlla moc gratuluju kočko 🙂

pawlla
6. lis 2012

@malinka_02 tak drzim palecky at se miminko pekne zakousne a nepusti 🙂
@danny38
@pentagras
@mmirunda
@rory_g
@pupidu dekuji holky mam radost ze je vsechno v poradku a bylo moc pekne videt jak se miminko vrti a i ve 3D bylo pekne videt akorat ze ne to co dr potreboval 😀

malinka_02
6. lis 2012

@pupidu
@zelvik prave me by to ani nevadilo, klidne 9 mesicu kdyz to vyjde!!! 😀
@pentagras ja se taky bala a dobry,tak drtim palce!

@pawlla hlavne ze je miminko v poradku!!!

zelvik
6. lis 2012

@pawlla Jéééé, no hurááá, moc gratuluju, to je dobře, že přes ten krušný začátek je to všechno jak má být!!!!!!!! No a že se nechce fotit a pořádáte tam takový manévry? No bóóóže, kdo by se taky chtěl vystavovat, že? 😎 Má tam pěkně klídek a pohodičku a oni ho chtěli rušit - no né?🙂

pentagras
6. lis 2012

@malinka_02 mám strašnej strach z toho telefonátu ranního v pondělí ☹

mmirunda
6. lis 2012

@pentagras neboj se, prcek se hezky rozmrazí 😉

zelvik
6. lis 2012

@pawlla A je dobře, že jsi šla jinam, viď? Aspoň jsi teď klidnější a předpokládám, že bylo i lepší jednání ze strany doktorů....

pentagras
6. lis 2012

@mmirunda dík, doufám 🙂

pawlla
6. lis 2012

@zelvik jo jsem rada a jednoznacne lepsi chovani dokrotu meli trpelivost nechali me projit se a tak a pak kdzy to neslo tak zavolali toho hlavniho doktora a ten to nakonec zmaknul i 3D mi ukazal, pristup uplne super

mmirunda
6. lis 2012

@pentagras nedoufej a spíš mu věř ♥

mmirunda
6. lis 2012

@pawlla tak jsi klidnější?? a kdy máš další KO?

pawlla
6. lis 2012

@mmirunda jo jsem klidnejsi o moc vim ze mimi je v poradku a odpovida tydnu tehotenstvi dalsi ko trolu mam 15.11 u sveho noveho dr

mmirunda
6. lis 2012

@pawlla no super, to je hned příští týden 😵

pawlla
6. lis 2012

@mmirunda jo to je super to mi budou delat odbery na tripple testy tak uvidime ale teda oddechla jsem si ze miminko je v poradku a dr mi pustil i srdicko, uz ma 10 cm 🙂 ten teda vyrostl

mmirunda
6. lis 2012

@pawlla no jasně, že vyrostlo, bodejď by ne ... a ty jsi dneska kterej týden a den?

zelvik
6. lis 2012

@pawlla Já mám fakt veliou radost, že jsi odešla od tamtěch podivnejch doktorů jinam!!!! To byl děs, ale už je to za tebou a teď už je to supééér 😎

danny38
6. lis 2012

@pentagras Budu moooc držet pěstičky, aby se mrazáček pěkně rozmrazil 😵

saraha2
6. lis 2012

@pawlla krááásný!!huráá!!!!!!!!!

pawlla
6. lis 2012

@saraha2 diky 🙂 , jsen jsem ted uplne virizena jsem se nacpala a pujdu lehnout do postele to chozeni po nemocnici nebylo nic moc, hlavne ze se nakonec poradilo

kiwisek
6. lis 2012

holky moje zlaté, moc na vás myslím a držím palce
@mmirunda je zlatíčko, že pořád dělá tak nádhernou tabulku 😉
já mám teď moc těžké období, špatné zprávy 😢 ☹

saraha2
6. lis 2012

@pawlla právě jsem si tak říkala,že ty jsi se tak nervovala a prcoušek malinkej si tam tak hoví,že ani nespolupracoval/a 😉 😀 jako by si mimi říkalo:o co vám jako jde?nevidíte,že mám polední klid a relax,tak neotravujte 😀 😉 to to naše tam vždy řádí 😀

mmirunda
6. lis 2012

@kiwisek Copak se stalo kočičko moje??? Copak tě trápí?

malinka_02
6. lis 2012

@pawlla xdekuju snad uz konecne jo..
@pentagras ja mela taky ale doufala sem ze v nejhorsim by rozmrazili toho posledniho mrazacka.. A nastesti dobry!!
@kiwisek jejky a copak se deje?

monrei
6. lis 2012

holky všem co jste po transféru držím pěsičky at mimísci pěkně rostou a se sexem si nelamte hlavu my jsme nesměli celý těhu a popravdě ani ted po porodu na to není chut......jsem po celým dni tak zmlácená že jsem ráda že si lehnu a alespon si hodku zchrupnu když mě madam nenechá spát......snad se to zlepší.

pentagras
6. lis 2012

@danny38 děkuju 🙂

pawlla
6. lis 2012

@saraha2 no mimino ma doktory na haku 😀 Uz ni nekdy brni brisko to budou za par tejdnu uz kopance do mocaku 😀

alinah
6. lis 2012

ahoj holky! chtela jsem vas pozdravit, me uz se to blizi a uz se nemuzu dockat az to bude vsechno za mnou. tak nejak sem nakukuju ale nepisu, to je pravda
@pawla gratuluju k vyborne kontrole, snad uz se to ted vsechno u tebe uklidni a zacnes si to tehotenstvi aspon trochu uzivat.
no a samozrejme vsem ostatnim preju jen to nejlepsi.. je vas tu fakt hodne a hlavne je super ze se pomalu ale jiste presouvate do spodni casti tabulky..

ja mam zitra posledni den pred MD - nejak strasne rychle to uteklo! prijde mi to nedavno co jsme resily OPU a ET...

pawlla
6. lis 2012

@mmirunda dneska jsem 13+5 podle utz a podle pm 13+6

harley26
6. lis 2012

@zelvik Moc děkuju za info!

evikj33
6. lis 2012

@pawlla No konečně dobré zprávy,už bylo načase 🙂 Tak odpočívej a užívej mrnouse.Co ti řkli na plodovku-zrovna dnes mně říkal manža že známa je na marodce-bo ji dr neposlal na 1.tr.screning a dělal jen tripla a tam jim vyšel poz.dawn a je po plodovce a nepotvrdilo se 😒 Tak at tě zas nestresují.