1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
27. říj 2012

@ivapo
@evikj33
@adriene No jo holky, taky Vám to začíná v sobotu? Paráda 😉 Jinak Ivi no vidět to na mě pořád není, jen večer se mi vyvalí bříško, ale kalhoty nosím pořád svoje 😉 jen k večeru rozepínám knoflík 😉

saraha2
27. říj 2012

@saurer mě to dělali na obi pod ultrazvukem a pouštěli do mě tu vodu..ale netekla..tak jsem šla na laparo a vše bylo v pořádku 😉 a jak říkala dr.je možné,že jsem měla strach,nebyla uvolněná a z toho důvodu to nešlo..

lucynka46
27. říj 2012

Holky, prodávám gonal, kdyby někdo chtěl.
https://www.modrykonik.cz/bazar/jine-pro-mamink...

saurer
27. říj 2012

@saraha2 aha, no tak to snad zvládnu 🙂 děkuju 🙂

rory_g
autor
27. říj 2012

@saurer já jsem měla jít na HyCoSy, je to moderní a přesná metoda, měla jsem platit 1000Kč za tu hmotu, která se pouští do vejcovodů 😉 Tak mrkni na net, kde to dělají a třeba se Ti to zalíbí 😉

zelvik
27. říj 2012

@evikj33 Díky, no jsem celý den dneska tak nějak polehávací, stejně v tom počasí se nic jiného nedá. Akorát teda peru (což teda dělá pračka) a manžel věší. Jinak je to spací.
Tak já načínám další týden v pondělí, vy jste všechny sobotní....

mmirunda
27. říj 2012

Kuk je tady někdo? Já dneska udělala velkej kauf. v Tescu slevy na všechno oblečení 30% No tak jsem si trochu pokoupila. Cca 15 kousků a ve finále vyšel každej na 50,-. Dobrý ne? Dvě čepičky, dvoje polodupky, 8 body s dlouhým rukávem a 3 s krátkým 😵 Jako já vím že je brzo, ale copak jsem to tam mohla nechat když to bylo tak levný a krásný

zelvik
27. říj 2012

@mmirunda Baf, já tu jsem. Týý jo, to už takový nákup? No ale máš pravdu, když to vyšlo tak výhodně. Já teda dneska nevystrčila ani nos do té Sibiře.

mmirunda
27. říj 2012

@zelvik Já nic kupovat nechtěla, ale za půl sta kousek? To nekoupím ani na bazárku kór nový, takže jsem prostě neodolala. Pokud se něco má stát, tak se to stane bez ohledu na to, jestli mám něco koupenýho nebo ne

zelvik
27. říj 2012

@mmirunda To je fakt a aspoň se máš s čím ňuchňat🙂

mmirunda
27. říj 2012

@zelvik Jojo, to je fakt, ale měla bych si to nějak sepsat co je potřeba všechno koupit a pak odškrtávat, protože s takovou nakoupím nějaký blbosti a něčeho bude moc. Třeba bodyček s dlouhým už mám s dneškem 9 kousků a s krátkým 6

zelvik
27. říj 2012

@mmirunda A rodíme v červnu, takže na léto bude stačit pár kousíčků. Aspoň nebudeme muset kupovat zimní fusaky na pár dní, co?

mmirunda
27. říj 2012

@zelvik No to je super, a i kdyby bylo chladno, mám fuska z berana ještě po mě, ten bude dobrej na zimu 😉

zelvik
27. říj 2012

@mmirunda U našich na půdě je toho taky spousta po mně a taky doufám, že něco dovalí kamarádka po dětech🙂A já koupím jen pár výstavních kousků, abychom nedělali ostudu po ulicích🙂 Stejně léto strávíme u našich na zahradě, tak jakýpak copak 😉
Jééé, my tu plánujem, jak kdyby to mělo být zítra co? A zatím venku začlo sněžit...

pawlla
27. říj 2012

@mmirunda ahojky no to ja se furt bojim krom postylky v loznici 😀 😀 nemam nic jen jsem obednala angelsounds, ale to byl teda fakt dobrej kup v tom tescu 🙂

mmirunda
27. říj 2012

@pawlla No tak já se nebojím, nejsem tak pověrčivá a podle mě, když se fakt něco má stát tak se to stane, ale jako za 50,- kousek mi přijde dost slušný 😉

pawlla
27. říj 2012

@mmirunda ale ja se nebojim kvuli poveram ale bojim se ze o mi i prijdu a k cemu mi to bude akorat k placi toho se bojim

mmirunda
27. říj 2012

@zelvik No právě, jako bychom už rodily co? 😀 😀 ale co, člověk si musí udělat radost tak jsem si ji dneska udělala. Dřív bych koupila něco sobě, ale na sebe jsem ani nevzdechla a to tam tu slevu měli vážně na všechno oblečení 😀

mmirunda
27. říj 2012

@pawlla Tak já taky nevím jestli je mímo v pořádku. Viděla jsem ho jednou na UTZ, ale stát se může cokoliv ... to si uvědomuju ...

pawlla
27. říj 2012

@mmirunda no proto se bojim vim ze bych se porad radovala a prohlizela pidi vecicky ..... Je to hruza porad se bojim ani nevim co s ditetem je az aby dorazil ten angelsounds

mmirunda
27. říj 2012

@pawlla Tak já to rovnou schovala do skříně a nedívám se na to 😉 A když to v pondělí na UTZ bude špatné, tak to prodám

pawlla
27. říj 2012

@mmirunda aleee nebude to spatne, jenze ja mam furt nejake komplikace a porad nic nevim ja bych to asi prodat nedokazala pak.... Uz to vidim tyden pred porodem silene nakupy pac nebudu mit nic

mmirunda
27. říj 2012

@pawlla Tak to já bych dokázala prodat, doma bych to nechtěla

zelvik
27. říj 2012

@pawlla
@mmirunda A dost - nic se prodávat nebude, obě budete v pořádku. Já dneska taky po tom ranním šmajchlování vyšiluju, břicho pobolívá (ale k obědu bylo zelí, tak to svádím na to 😎 ). A do kontroly dalekoooo, já bych potřebovala na ten UTZ chodit obden🙂

pawlla
27. říj 2012

@mmirunda ja porad rikam ze pockam na utz a pak neco pekneho pro radost poridim .... Ale nejak se toho nemuhu dockat 😒

mmirunda
27. říj 2012

@zelvik Tak já si to snažím nepřipouštět, že je něco v nepořádku 😉. Jo UTZ obden by se hodil i mě 😀 😀

mmirunda
27. říj 2012

@pawlla Ale však se dočkáš 😉 a o to to bude hezčí 😉 Dřív vůbec nebyly UTZ a taky to šlo 😉

pawlla
27. říj 2012

@mmirunda no jo jenze takhle jsem porad v nejistote posledni utz me v nemocnici vystrasili a ted uz to moc dobre nedavam

zelvik
27. říj 2012

@mmirunda No to je pravda. Jsem mamce ukazovala první fotku jejího potenciálního vnoučete a říkala, že je to fakt zázrak vidět už takhle malýho špendlíka 😲

zelvik
27. říj 2012

@pawlla Neboj, v pondělí jdeš na tu krev? A budou výsledky hned ten den?