1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rox
3. črc 2012

Holky cetly jste toto? Docela usmevny clanek o tom, jak v dnesni dobe muzete mit tri matky 😀
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/271540-...

martina_81
3. črc 2012

@rox tak to mě pobavilo. 😀 Docela zajímavej článek.

pawlla
3. črc 2012

@malinka_02 no vysetril me a rek ze to je v pohode ze nekdy je spineni po revizi a zacatku barani antiko normalni i mimo cyklus ale to neni spineni krvacim uz 3 tejdny je to des je uz mi z toho na nic. Jo aprej mam prijit jestli to bude tak i pristi mesic super fakt

martina_81
3. črc 2012

@pawlla Ty krvácíš už 3 týdny a on Ti řekl,že to je normální??? Mně to teda moc normální nepřijde. 😒

nemorosis
3. črc 2012

@marmina To víš, že budeš! Ber to z té lepší stránky, Ondra už bude rozumnější, až potlačíš kočárek, nebudeš ho pořád někde nahánět. Spoustu věcí už si nechá vysvětlit a třeba rád pomůže. Však už to k dalšímu pokusu uteče. 😉

pawlla
3. črc 2012

@martina_81 jo ze prej je to spineni a to je normalni pri ms po revizi a nasazeni antiko jako je to des a ty krece no jako nekrvacim porad chvili spinim a pak to zase tece jako niagara a tak porad dokola akorat prvnich 6 dni bylo neprerusene krvaceni a ted tohle to mi normalni neprijde

rox
3. črc 2012

@pawlla No me to taky moc normalni neprijde 😒 Zkus si zavolat do nemocnice, kde ti revizi delali. Ze me podle me taky hodne teklo, tak jsem zavolala a sestra se me hezky vyptala na spoustu veci a pak poradila a mela pravdu. Tak tam zkus zavolat, nerikej zes byla u doktora, a uvidis co ti reknou. Mozna si te pozve i dr z nemocnice na kontrolu. Rozhodne tim telefonem nic nezkazis.

marmina
3. črc 2012

@nemorosis díky moc 😉 vždycky když se objevíš, tak se mi nějak uleví, choď častěji 😵

marmina
3. črc 2012

@pawlla to je fakt síla, opravdu zkus jít jinam, ať se něco nezanedbá!!! víc doktorů víc ví

zigzag
3. črc 2012

@marmina heh, no vies co, po poslednom tyzni som na tom tak,ze keby som ho neakej snazilke pozicala len na tyzden, tak by si to so snazilkovanim este raz poriadne rozmyslela 😀 neskutocne vystraja, a uz ani neverim, ze niekdy bude "lepsie", lebo na to cakam uz skoro 13 mesiacov, ale narodil sa 13teho, tak mozno to bude ten prelomovy bod, odkedy sa narodil este som nespala viac ako 4 hodiny v kuse... 🙄 , ale kazdy ma to svoje, drzim palceky, aby Vam to vyslo 😉

marmina
3. črc 2012

@zigzag neboj, bude lépe, já jsem teď maximálně spokojená, kéž bych mohla zastavit čas a mít doma 2 letého prcka aspoň ještě 5 let 🙂

marmina
3. črc 2012

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, 4.7. plánuje testovat – ani nevíš, jak moc bych ti přála krásné // 😵 😵 😵
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 4.7. první včelka - 2.IVF – připrav tretry ke startu, zítra vybíháš 😀 😉

@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 5.7. plánuje testovat
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 21.6. ET (2 E), 6.7. krev
@pixie18 (Gyn Fiv BA) 1.IVF červen/12, zamrazeno nemá, 21.6. ET (1 E), 6.7. krev
@kiwisek (Pha Motol) 2.IVF červen/12, zamrazeno nemá, 25.6. ET (2 E), 8.7. plánuje testovat, 12.7. krev
@malinka_02 (Pha Podolí) 9.7. UZV – bude-li o.k., startuje 1.IVF
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 11.7. konzultace 2.IVF (srpen)
@zaneta2 (Unica Brno) 1. IVF červen/12 – 11.6. ET (2 E), 25.6. //, 12.7. UZV
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP)
@lolitka25 (Gennet Pha) 2.7. stimulace 1.IVF (DP)
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 1.KET červen (neúsp.), 16.7. konzultace 2.KET
@marmina (Gennet Lbc) 1.IVF březen/12(neúspěšné), 17.7. hydrolaparoskopie, 2.IVF (srpen)
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 23.7. konzultace 2.IVF
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (srpen, DP), 23.7. UZV
@radina (Antolská BA) 1.IVF (červenec)
@strapula (Iscare BA) 1.IVF (červenec)
@kacaul (Gest Pha) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena, KET červenec
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET červenec
@kive76 (Pha Motol) 20.8. konzultace 1.IVF
@absti (Gennet Pha) 1.IVF (srpen)
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET (srpen)
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF (září/říjen)
@rox (Gennet Pha) 1.IVF červen/12 (nedošlo k ET)
@winterska (Gest Pha) KET květen/12 (3.IVF - 2 E – neúspěšný)
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný)
@caroline123 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET červen (???)

