1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

adriene
20. zář 2012

@melisska pro me na 100% zubar!!! 😀

evikj33
20. zář 2012

@rory_g Tak já už u zubajdy byla,oškrábala kámen a šla jsem ,mam hodnou zubařku a ukecanou i se sestřičku(její snacha taky prošla Ivfkama)tak mně zpovídaly 😀 Naštěstí mám zuby Ok,jen 1malou plombičku.Ještě mám dojít ke konci roku že prej po porodu nebudu mít tak honem čas.Jinak mně pohlaví neřekla že u dvou je huř vidět,hazej stíny,ale bratrancově ženě už řekla. Tak to hezky zvládi a s usměvem 😀

evikj33
20. zář 2012

@adriene a Tebe dnes čeká screning že ? Tak držíme pěsti at je vše jak má a prdelky v pořádku ukazují co dovedou 🙂

adriene
20. zář 2012

@evikj33 Jestli mate CAR 70km daleko, tak se ani nedivim, ze jste radi vypadli🙂
Pro me je to fajn, z prazskeho bytu 8 zastavek tramvaji a pod jednou strechou CAR, UZ, laborator, ambulanci, porodnici i neonatologii.
To chystani veci drive je rozumne, nechci vzhledem k okolnostem predbihat, ale vidim to u sebe obdobne 😉

adriene
20. zář 2012

@evikj33 Nojo, ceka. Lhat, ze o nic nejde a ze se toho neobavam nebudu 😒 Prece jen jednovajky vznikaji chybou deleni... tak si rikam, aby tech chyb nebylo vice 😖

adriene
20. zář 2012

@evikj33 A dekuji 🙂

evikj33
20. zář 2012

@adriene Tak to máš super vše v jednom 🙂 ,já musela na screning a UTZ ve 20tt do Poruby to máme okolo 50km a tam bych také musela pokud by se prdelky draly na svět moc brzo-je tam Neonatologie,jinak mám porodnici kousek cca 7km,ale tam bych mohla až od ukončeného 36tt,tak snad se k tomu číslu dovalíme 🙂 Nikam nepředbíháš,musíš myslet pozitivně,to víš že se dopracujete až do té porodnice 😉

adriene
20. zář 2012

@evikj33 Dulezite je, ze za me pozitivne mysli alespon nekdo 😉

evikj33
20. zář 2012

@adriene Chápu,já to měla stejné a to byli dle dr.dvoj vajky,ale ted už to neovlivníme a musíme jim věřit a já věřím že i ty vé prdelky jsou v pořádku.Mně zítra čekají ta Fecha srdíček,tak jsem taky nervozní-ale věřím že to bude Ok. 🙂

adriene
20. zář 2012

@evikj33 Budu ti moc drzet palce 🙂
Ja vzdycky rikam, ze dokud dite matka nedrzi v naruci, tak je vse nejiste... Chodila jsem jeden cas (jako vedlejsak) uspavat matky na sal pred cisarem, byly to hodne stresujici a emotivni zazitky... ale vzdy kdyz ty prcky vytahli ven a oni se rozervaly... draly se mi do oci slzy, tomu se neda ubranit 🙂

lucynka46
20. zář 2012

@b.bardyova já jsem testla myslim sedmý den.. Dnes jsem osmý a netestla jsem..Nechám to na zítra...protože už vim, co tam bylo.. 😠

ivapo
20. zář 2012

@saraha2 a kolik pak to stoji? 😉

lucynka46
20. zář 2012

@saraha2 já jsem na to četla recenzi a je to na prd... Neodpovídá to.. Je to buď a nebo.. A stojí to jen prachy...Nevim, ale zjistit pohlaví jen z moči se mi taky zdá nějaké folkové.. Taky bych ty penízky raději dala do vybavy.. Za pár týdnů se to každý dozví na utz a zadarmo 😉

lucynka46
20. zář 2012

Jéé, dnes mě pobolívá v podbřišku.. Snad to je dobré znamení.. A včera mě tam tak píchlo, až jsem se lekla....

evikj33
20. zář 2012

@lucynka46 Šikula že odoláš do zítra,určo to bude stát zato a budou pěkné // 😉 Držím pěsti

melisska
20. zář 2012

@lucynka46 drzim na zajtra siiiiilne 🙂 🙂 ja nemam nervicky na testovanie 😀

evikj33
20. zář 2012

@pawlla A co ty Pavli,jak je a jak dopadla dnešní krev?Myslím na Tebe a bublinku at se hezky držíte. 🙂

pawlla
20. zář 2012

Ahojky holky, tak ja jsem uz doma dr me pustil ale musim lezet nesmim nic delat. Dnes budu volat do car co a jak s lekama. Jinak nevim jak to s tim lezenim udelam bud umru hlady nebo mi barak spadne na hlavu 😀 .jinak zjistili mi malej hematom v deloze10 na5 milimetru tak snad to bude dobry no ☹

evikj33
20. zář 2012

@mmirunda A kde je dnes Keliška 😀 někde na drbech,nebo na nákupech.Dostala jsem echo že o pár dědin dál chodí kontrolor ze socky,tak jsem zvědavá zda dojde i kemně 😕 Sedím doma

mmirunda
20. zář 2012

@evikj33 To jako já jo 🙄 🙄

mmirunda
20. zář 2012

@evikj33 Ty to máš jako takhle hezky za tepla, jo? že víš, že kousek od Vás chodí kontolór 😲 To se teda máš. Já teda též sedím doma a zase chystám žrádlo 😠 😠

mmirunda
20. zář 2012

@pawlla Ahojky Pavli, hlavně že jste s bublinkou v pořádku. Už jsi volala do CAR co a jak?

pawlla
20. zář 2012

@mmirunda uz jo ale primar tam neni tak budu volat pozdeji chci mluvit primo s Otevrelem. Doufam ze tam nebudu muset pac jako vubec nevim jak bych se tam dostala a ridit nemuzu dr mi zakazal vsechno. Ten hematom me stve ani poradne nevim co ho zpusobilo a jak moc je nebezpecnej

adriene
20. zář 2012

@evikj33 Tehotny pry nekontroluji 😉

adriene
20. zář 2012

@pawlla Hlavne ze jste v poradku! Ostatni se uz vyresi 😉

pawlla
20. zář 2012

@adriene jo jo miminko je ted v poradku, lezim v posteli a uz asi nevstanu az za 8 mesicu 😀

mmirunda
20. zář 2012

@pawlla Tak jim to jusíš říct, že dojet tam teda rozhodně nemůžeš... a nemůže tě třeba odvézt brácha? A malá je stále u Vašich? Jenom hezky lež a na jídlo si třeba objednej pizzu nebo něco jinýho, ale nic nedělej!!

pawlla
20. zář 2012

@mmirunda jo jo mala je u nasich a tatka rikal ze mi bude varit kdyz je doma a brachu poslu na nakup snad to zvladne .... Chlap nooo..... Tak s obedem prijde i mala tak se na ni moc tesim tatka rikal ze ji bude vodit do skolky rano a pak vyzvedavat jeste ze nebydli moc daleko, bracha nedostane uz dovolenou doufam zebtam nebudu muset jinak se obednam na sobotu ze jinak nemuzu a bracha me hodi ale snad to nebude potreba

pawlla
20. zář 2012

@mmirunda jooo a pizzu si dam na veeecu mam na ni desnou chut 🙂

adriene
20. zář 2012

@pawlla To budes teda poradne prolezela 😀 Dulezite je vydrzet ten prvnirizikovy trimestr, pak se to snad uklidni 🙂