1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

renda12
10. kvě 2013

@elleonor určo to výjde já mám taky největší strach že do odběru to praskne mám ho of.v nedělu v 9hodin.jinak jak tak vidím je spousta žen těhotbých tak určo nám to výjde a už jsi přemýšlela dát si dvě nebo jedno vajičko!???

renda12
10. kvě 2013

@elleonor držím pěsti 🙂

maxilienka
11. kvě 2013

@elleonor a @renda12 ahojte baby - moc vam drzim palce! Dnes som si citala cely den tuto temu, som tu nova - tiez ma caka 1. IVFko, ale este ma caka operacia polypu na maternici, aby tam nezavadzal pri uhniezdeni. Dnes som 3 DC, vo stvrtok 16-teho idem na operaciu, no a lekarka povedala, ze hned dalsi cyklus ideme na to - tak som zvedava. Zatial neviem vobec nic o hormonoch...vo stvrtok po operacii mame konzultaciu, tak uvidime co vsetko sa dozvieme. Baby v ktorom ste centre? Ja som sa rozhodla pre ISCARE BA.

mominko
11. kvě 2013

@maxilienka ahoj my chodíme do iscare v MT a tiež nás čaká prvé ivf momentálne som v polovici stimulácie...

maxilienka
11. kvě 2013

ahoj @mominko cize uz beries hormony? tabletky ci pichanie? Vies uz kedy budes mat priblizne transfer? Resp. asi zalezi na tom, ako tvoje telo zareaguje na stimulaciu? Ach jaj, zda sa, ze to bude "beh na dlhe trate" - ja uz by som tak velmi chcela byt tehu...trva to uz tak dlho - to cakanie na tehu (5 rokov).

elleonor
11. kvě 2013

@renda12 tady asi davaji 3 bez ptani...jiny kraj jiny mrav 🙂

elleonor
11. kvě 2013

takze uz to mam za sebou, dobre jsem se prospala, kdyz uz nic 😀 Pak na pokoji jsem byla s jednou holkou, ji odebrali 14...a me rekla 2 ☹ tak nevim, kde se podela ty dalsi 2, jestli nebyla vhodna,nebo praskla, nevim, nerekli mi..jen ze v pondeli zavolaji na transfer, ktery by byl v utery. tak jen doufam, ze kdyz jsou jen 2 odebrane, tak bude i co zavadet...uvidime.

mominko
11. kvě 2013

@maxilienka no ten čas na tom je na zbláznenie 😝 dnes mám poslednú tabletku provery a tretiu injekciu decapeptylu, teraz počkám na mrchu a ak všetko dobre pôjde tak OPU by malo byť na konci mesiaca...tak moja môžme si držať pästičky a povzbudzovať sa... 🙂

mominko
11. kvě 2013

@maxilienka a my na tehu čakáme 9rokov... 😢

renda12
11. kvě 2013

@elleonor ahojky uvidíš máš jich malinko ale určo budou obě dobré držím palečky zítra to čeká mě ráno 🙂 pak dám vědět a určitě ty dvt ti bud praskly nebo neměli vajíčko

elleonor
11. kvě 2013

@renda12 dekuji, take drzim palce na zitra

renda12
12. kvě 2013

@elleonor ahojda tak je to zamnou tak bylo tam 10vajíček zítra si budu volat jak to dopadlo domluvenou mámne picsi a dál uvidíme jinak beru jen utrogestan jinak zatím nic tak zítra se dovím kolik jich teda bude dobrých a podle toho uvidím kdy bude transfer jinak jsem to celé prospala i pak dalších 20Minut na pokoji🙂

elleonor
12. kvě 2013

@renda12 ja jsem take spala, vubec jsem nevedela, jak jsem se dostala z oper. stolu na salove luzko 😀 pak jak me privezli, hnedka mohl za mnou manzel. Ty jsi tech vajicek mela na ultrazvuku take vic, ze? no ja uvidim co mi reknou zitra. ja take beru jen estrogen-ale to neni u vsech, me rostlo endometr. pomaleji, jinak mam jen Crinone gel (progesteron) vecer, nastesti zadne injekce..nekomu pry davaji kortizon, ale me nic nedali-tobe take ne,ze?

renda12
12. kvě 2013

@elleonor jj mě dali pouze ten etrogestan polikat 1tabletu jinak jin á ta měla ve čt 12,ale ty dvě byly malé takže ty asi ani nebral,přesně taky jsem nic nevěděla jak jsem se dostala na pokoje,,,byly tam ještě 3 ženské a ty blábolily co je dovezly ze sálu jj nic nepíchám a podoběně vše bude zase až po transferu tak zítra pisnu jak jsem dopadla🙂

renda12
12. kvě 2013

@renda12 jinak manžel pohybl.26% tj dobré ale na množství má být min 16mil. a o měl 9mil.,ale že se to dá díky té picsi obejít.