♥ Šťastné ženy v očekávání:
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, 9.7. – screening
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13
@tamaris (Iscare BA) 1. IVF červen/12, ET 11.6. (2 E), 25.6. oficiální potvrzení těhu
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (2 E), vypadá to na dvojčátka
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), TP 20. a 26.12.12
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12

Pokud chcete něco doplnit, změnit nebo se chce někdo nový přidat, napište mi (nejlépe do IP).

pawlla
3. črc 2012

@marmina ano premyslim o zmene dr. Je to na hlavu nejdruv noc musela jsem dostat vyvolavacku ted to zas nejde zastavit mam poslednich 6 tabletek v platicku jak to doberu tak mam dostat ms a dr rikal ze mam nzkou sliznici tak ze bude ms slaba .... Jenze jak poznam ze vubec zacala kdyz porad krvacim prohledl me myslim dukladne a dobre jen nechapu proc s tim nic neudelal nevim po te revizi jsem cekela ze to bude rozhozene ale ze tak moc? Asi budu potrebovot jinou HA

zigzag
3. črc 2012

@marmina no dufam,ze sa to polepsi, cakam na ten zlom,kedy sa aspon v noci vyspim v kuse 8 hodin, cakam na trinasteho .D

pawlla
3. črc 2012

Jeste mam takovej dotaz kamoska rikala at piju kontryhel no nejsem si jista na co to moc je to je na podporu rustu sliznice a ne ?

lolitka25
3. črc 2012

@marmina ahojcek :D hlasim ze 2.7. zacal dlhy protokol pichli mi do ritky decapeptyl 🙂 po 16.7. ak vsetko bude ok zacina stimulacia 🙂

Kocky, ako ste sa vy citili po decapeptyle?

malinka_02
3. črc 2012

@rox ja s takovym klukem byla taky 2 roky nakobec odesel on za jinou..a pro me blbe uz od te doby partnerum neverim..

nemorosis
3. črc 2012

@marmina Hihi, děkuju. 🙂 Ono je to tu teď takové depresivnějš a je mi smutno ze všech příběhů tu, ale věřím, že to je jen období. Už se těším na srpen a září, až tu místo diskuze budou samé pozitivní testy. 🙂
My se jdem zítra zase podívat na miminko, vždycky mám po 14 dnech absťák, že ho často nevidím. A třeba už i uvidíme, co to bude. Já se tak těším! 😀

malinka_02
3. črc 2012

@lolitka25 muzu se zeptat proc mas dlouhy protokol? Jak vedi ze je pro tebe lepsi?
@pawlla me gynekolig vse posral nebyt jeho mohla sem byt davno tehotna..

Jinak jak sme se bavili o prsci sem jeste v praci sefova me v 5 zaukolivala a odjela a vse dnes..A pritoze vyhodili za 2 tydny 11 lidi tak budu mlcet protoze kvuli ivf nemuzu jinam..

pawlla
3. črc 2012

@malinka_02 fatk jo? A muzu se zeptat co to byl za problem nebo jak?

rox
3. črc 2012

@malinka_02 Hihi, on me taky opustil kvuli jine, kvuli "zene jeho zivota" jak ji porad nazyval, kvuli zene u ktere pochopil ze vernost je dulezita, a ze si proste nemuze pomoci ale opousti rodinu a jde za tim svym sluncem. Vydrzel s ni TRI mesice 😀 😀 😀 a dodneska mu dluzi asi 50 000 Kc. Takovi idioti ti chlapi jsou 😀 😀 😀 Premejsleji rozkrokem a ne hlavou.

lolitka25
3. črc 2012

@malinka_02 Ja mam endometriozu, tak ma najprv potrebuju tzv. zastavit - zastavit vsetky moje hormony, sliznicu maternice atd a az tak mozem stimulovat,ak sa tato faza podari.

ivapo
3. črc 2012

Ahoj holky!! Tak se hlásím po ultrazvuku.... Já sem si spočítala ze 10. 3 tt a on mi opět přidal ze jsem12.2 tt... Porád mi přidává!!! Miminek se ma k světu!!! Pekne se pohyboval... 4cm cca... Krásný pocit!!! A mám i fotku... Ale neumím to sem přes tablet dat...az přijede manzel tak ... To tu bude.. Maly plyšáček.. Ale dělal mi ultr cca pul hodiny.. A porád bylo otočený špatně.. Potreboval ho zboku... Aby měl změřený zátylek a ještě něco.. Takze opět znovu za týden a ještě k tomu mi udělají ten Screening a ptala jsem se na cenu a hrozne se divili.. Ze je to zadarmo a přitom tady čtu na diskuzích ze to někoho stojí cca 1400 Kč
.ten Screening.. No aspon budu mít opět brzký ultrazvuk a nemusím čekat bůhví jak dlouho že? 😉

ivapo
3. črc 2012

Ne 12.2tt ale 11.2tt..oprava

sheronka
3. črc 2012

Čo na to poviete babulky ? 😕 Ale úprimne. V skutočnosti je o niečo silnejšia. Som 6 deň od ET.

lolitka25
3. črc 2012

@sheronka myslim, ze sa uz mozes potichucky tesit 🙂 drzim prsteky

briuska
3. črc 2012

@sheronka jojo, na fotce ta čárka není nidky tak vidět, jako ve skutečnosti. Také si myslím, že to bude těhu...tak potichoučku moc gratuluji...piš průbežně, jak vypadají další testy. 😵

mmirunda
3. črc 2012

@rox Ahojky to jste teda měli hodně "volnej" vzah s tím tvým 😖 To bych netolerovala. Dneska večer už mě vzal na milost, ale není to nic slavného. Ale jak píšeš, nebuduse doprošovat a zítra si jdu na truc sednou s kámošem, kterýho nenávidí 😠 😠 a ať si je celý odpoledne sám doma, já se budu dobře bavit 😵 😵

sheronka
3. črc 2012

@lolitka25 Teraz je už aj pekne vidieť ale nedá sa mi to tak odfotiť. Piatok idem na prvú krv a potom ešte v stredu. Nebudem sa tešiť, som rada aspoň že nie je biely.

mmirunda
3. črc 2012

@zaneta2 Ano budeme se těšit spolu a s ostatníma holkama. Všem nám to tady společně uteče lépe než samotným 😵 😵