1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
19. zář 2012

@mmirunda tak 3-4 dny a 5 den si mela ducha 🙂

mmirunda
19. zář 2012

@malinka_02 přesně tak 😉 Neboj se bude to všechno o.k. A kdy plánuješ dělat test? 😀 Nebudu ti radit, že je lepší počkat 😀

zelvik
19. zář 2012

@malinka_02 Ahojky, mám taky tak nějak podobné pocity - spíš jako kdyby mi v podbřišku bublalo a občas mě píchne u vaječníku.

b.bardyova
19. zář 2012

@mmirunda ahojky tak ja odolavam dnes som 4 den a asi az cez vikend skusim test

b.bardyova
19. zář 2012

@zelvik mna dnes rano tiez bolel vajecnik som sa zlakla a tak som volala dr. a ona, ze je to normalne..tak som sa upokojila 🙂

mmirunda
19. zář 2012

@b.bardyova Tak to jsi dobrá, já už neodolala 😀 😀 prostě to nešlo ☹ Ale držím palečky 😉

lucynka46
19. zář 2012

@mmirunda Právě, že jsme si nechali dát jen jedno.. Tak dvojčátka nečekáme.. 🙂 A taky jsme si říkali, že to druhé takhle zkusíme a pokud to teď nevyjde, tak už se snažit nebudeme.. Protože už jedno máme (a ten nám šel hned a přirozeně), tak pokud máme mít dvě děti, tak se to povede.. Pokud máme mít jen Samíka, tak se to nepovede.. Ale i tak jsem z toho nějaká nervózní a čekám, co bude a přála bych si, aby to vyšlo.. 🙂

mmirunda
19. zář 2012

@lucynka46 Tak pokud jste vkládali fakt jen jedno, tak se nediv, že je tam jen dušík 😉 Uvidíš, věřím tomu, že bude sílit a za chvilku to bude dálnice 😉

lucynka46
19. zář 2012

@b.bardyova taky držim palce..Já bych to nevydržela.. 😀

lucynka46
19. zář 2012

@mmirunda A ty jdeš na krev?

mmirunda
19. zář 2012

@lucynka46 Nene, já budu 26.9. volat do CAR výsledek testu a oni mě pak objednají na UTZ ( pokud bude pozitivní ) a na krev ( pokud bude negativní), takž pak mě ještě čeká cca 14 dnů čekání na UTZ, oni chtějí aby už bylo srdíčko a tak ...

lucynka46
19. zář 2012

@mmirunda Aha.. 🙂 Já jsem ráda, že se neplodnosti hodně věnuje moje doktorka.. Aspoň nemusim jezdit 70km daleko.. Já jdu 25. na krev a 26 volat na výsledek.. A pak nevim, co bude,.. Podle asi toho, jak to dopadne.. Ale když mi moje doktorka dávala žádanku na krev, tak mi říkala, že pokud to nevyjde, tak do té doby (Do 25.9) budu mít po menstruaci, ale i tak mám zajít.. A pokud to vyjde, tak by nedorazila.. Tak jsem zvědavá.. A pořád se hlídám 😒 Protože někdy malinko v podbřišku zabolí a hlava bolí.. A to vždy druhý den čekám MS...Zatim ale nic..
A taky je zvláštní, že v caru mi doporučili si udělat test až za tři týdny. dřív ne... ????? 😝

b.bardyova
19. zář 2012

@mmirunda Ja odolavam lebo nemam tesik doma 🙂 a vychadzky co mam vacsinou prespim :D ale cez vikend to dam

b.bardyova
19. zář 2012

@lucynka46 aj mna to laka ale ziadny testik nemam doma ..viem, ze keby som mala uz testujem 🙂

lucynka46
19. zář 2012

@b.bardyova tééda, já bych už běžela, ať je hezky doma a kdyby mě to lákalo, tak ať to můžu zkusit.. Máš hezky pevné nervíky... Já teda ne 😅

b.bardyova
19. zář 2012

@lucynka46 aj ja rozmyslam nad zajtrajskom 🙂 budem 5 den ..ale uvidime ...🙂

mmirunda
19. zář 2012

@b.bardyova Tak já dělám v lékárně, tam je testů tolik, že to nešlo nemít doma 😉

melisska
19. zář 2012

@lucynka46 test az o tri tyzdne? to nieje neskoro? vacsinou je test po 14 dnoch, alebo na 12 den po vklade 😕 😕

b.bardyova
19. zář 2012

@mmirunda Tak to ano 🙂 my mame lekaren dost daleko a tak sa mi tam moc nechce ..ale cez vikend ideme na nakipy tak prihodim aj par testov a mozno zajtra mm ukacam :Da pojdeme skor

melisska
19. zář 2012

@mmirunda ahaaaaaaaaaaa tu je pes zakopany 😀 😀 😀 ja zase nemam nervy testovat, lebo ked vyjde / ma to celkom rozhadze aj ked nechcem 😀

adriene
19. zář 2012

Tak to ja vydrzela 14 dni netestovat a sla jsem rovnou na krev 😀

melisska
19. zář 2012

@adriene ja to tiez tak urobim 😉

adriene
19. zář 2012

@melisska A bylo to supeeeer... rano me odebrali a v 11 jsem si zavolala, jak to dopadlo. Sestricka povida: "Gratuluji, jste tehotna." 😀

mmirunda
19. zář 2012

@melisska Tak mě by to rozházelo taky, ale naštěstí se ta druhá mrška ukázala 😉

mmirunda
19. zář 2012

@adriene Tak takhle je to taky hezký, ale já jsem od přírody tvor zvědavý, já bych tohle nevydržela ☹

adriene
19. zář 2012

@mmirunda No vzdyt, kszdy to potrebuje jinak 😉 😉

mmirunda
19. zář 2012

@adriene Přesně tak 😀

malinka_02
19. zář 2012

@mmirunda hele chtela sem 7den to je v pondeli ale na druhou stranu je to pondeli a ubrecena bych asi ani nechtela do prace tak mozna testnu v nedeli..tolik pozitivnich testu za posledni 2dny mi nalilo optimismus do zil! Ale ja jsem po ket tam je mensi sance nez po ivf..
@zelvik no tak to mam presne to same..kdyz sedim obcas takovy zaboleni ua vajecniku.

mmirunda
19. zář 2012

@malinka_02 Nezatracuj to hned na začátku 😉 Takže klídek. V neděli budeš šestý den? Hlavně se nestresuj pokud tam nic nebude, protože třeba jenom může být brzo 😉

malinka_02
19. zář 2012

@lucynka46 tak 4den je hodne brzo to tam urcite nic nebude.