1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
17. zář 2012

@malinka_02 Tak hezky dál lež a mysli poztitivně !!!

mmirunda
17. zář 2012

@pawlla Aha, tak já jim o taky neřeknu 😀 😀 😀 a bude

pawlla
17. zář 2012

@mmirunda vsak jasne nepotrebuji vsechno vedet jsem zvedava jak to v ten ctvrtek budu stihat to budu vstavat uz ve 4 abych tam dojela

malinka_02
17. zář 2012

@mmirunda rozkaz 😀
@pawlla Pavli prosim do tabulky 17.9. KET 2 bulinek

mmirunda
17. zář 2012

@pawlla Ty jo, to by mě kleplo, vstáva ve čtyři, zvlášť v tvým "stavu" 😀

pawlla
17. zář 2012

@mmirunda no me klepne ale musim vlakem pac moje auto je porad v servisu a manzel odjel tim nahradnim a peijede az ve crvrtek vecer tak to je pekna otrava doufam ze mi nebude zle rano 😀

danny38
17. zář 2012

@mmirunda Teda Miru, máš to dost podobné, mě taky pálila takhle ze začátku žáha, ale asi jen tři dny 🙂

danny38
17. zář 2012

@mmirunda Ty se směješ, ale já ob týden vstávám na ranní ve 4:15 😀

mmirunda
17. zář 2012

@pawlla A jede ti něco takhle brzo 😲

mmirunda
17. zář 2012

@danny38 Noo mě to tak dělá asi druhej den. Tlačí mě žaludek, pak mě to lehce natáhne a vrátí se mi kyseliny a pálí mě pak žáha

pawlla
17. zář 2012

@mmirunda jed, jedu pred patou ale je to des tim vlakem ale co nadelam, jen to vstavani z toho me asi klepne budu muset tad v brne pak nekde obidek pac jinak asi cestou umru hlady 😀

mmirunda
17. zář 2012

@pawlla Tak já tu cestu vlakem moc dobře znám, nemusíš mi nic říkat 😀 A v Brně trefíš?

pawlla
17. zář 2012

@mmirunda tak vezmu si taxika a ten trefi jinak bych netrefila nevyznam se tam v zadne mhd to bych tam nedojela ani za tejden 😀

mmirunda
17. zář 2012

@pawlla no jooo taxíka 😀 😀 😀

pawlla
17. zář 2012

@mmirunda tak co jineho mi zbejva 😀 Ja bych netrefila budu rada kdyz uz tam budu sedet na tom kresle a budu videt co tam je 😀

mmirunda
17. zář 2012

@pawlla tak jasně, nebudeš tady přece bloudit ..

pawlla
17. zář 2012

@mmirunda ja nemam moc dobrou orientaci v aute mi to pokazde jisti navigace 😀 ale uz abych tam byla i tu cestu preziju 😀 😀

mmirunda
17. zář 2012

@pawlla No nic Pavli, jdu si lehnout, ráno vstávám na injekci ...

pawlla
17. zář 2012

@mmirunda taky uz pujdu dobrou noc 😉

lucynka46
17. zář 2012

@mmirunda nejmenší číslo bylo pět dnů.. Jinak střed je deset.. Nejvíc co napsaly, tak 14 a byl to snad jen jeden názor...U mě to taky bude ve středu :o)) A jsou silnější ty čárky?

malinka_02
17. zář 2012

@pawlla dobrou 😉

malinka_02
17. zář 2012

@danny38
@mmirunda to uz 5 den vas pali zaha? 😲

mmirunda
18. zář 2012

@lucynka46 Ano ano síííílíííme 😉

mmirunda
18. zář 2012

@malinka_02 Nooo mě už pálí žáha a včera večer mi bylo teda hodně zle ☹

lucynka46
18. zář 2012

@mmirunda Tak to je supeeeeerrr... Já se začínám bát, že nám to nevyšlo.. Vůbec nic mi neni a od ostatních slyšim, jak už na sobě něco pozorujou ☹

mmirunda
18. zář 2012

@lucynka46 Na tohle vůbec nehleď, kočko. Spousta maminek nemá vůbec žádné příznaky. Takže hezky pozitivní myšlení a nahoď úsměv a říkej si že to vyjít prostě muselo 😉 Kdy se chystáš testovat?

evikj33
18. zář 2012

Ahoj drbničky 😀 Už mám skoro doprané postele a čeká mně kopa žehlení,prala jsem i povlečko do postýlek a pidi věci 😅 jsem si na sebe ušila 😝 @mmirunda No super mně bylo taky zle hodně brzo,a dnes opět volačka do WC,kdy už to skončí 😖 Tak co už jsi to drahému vykecala 😀Mamina to určo pozná oni maj rentgenové oči 😀 @pawlla Tak to se ráno připrav na blinkačku,ja jak vstávm brzo ráno na krev na štitku(musím být na lačno)tak vždy jdu 😝 @malinka_02 Ty ještě neplaš a rozmazluj se s bublinkama 😉 taky se testománie dočkáš 🙂

adriene
18. zář 2012

@lucynka46 Nestresuj se. Tyto pocatecni priznaky takhle brzo po transferu jiste nemaji nic spolecneho s otehotnenim.. spis bych to tipla jeste na doznivani ucinku leku a vubec stav po transferu. Nekdy se zacnou rozpinat delozni vazy, jak se deloha roztahuje... Nekdo je vuci urcitym priznakum vice citlivejsi, nekdo mene 😉 Ale ty prave priznaky, ty zacnou o neco dele 😀 Jeden priznak jsem ale preci jen mela cca od 1 tydne po transferu, a to udesnou unavu a tupy vyraz 😀

mmirunda
18. zář 2012

@evikj33 Tak to jsi mě nepotěšila, že ti bylo zle už takhle brzo, myslela jsem večer že vrhnu, ale zatím jsem to udržela ☹ To myslím bude super, ten začátek. Nesnáším zvracení ☹ Včera mi ani cola nepomohla. Jooo drahej už to ví a akorát mi zkazil radost, prý takové testy jsem už mu jednou ukazovala ( jenže ty byli vadné a čárku ukazovali pořád stejnou) to že sílí vůbec nevidí. Měla jsem se spíš plesknout přes pusu 😢 😢 a nic mu neříkat...... akorát mi zkazil radost ... Jooo a před mamkou se budu snažit tajit, stačí že mi zkazil radost Martin

adriene
18. zář 2012

@mmirunda Tehotenske nevolnosti, pokud je zazijes, jsou des 😖 Ja zacala mit nevolnosti tak od 3. tydne, vrchol mely 7-9 (to jsem chtela radsi umrit) a trvaji dodnes... a jak koukam na @evikj33 nevypada to, ze by to nejak ustavalo... nejhorsi je to zvraceni a ja mam do toho jeste migreny 🙄
To te tedy manzel hezky povzbudil... je to kazdym coulem realista. Ale neboj, az mu ukazes mega tlustou carku, bude koukat 😀