1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

martina_81
22. črc 2012

@malinka_02 mně taky celou dobu říkali kolem 8mi kousků a v den OPU na nás pak vybalili,že 12, tak jsme z toho byli úplně hotoví. 😉
@mmirunda též jdu chrnět, dobrou noc. 🙂

malinka_02
22. črc 2012

@martina_81 no on se díval dost pečlivě, tak maximálně že by ti dva menší dorostli, doufám v tom, aby byli mražáčci 😉

Dobrou holky 🙂

zuzij
22. črc 2012

@malinka_02 držím palecky na zítra. Ať odběr probehne v klidu a je velká úroda,aby byly mrazacky 🙂

herbie
22. črc 2012

ahojte kocky uz se tesim na vas co budete testovat jsem zvedava jak jste dopadli doufam, ze budou // me dneska boli bricho jak na mrchu mam ji dostat zitra tak se uz tesim protoze 3 den zacnu jist antikoncepci na tyden jenom a uz se to pomalu bude rozjizdet hrozne rychle to utika uz bude srpen 😉 dneska mame velky teplo venku primo hnus neda se bejt doma. malinka_02 taky drzim palce at ti to dopadne dobre!!!

pawlla
22. črc 2012

@herbie no jo ja se takytesim na pekne // taky nasich cekatelek 🙂 bohuzel u me // jeste neznamenaji vyhru ☹

lenka290
23. črc 2012

Baby, aj Vám meškala po Diphereline mrcha? Mne už 5 dní, hlavne že už mám porobené predoperačné, no ked bude mrcha ešte stále meškať predoperačné budú staršie ako 3 týždne.... 😖

fionna
23. črc 2012

@sheronka Já ted na umělým ještě nebyla, ale špinila jsem když jsem byla těhotná. 😉 A to v období když se brouček zavrtává. 🙂

ramdy
23. črc 2012

Krásné dobré ránko všem 🙂

pawlla
23. črc 2012

Dobre ranko baby a je to vsechno zase v pytli vubec nevim co se deje rano jdu na wc a krev a to hodne jako pri MS a to o 14 dni drive to snad neni pravda vubec nevim co mam delat asi pockam jestli se to rozjede a pak zavolam do car co mam delat

mmirunda
23. črc 2012

@pawlla Pavli, jak to? ☹ Pošly tu mrchu raději ke mě ....

pawlla
23. črc 2012

@mmirunda jako ja vubec nevim co mam delat vse je naplanovane a ted tohle je to v haji

mmirunda
23. črc 2012

@pawlla ale není, zvedni telefon a zavolej tam, oni ti poradí. Já už taky volala, ale google ještě nepracuje asi, tak mám volat v deset 😠

pawlla
23. črc 2012

@mmirunda no ale ja nevim jestli to je MS (ale co jineho by to bylo na spineni to bylo silne )osprchovala jsem se a ted nic pockam jestli se to rozjede ale asi jo boli me podbruch jako blazen to se mi jeste nestalo abych to dostala drivnea jeste o 14 dni ...... jestli se to tim padem zase odlozi tak uz to vazne nedam

mmirunda
23. črc 2012

@pawlla Tak třeba se to urychlí 😉 třeba by mohl být KET za 14 dnů 😉

sheronka
23. črc 2012

@fionna Dakujem za odpoved. V ktorom tyzdni si to mala ?

saraha2
23. črc 2012

@pawlla dobré ráno!!jestli to není taky ze stresu ☹ víme,jak to s mrchou je..když ji nechcem,tak si nakráčí a klidně i dřív....takže zavolej a poptej se a hlavně informuj,jak to s tebou vypadá!!!!!!!!!
@malinka_02 vydrž dnes,prťka,vydrž!!myslím na tebe!!!!!

pawlla
23. črc 2012

@mmirunda no pri mem stesti nevim jestli to bude zrovna urychleni me z toho trefi vse ok at ted telo dela takove veci to je hnuza jsem z toho hodne spatna

mmirunda
23. črc 2012

@pawlla Já ti to věřím beruško, ale uvidíš, že to dobře dopadne. Já bych to měla dostat ve středu a obávám se, že bude zase zpoždění, že si taky ze mě tělo dorbý den 😠 😠

mmirunda
23. črc 2012

@malinka_02 myslím na tebe, ať se vše podaří jak má 😉

mmirunda
23. črc 2012

@saraha2 ahojky kočko, jak pak se cítíš? Já se tady klepu jak drahej pes 😖 budu podruhé!!! volat do CAR a snad se už konečně dovolám googlovi

pawlla
23. črc 2012

@saraha2 jsem z toho na mrtvici ted zas jako nic sice bruch me boli hodne jako pri ms zavolam tam po 12 jestli se to rozjede ale teda je to hodne velke zklamani 😢

saraha2
23. črc 2012

@mmirunda já nijak...akorát bolí kozenky..jinak nic..už ani podbřišek nebolí..bojím,bojím..
@pawlla ta tě teda zlobí potvora,že?,ale neboj!to už je poslední pozlobení před //!!uvidíš!!!!!!!!!!!!!!!!potom informujte,co vám řekli!!!

pawlla
23. črc 2012

@saraha2
@mmirunda no tak ja tam volala nemohla jsem to uz vydrzet primar rikal ue ve stredu nebo ve ctvrtek mam zavolat jam koc teda krvacim ajestli se to rozjede tak se vse samozrejme odklada min o mesic takze asu tak ☹

mmirunda
23. črc 2012

@pawlla Beruško, to je mi moc líto ☹ chjooo neboj, to bude dobrý ....

mmirunda
23. črc 2012

@saraha2 nebooooj, bude to dobrý, věřím ve dvě // jsi mým příkladem 😉

pawlla
23. črc 2012

@mmirunda no ja jsem vedela ze se nemam tak moc tesit, no nic no to je zivot

mmirunda
23. črc 2012

@pawlla Všechno to tady společně zvládneme, podle mě to jsou nervy ☹ ale jak je uklidnit, mrchy jedny

pawlla
23. črc 2012

@mmirunda no uvidime ve ctvrtek ale moc nadeji tomu nedavam. Mam tohle cele zapotrebi vubec ?

mmirunda
23. črc 2012

@pawlla Pavli!!! Jasně že máš. A začni trošku pozitivně myslet nebo na tebe vlítnu. Ve čtvrtek budu projíždět Ostravou, tak ať si neudělám zastávku 🙄

pawlla
23. črc 2012

@mmirunda to neni mozne tohle se mi nestalo aby mi to prislo driv ani o den a ted tohle pitomejch 14 dni a mohl pak byt ket a ted dalsi mesic nebo dva? Uz se mi do niceho ani nechce