1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
23. dub 2012

@lucka2601 no ja ted prave taky cekala dvojcatka a meli jsme hroznou radost jinak ted jsem doma s praci je konec pac me uz prakticky vyhodili tak ted jsem doma no a odpocivam sice se strasne nudim ani toho ted moc neudelam mam jeste trochu bolesti po te revizi tak radeji lezim, natoz to transferu to se budu bat dojit i na zachod 😀

pawlla
23. dub 2012

@lucka2601 jdes na ivf ne ? Tak transfer mit budes daji ti mimi primo do delohy do preinek a nemysli na to ze to nevyjde vydje a kdyby neco neni to prece posledni pokus proste to kazdemu napoprve nevyjde ale na to nemysli vim ze je to tezke ale taky se snazim i kdyz mam ted dvakrat vetsi strach

lucka2601
23. dub 2012

@pawlla Tak to mi je lito s tou praci,ja teda budu myset pozitivne 🙂a do jakyho caru chodis???aj tobe delali odber krve na ten hormon co ti zjisti jestli mas ve folicich vajicko????A i genetiku???Kolik jsi mnela vajicek pri odberu????Promin za tolke otazky ale ja jsem v pozici ze o tom moc nevim??A kolik ti je let??? 🙂

pawlla
23. dub 2012

@lucka2601 ja to chapu v pohod ja jsem pred prvnim ivf nevdla nic a mela jsem strasny strach no mela jsem odebranych 12 vajicek 10 z toho se oplodnilo 5 jich doslo do stadya blastocysty coz je uz dobre a kvalitni embryjko a pak tam byli nejake trosku mensi nechali jsme si 2 vlozit a 3 zmrazit ty nejlepsi. Ano delali mi genetiku a testy snad uplne ma vsechno a vsechno vyslo podle nich ok chodim do brna na kliniku Unica a jinak jsem z Ostravy a je mi 25

vall83
23. dub 2012

ahojcek holky, takze sem na PN ale iba do transferu zatial...ani obvodakovi to moc nevonelo a v praci sem dostala uz padaka, vydim to tak ze mne zavedu mimiska a ja budu muset bjehat po uradoch a este dalsiu PN si vybavovat....uz nech to mam vsetko za sebou a nech sme uz na SR... 😢

verry
23. dub 2012

@cuddle jo a prosím te, nevíš jeslti můžu už přestat brát ten Utroš. Přijde mi zbytečné to natahovat... začínám víc než špinit. Co myslíš? ...rada bych to měla co nejdřív za sebou.

lucka2601
23. dub 2012

@pawlla No já jsem zvědavá jak dopadnu 🙂 mne je taky 25 a jsem s Brandýsa nd Labem-je to Praha východ a chodime do Gennetu.....dr.je ok tak pohodáčka,jááj věřím že konečne budem šťastný to je to jedine co si preju🙂))) 😢

pawlla
23. dub 2012

@vall83 noo to je desne no me uz taky prakticky vyhodili je to hruya co clovek musi vsechno podstoupit ale aspon jsem doma a odpocivam ale uz ted se nudim nevim co budu delat cele 2 mesice 😀 nez pujdu zase na ivf

pawlla
23. dub 2012

@lucka2601 no nas dr je taky v pohode bala jsem se jak jsem tam sla poprve ale vsichni tam jsou v pohode a moc prijemni odpovedeli mi na vsechny moje otazky a obavy a ze jich bylo hodne 😀

rory_g
autor
23. dub 2012

Tak si holky představte, že mi volala sestra z CARu a řekla mi, že mi Prednison dr vysadila, když nedošlo k ET...nechci vidět, jak se zachová autoimunitní zánět šž, já už ničemu nerozumím... ☹

saraha2
23. dub 2012

a co Mia??ta se nějak nehlásí!!
@vall83 šikovná,neboj,po transferu si ji vydupej zase!!!hlavně se nenech 😉
@verry takže jsi nevolala do caru??já nevím,nevím..mě teda mudr.řekla,jestli jsem to vyadila,když jsem začla krvácet..ale třeba prednison mě řekla,at nevysazuju,takže bych to asi bez jejich vědomí a rady nevysazovala..

verry
23. dub 2012

@saraha2 ne nevolala, zatím ne. Jestli se mi to pořádne rozjede tak tam zítra brnknu. Ale stejne myslim,že mi reknou at ve stredu prijedu na krev. radši vysazovat nebudu. uvidím zejtra. Ale prednison tak ten jsem už vysadila davno.

saraha2
23. dub 2012

@verry radši nevysazuj,do středy to už vydrž!!já pokračuju s prednisonem a si kvůli další IVF a IUI..

pawlla
23. dub 2012

@verry takze myslis ze teda mrch nakonec dorazi to snad ne a bolesti v podbrisku mas ?

