1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
27. čer 2012

@pawlla jéééé tak ten třeba bude dělat miminko i mě 😀 😀 abych mu pak nemusela říkat tatínku 😀 😀 já se spíš bojím OPU než ET

kive76
27. čer 2012

@mmirunda no to já naštěstí jsem přišla od zubaře domů, a lehla si, a asi jsem tu bolest zaspala - byla jsem z toho všeho hrozně unavená...

mmirunda
27. čer 2012

@kive76 jojo Jakoukoliv jinou dírku nabídnu k vyšetření než pusu 😀 😀

mmirunda
27. čer 2012

@kive76 jo já taky byla unavená, ale to bylo tím, že jsem s nima tak bojovala. kdybych neležal na oper.sále tak si snad i dupnu, jak jsem jim říkala, že neotevřu pusu 😀

pawlla
27. čer 2012

@mmirunda noooo opu radej ani nemluvim asi spatne snasim narkozu nebo co

mmirunda
27. čer 2012

@pawlla já v životě pod narkózou nebyla, tak nevím 😖 co mě vlastně čeká, proto se toho možná o to víc bojím ...

pawlla
27. čer 2012

@mmirunda no ja byla poprve po porodu na siti pac to bylo na umreni a pak az pri opu a ted nedavno pri revizi to bylo hrozne des ..... A po opu jsem se motala jeste cely den a to nejsem zadny proutek 😀 ale strach jsem mela velikej ale tak hrozne to nakonec nebylo nemusis se bat

malinka_02
27. čer 2012

@pawlla
@mmirunda tak ja si chtala pred ivf dat zuby dokupy prave protoze mam hroznou kazivost a mraky plomb a tak sem tam jela minule poneli a 2 zuby, ve stredu 2 a vcera 2 sem myslela ze chcipnu nesnadim zubare ale vzdy ji reknu at mi vse opicha nez zacne a pak to jde..ale doufam ze teda ted budu mit chvili pokoj..ani nic nebolelo sle hned tam nasla kazy a opravy tak radej at to mam ok pred ivf
@kive76 ty chodis taky do podoli? Do CAR?
@martina_81 prave uz to ted delame jenom takhle 😉

mmirunda
27. čer 2012

@pawlla tak bát se budu stejně, dokud si to sama neprožiju ☹ Teda ale ta mrcha mi dává zabrat, je mi strašně zle ☹

mmirunda
27. čer 2012

@malinka_02 tak to jsi odvážná, mě by tam vážně nikdo nedostal 😖

martina_81
27. čer 2012

@mmirunda vůbec se neboj, narkóza při OPU je jiná než když ležíš na sále 4 hodiny. Píchnou Ti injekci, hned usneš a téměř vzápětí se vzbudíš na pokoji, je to fakt rychlovka. 😀 Já teda byla pod narkózou už 3x a snášela jsem to pokaždé hodně dobře, naštěstí. Jen po těch delších jsem se pak vždycky rozbrečela - asi štěstím, že jsem se probrala. 😉 Ale ne, šlo to prostě samo....

pawlla
27. čer 2012

@mmirunda no me bylo pri mrse taky ted strasne blbe a vcera vecer desne kcere ani leky nepomohali a jak to ty mas s tou cystou ?

mmirunda
27. čer 2012

@martina_81 To jooo, tak snad to vydržím. Jsem ženská tak musím, že jo, co jinýho mi zbyde.

malinka_02
27. čer 2012

@mmirunda jo to ja sem taky, hlavne u zubare 😀 my mame take spatne spermio a proto budeme mit ICSI u pred nim delaji v podoli vzdy genetiku. Ja ted byla v narkoze poprve na tom mocaku taky kratka bala sem se htozne hlavne jak sem mudela odlakovat nehty a vyndat piercing tak to mi nepridalo a pak bandazovani nohou no ja byla na prasky ale pak mi to dali k obliceji a vic nevim..
Ja tam sla jen protoze v tehu ti nemuzou nic pichnout a pritom se zuby strasne kazi tak sem si nechala vse opichat a udelat bez opichani bych to v tehu nedala 😝

pawlla
27. čer 2012

@malinka_02 tak me se zuby zase tak nekazi ale ted me tam poboliva jeden nerad a tak si to chci dat radeji pred tim ivf taky dokupy ale strach mam zubare fakt nemusim 😀

mmirunda
27. čer 2012

@pawlla no mě právě Gogela našel v květnu na UTZ cystu 5x4 cm a řekl, že třeba zmizí sama, že ji může mrcha vzít sebou a když ne tak že mi ji odsají, ale nic neříkal o tom, že by to mělo prodloužit čekání na IVF tak nevím. Může totiž zabrat i ta antiko a může tu cystu zničit. Tak uvidíme. Sestřičce jsem to říkala, aby se na to primáře taky zeptala. Já si teď vzala Algifen, tak snad aspoň povolí ty křeče, v práci si když tak pak vezmu něco silnějšího 😀 Nejen alkoholička, ale i feťák ze mě bude

