1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
14. říj 2012

@saraha2 se durt bojis ze lulinke upadne 😀 😀
@mmirunda tak aspon mas dukaz ze tam prcci sou a muzes byt na zitra klidnejsi.. A Miru chtela bys jednoho prcka nebo dva?Vim ze budes rada za oboje,ale co bys chtela? Ja jdu na utz ve 13 tak se modlim..ale dnes me boli vajecniky a trochu sem zaspinila,sice jen jednou ale divny..nedokazu si predstavit ze zas reknou ze nic a budu zas mesic cekat ☹

zelvik
14. říj 2012

@malinka_02 Tak tobě taky na zítra držím palce, ať se ti nic neprotahuje a všechno klapne.

radina
14. říj 2012

@gyty Ahoj, ano, zajtra idem na krv, a lieky som si uz dnes nedala. Test bol uplne cisty. A ak by bol nejakym zazrakom zajtra pozitivny, tak si lieky rychlo supnem.

radina
14. říj 2012

@saraha2 To je super, uz som mala stresy ako tam pojdem s mrchou 😕

mmirunda
14. říj 2012

@zelvik Zítra v půl deváté .... no už je mi líp, tak doufám, že zvracet už nebudu ...

mmirunda
14. říj 2012

@malinka_02 Upřímně? chtěla bych jen jedno. Už jen kvůli problémům s financema a tak .... jedno by mi stačilo ...

danny38
14. říj 2012

@mmirunda Kočičko, jsem na ten tvůj UTZ tááák strašně moc zvědavá, budu držet pěsti 😵

mmirunda
14. říj 2012

@danny38 Děkuju Zlatí 😵 ♥

zelvik
14. říj 2012

@mmirunda Jůůů to je dobře, že jdeš tak brzo ráno, aspoň to napětí nebude celý den🙂 S tím jedním tě úplně chápu, taky jsem měla z dvojčat strach...a pořád doufám, že ta jedna bublinka byla "konečná" a že se tam nikde další neschovává a ještě neobjeví... by mě šlak trefil 😎

mmirunda
14. říj 2012

@zelvik No tak musím s tím počítata že by to byla dvojčata, ale upřímně a bez váhání říkám, že jedno by mi bohatě stačilo ... nevím co bychom dělali kdyby ťukali srdíčka ♥, jak by jsme je chudáčky zabezpečily 😀

adriene
14. říj 2012

@mmirunda Držím na zítra palečky a samozřejmě ti přeji i to, aby jich tam našli tolik, kolik si jich přeješ 😉

mmirunda
14. říj 2012

@adriene Děkuju ti ♥

saraha2
14. říj 2012

@mmirunda tak se pěkně vyspinkej na ten velký den a co nejdřív informuj!!!!!já myslím,že tam bude jeden prcek 😉

mmirunda
14. říj 2012

@saraha2 To víš že dám vědět 😉 písnu sms ju? a děkuju. Kéž by tam byl jeden ( ale i když nad tím někdy přemýšlím tak si říkám, že by mi to bylo i líto, ale fakt jedno stačí )

saraha2
14. říj 2012

@mmirunda jak říká manžel-jednomu dáme více,než dvěma...je fakt,že dva si pěkně vyhrají atd..ale..já když vidím,co vše stojí...já si pořád myslím,že máš jedno 😉 a fertig..budu na tebe myslet!!!

ivapo
14. říj 2012

@fionna az budes mít čas.... iva.nikita@ centrum.cz.........

ivapo
14. říj 2012

@mmirunda taky budu držet pěsti!!! 😉

rory_g
autor
14. říj 2012

@mmirunda hodně štěstí kočičko, ať máš v bříšku miminek podle svého přání, těším se na zprávičky 😵

Jinak holky omlouvám se, moc nestíhám, jak je @pawla a už tu byl @zelvik testík?
Moc vás zdravím, Sári, Danny a další prdelky 😉 😀

lucynka46
14. říj 2012

@mmirunda Drřím palečky:o) A neměla by ses náhodou těšit? A né se bát?:o)

melisska
14. říj 2012

@mmirunda no ahoj moja, konecne prisiel zajtra tvoj vytuzeny den 😉 😵 budem na teba silne mysliet a drzat palceky 😵 😵 😵

dievcata pozdravujem vas vsetky 😉

danny38
14. říj 2012

@mmirunda Stejně, když to vezmeš jak to rychle uteklo, viď 🙂
My se jdeme zítra podívat na byt, tak jsem zvědavá jak to dopadne, moc času nám už nezbývá.

malinka_02
14. říj 2012

@zelvik dekuji moc..kez by..
@mmirunda tak ti preju aby tam bylo jen jedno abys byla stastna 😉 A tesime se na fotecku! Ja uz bych brala i 3.. ☹

mmirunda
15. říj 2012

@saraha2
@ivapo
@rory_g
@lucynka46
@melisska
@danny38
@malinka_02 Holky, moc Vám děkuju, hned se Vám pak ozvu ....

danny38
15. říj 2012

@mmirunda Tfuj, tfuj, tfuj Miruš 😉

pawlla
15. říj 2012

@mmirunda tak na dneska drzim moc palce a tesim se na peknou fotecku 🙂

ivapo
15. říj 2012

@mmirunda honem honem...... Těšíme se!

danny38
15. říj 2012

@pawlla Co ty Pavluš, jak je?

evikj33
15. říj 2012

Hezké ráno všem 🙂 @mmirunda Tak hezky pravou pro štěstí a at máš krásnou fotečku i zážitek 😉 😉 @malinka_02 Tak kočko at tam dnes je nějaké pořádné vajko a muže být ketík,držím pěsti 😉

adriene
15. říj 2012

@mmirunda Uz netrpelive vyhlizim zpravy dne 😉

saraha2
15. říj 2012

tak já už vím,jak dopadla
@mmirunda 😉 ,ale nepovím!!!!!! 🙂