evikj33
12. kvě 2013

@malinka_02 Jak jsi daleko s 2IVF,už dorazila Mrška a pícháš? Budu navás moooc myslet aby už to bylo to pravé,letošek prej je ve znamení plodnosti...tak by v tom byl čert aby už to neklaplo 😉

maxilienka
12. kvě 2013

@mominko tak tak - držím pastičky a myslím na nás všetky, aby to dobre dopadlo. Prosim mozes mi este vysvetlit co je to OPU? (a to som si myslela, ze uz vstky skratky ovladam 🙂 )

maxilienka
12. kvě 2013

@evikj33 vdaka za povzbudenie - dufam, ze s tym rokom plodnosti mas pravdu a konecne nam to vyjde 🙂

renda12
12. kvě 2013

@maxilienka neznám přesný název ale je to odebrání vajíček je to nějaká punkce já na ni byla dnes

mominko
12. kvě 2013

@maxilienka opu je odber vajíčok...dnes na deň matiek by som nám všetkým z celého srdca priala aby sme tento rok všetky tehuľkovali...

maxilienka
12. kvě 2013

aha. dik za vysvetlenie 🙂 myslim, ze odber vajicok sa robi v celkovej anesteze - je tak? a od odberu uz je to len par dni co vam zavedu embrijka - takze @renda12 a @elleonor Vas to pravdepodobne caka uz tento tyzden. DRZIM MOC MOC PALCE. Ja s @mominko si este trosku musime pockat - som pozitivne naladena a verim, ze to vyjde!!!
este otazocka: ked vy ste isli na OPU, isiel v ten isty den aj vas mm na odber spermii?

mominko
12. kvě 2013

@maxilienka áno zlatík manžel ide s tebou a odovzdá spermoše aby mohli oplodniť odobraté vajíčka 😉 ja som bola neskutočne pozitívne naladená ale akosi ma to prechádza vkuse sa na mňa niečo lepí alergia atď. a dnes hrozná bolesť hrdlo hrudník a kašeľ ☹ už si pripadám ako hypochonder...

evikj33
12. kvě 2013

@maxilienka jj spermonici se dávaj ve stejnej den jako vajka,at je mužou spojit 😉

renda12
12. kvě 2013

@maxilienka ahojda jj přesně já to mám s elleonor skoro stejné akorát ona jde vždy den předemnou aspon mi pak vykádá jaké to je 🙂 zítra bedem volat obě na emb.at nám řeknou jak jsme natom stím že já budu na trans bud ve středu nebo v pátek jak to bude možné protože na prodlouženou kult.potřebuji 6 vajíček minimálně a ellen. pujde kdyžtak v uterý.jj sperma se dělá v ten samej den a než ty se probereš z narkozy tak oni to vyhodnotí a zrovna vám řeknou asi jak to vidí a druhý den si zavoláš a domluvíš se definitivně.odběr vajíček dělaj v celkové narkoze ze které se tak do 30minut probudíš jinak zákrok trvá asi 10minut

renda12
12. kvě 2013

a holky hlavně musíme být zdravé i manžílkové na odběr jinak je to pak špatné manžel má alergii takže to bylo trochu horší ,ale já také věřím když to půjde nechám si dát dvě vajíčka.už jen z důvodu že manželovi zemřel bratr takže kdyby se něco náhodou stalo at je nás víc jinak chceme celkem 3 děti 🙂Josefínu,Aničku a Antonína🙂 už myslíme do budoucna

renda12
13. kvě 2013

@elleonor

ahojda tak co kdypak jdeš???budu na vás myslet já budu volat až po 13hodině

elleonor
13. kvě 2013

@renda12 no tak me volali,kolem poledne, ze nic ☹ takze pro me to ted konci, no uvidime kdy priste. Jinak budu myslet na vas a drzim palce at se vam to podari.

majija
13. kvě 2013

@renda12
@elleonor Tak děvčata, dneska jsem byla na dalším ultrazvuku a bohužel mi vyrostl jen jeden. Ale ještě budu stimulovat min do středy jestli se ještě nějaký chytne. Jsou to hrozný nervy. Ale snad i ta jedna mrška bude v pořádku a třeba se chytne....

teď myslím na Vás, aby se Vám zadařilo.

maxilienka
13. kvě 2013

caute baby. Ked to tu tak citam, je to fakt narocne - baby, drzte sa, posielam vela pozitivnej energie, treba verit a dufat, ze sa to podari - ak nie teraz, tak nabuduce urcite. Musime byt silne - to dame!!! pa zatim

renda12
14. kvě 2013

@elleonor
jéééééééééééééééééé to je mi moc líto opravdu,ale třeba to je znamení že se ti to podaří přirozeně.:(