mmirunda
27. čer 2012

@malinka_02 no on dr.říkal, že genetika netřeba, protože Martin už jedno dítě má a to prosím normálně, ale za těch deset let se to prostě strašně zhoršilo to spermio. Tak prý díky tomuhle není potřeba dělat genetika 🙂 my budeme dělat PICSI

pawlla
27. čer 2012

@mmirunda no me uz cekaji zase jehly jeeej taky si pripadam fakt jako fetak 😀 a pred ms jsem pila vino a hodne aby to prislo a to nepiju vubec tak taky ze me bude akoholik 😀 😀
Tak treba ta cysta uz zmizne a bude to ok a kdy mas mit nejaky utz nebo tak ?

mmirunda
27. čer 2012

@pawlla No to se právě dozvím, jak mi bude volat ta sestřička, nebo aspoň doufám 😖 Takže pořád NIC nevím ☹ No jehel se bojím strašně. Mám z nich naprostej záchvat, Jako nevadí mi injekce, ale nemůžu se na to prostě dívat, tak jsem zvědavá jak tuto fobii překonám

saraha2
27. čer 2012

@mmirunda gratulujuůů!!!tak a honem na to 😉 tě ale napínala,že?

mmirunda
27. čer 2012

No budu se muset pomalu rozloučit a vyrazit do práce. Pak dám vědět jak dopadl telefonát z CARU, snad to budou jen pozitivní zprávičky 🙂 Holky mějte krásný den ♥ ( z práce zkusím nakouknout, když nebude moc otravných lidí 🙂 )

kive76
27. čer 2012

@malinka_02 né do Motola...ale do Podolí na imunologiii

mmirunda
27. čer 2012

@saraha2 joooo mrcha je to a že te´d stojí za to 😖 no uvidíme, kdy na to půjdeme, čekám na tel.z CARU

saraha2
27. čer 2012

@mmirunda naboj se uspání!!já byla taky potentěná strachy před laparo...zjišťovala jsem veškeré dostupné info,co to je narkoza atd 😀 no magor!!!!ale nakonec to bylo o.k.na OPu jak byla se mnou ta druhá,tak se bála,že zvrací po nakoze,ale po OPu byla fit..je to rychlovka,tak neboj se nic!!!a injekce..no já jen cítím nemocniční smrad a omdlívám..byly doby,kdy jsem nemohla jít ani nikoho navštívit do nemocnice....jsem opravdu velká poserka...a zvládla jsem to!sice mě píchal vždy někdo-ne sama,ale jsou to mini pidi jehličky,takže to necítíš!a důležité je vstřikovat pomalu..jinak to štípe..takže hlavu vzhůru a hurá do toho!!!a před OPU už budeš mít myšlenky takový,že už je po injekcích..teď krátká narkozka a pak už si půjdeš pro fazolky....

saraha2
27. čer 2012

@mmirunda no a s tím díváním se na injekce..já se ani jednou nedívala..otočila jsem hlavu a ještě jsem si zakryla oči 😀 taková jsem hrdinka..a i poprvé,když to píchla sestřička..prý že dívejte...jo..a já se otočila,že doma jim pustím dvd,jak na to,že já to vidět nemusím 😀 jsem tam už vyhlášená...vždy,když mě berou krev,tak už vědí,že to musí být šup,šup,jinak omdlím..a hlavně kolem toho nemluvit,píchnout a hotovo...a to si u toho ještě popíjím 😀 😀

kiwisek
27. čer 2012

@mmirunda mrcha se prostě lekla, ze bude muset na injekci! 😀 tak hlavně, že dorazila... a z CARu přeji jen dobré zprávy

kiwisek
27. čer 2012

@kive76 my jsme byli tak na imuno u dr. Madara a prisel nám moc prima... cítili jsme se jako lidi, ne čísla. dlouho jsem nemela z nejakyho dr. tak dobry pocit... 😉

sarinka_nevesta
27. čer 2012

začla jsem mírně špinit 12.den to ET a mrchu mít ještě nemám...nemáte někdo podobnou zkušenost??

danny38
27. čer 2012

Holky, nevíte co si můžu vzít na bolest hlavy? Mě snad ta hlava pukne ☹

rory_g
autor
27. čer 2012

@sarinka_nevesta zkus testnout...
@danny38 v těhu jedině paralen...zkus hodně pít a malinkou prochajdu třeba 😒
@mmirunda supééér, konečně se potvora umoudřila 😎