verry
23. dub 2012

@pawlla bolí mě prsa(jako vždycky před kramama) a břuch pobolívá tak střídavě, ne furt. Odpoledne jsem zašla na otočku do města nakoupit lážo plážo a přišla jsem a na intimce tmavo hnědo, ne krev spíš špinění. A ted ale zas nic nemám, intimka od tý doby čistá

verry
23. dub 2012

@saraha2 no to je fakt, ty to máš asi kvůli IUI a IVF

marmina
23. dub 2012

@pawlla @vall83 holky teda s tou prací to je podpásovka, jste v takové těžké situaci a ještě vám to takhle v práci natvrdo znepříjemní 😒

@lucka2601 jak psala pawlla, taky půjdeš na transfer embryjka, to už je na příjemnější část IVF, ale pak přijde nekonečné čekání na těhu test 😉

@rory_g nojo, s tím vysazením Prednisonu to není úplně jednoduché, a nemůžeš se třeba poradit jinde? třeba v Immunia nebo u svého endokrinologa? achjo, to jsou patálie ☹

pawlla
23. dub 2012

@verry a nechces prece jen pro jistotu zavolat za to nic nedas i kdyz spineni a hneda krev nemusi znamenat nutne neco spatneho to ja mela hned cerveno a rovnou vodopad nebo muzes zajet na pohotovos rict ze mas krece oni ti udlai utz pri jistotu za to nic nedas a budes mit klid to by bylo uplne nejlepsi

verry
23. dub 2012

@pawlla V Caru už dávno nejsou. Na pohotovost mi to přijde zbytečné, navíc bych musela do většího města. V našem je pohotovost- trošku o ničem. Takže tomu prostě dám čas, stejně se stím nedá nic dělat. Jestli se mi to zejtra rozjede,tak do CARu brnknu jestli mám vysadit utroš. Myslím,že na UTZ stejně nebude vidět nic, jsem uplne na začátku.

rory_g
autor
23. dub 2012

@marmina také mě napadla Immunia...zkusím jim napsat mail. Já bych se na to vyprdla velebnosti 😝

pawlla
23. dub 2012

@verry no to je blbe ja mam mobil primo na sveho dr v caru a ten je na nem i vecer a kolikatej si den po et ?

cuddle
23. dub 2012

@verry ano ten utros to jakz tak chvilu drzi - ale vetsinou se rozkrvacis i pres nej - ale samo krev a podle vysledku jak dal, zatim urcite nic nevysazuj
pokud ti potvrdi klesajici HCG - tak ti reknou abys vysadila utros, bude normal MS a pak klido muzes hned na KET - ale samo zalezi na tobe, mesic pauzka urcite neublizi

verry
23. dub 2012

@pawlla tak to máš fajn. takový služby u nás nejsou...
na ET jsem byla 4.4.

verry
23. dub 2012

@cuddle ok dobře, to víš už bych to rada měla za sebou. 😒 tak je fajn, že Ket se může hned. No, ikdyž já to vidím minimalne na jeden měsíc pauzy, uvidím co mi v CARu řeknou.
dík za info

pawlla
23. dub 2012

@verry nooo tak to je jeste brzo to mas pravdu tak v klidecku nozky nahore a uvidis snad to bude ok drzim pesti

cuddle
23. dub 2012

@rory_g to jako, ze jsi stimulovala 8 dnu? aha no ja i 12 - tak proto mi to prijde takove kratke, ze jsem treba mela 5 dnu 3 ampule a pak mi to zvedly na 4, aby vsechny ty male poporostly a bylo toho vic

verry
23. dub 2012

@pawlla díky, ale už tomu přestavam věřit. ty testy mě doslova srazili na kolena! Fakt jsem prožila šok!.... takže to beru tak,že půjdem do KETu. Jsem ráda,že mám aspon nanučky. 🙂

cuddle
23. dub 2012

@verry ano krev rekne vse - pokud bude hodnota hezka - tak ti udelaji ultrazvuk a aspon reknou vic jestli je to v poradku a jen blbl testik 😉
pokud bude nizka, tak se budou muset pripadne snazit vyloucit mimodelozni - to je bohuzel taky moznost 😒

verry
23. dub 2012

@cuddle
@rory_g holky čtu vás, vy jste meli taky kratky protokol?? tak to jste stimulovali pěkně. Já nevím, asi jsem vyjímka(jak jinak 😀 ) já stimulovala pouhých 6dnů 😅

cuddle
23. dub 2012

@verry ono zalezi na kazdem jak reaguje - samo ty jsi jiny typ, tak ti staci nizsi davky a kratsi doba - ja potrebovala konske s dyl, aby poporostly do potrebne velikosti
1 IVF - dlouhy, 2 IVF kratky - po neuspesnem to vzdy zkousi jinak