1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rox
9. črc 2012

@verry Hihi na to znova koukam, a vypada to, jako by bylo videt ocicko, nad ocima poradna cuprina vlasu a vedle oka velikansky ucho 😀 😀 😀 Vsimly jste si toho nekdo?

verry
9. črc 2012

@rox no však já zítra začínám 12tt 😅 😅 ...no já myslela, že už mi ji nedááá,holomek 😀

janulkaa23
9. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla Děkuji, jsem ráda že nebudu muset být stále v posteli 🙂 sem zvědavá jak mi bude. a jak bylo nebo je Tobě??

verry
9. črc 2012

@rox já vidím to mega ucho 😀 psssst, at tě neslyšííí 😅

martina_81
9. črc 2012

@rox joo,taky jsem tu fotku studovala a všimla si. No být to fakt ucho,tak by byl chudák. 😀 😀

rox
9. črc 2012

@kiwisek Ta dovolena je vyborny napad, vypadnes od problemu a od vseho co te tady tizi. Urcite to potrebujete oba dva!!! A ten oddech. Tomu taky rozumim. Ja po tom pokusu o nicem dalsim nechtela uz ani slyset....ale preslo to za par dnu,tydnu. Proste vypnout a nechat zivot bezet, nechat usporada myslenky at jdou samy tim smerem, kterym chteji a ono se to samo vyvrbi. Hlavne se do niceho nenutit. slzicky jsou uplna samozrejmost, a taky pomuzou od napeti.
Ja zrovna vcera mluvila s holcinou, ktera uz ma dve ivf neuspesne pro spatny spermiogram a taky chodi do motola. Nejdrive nedoslo k ET a pak se to neuchytilo. Tak jsem si hned na tebe vzpomenula. A ta ted taky odpociva, a na dalsi pokus pujde po prazdninach. Spermouse maji zamrazene.
Kadzopadne si uzij dovolenou a na nic nemysli, jen na more. A nezapomen, ze sance je vzdy a vzdy muzes jit o krok dal!!!

rox
9. črc 2012

@martina_81 No jestli to verry neceka s nejakym mimozemstanem. Cert vi co do ni doktori soupli 😀 😀

rory_g
autor
9. črc 2012

@verry nádhera 😵
@zana21 tak jsem tam teď volala a řekla, mi, že výsledky budou až zítra dopoledne, tak teda nevím, proč jsem tam šla tak brzy... 🙄

ivapo
9. črc 2012

@rox ahoj ... Sem se tvým článkem rozesmala 😲

ivapo
9. črc 2012

@zaneta2 me to Ivf vyšlo cca 15 ooo ale nic zamrazreno!

ivapo
9. črc 2012

@verry a kolik mimi měří cca? Je to krásná fotečka!!! 🙂

ramdy
9. črc 2012

@martina_81 já si pichala gonal,cetrotide a ovitrade do stehen a do břicha, je to jedno kam to pichnes.

malinka_02
9. črc 2012

Holky cysta není takžjdeme na to.Mám doma celý arsenal..Teď jen čekat na mrchu.Mám blby dotaz...při stimulaci se aasi nemá sexovat co? Nic nám neřekli o tom ani žádné omezení - třeba alkohol?

@martina_81 mám taky gonal, kolik si michala? Já mám 150.. a mám k tomu listovku kvůli homocysteinu a atropyn kvůli srazlivosti ..
@verry to je nádhera 😵

malinka_02
9. črc 2012

@rox mm se dnes několikrát ujistil že to bude jeho spermio 😉

martina_81
9. črc 2012

@malinka_02 Při stimulaci sexovat můžeš, pokud budeš mít chuť. Já jsem normálně aktivní víc než dost, ale při té stimulaci jsem se pak musela skoro nutit - kvůli spermiím na OPU,neměla jsem vůbec chuť. 😖 Píchala jsem 225 jednotek skoro po celou dobu, až ke konci asi poslední 2 dny 200 jednotek. takže jen čekáš,až přijde ms a začneš píchat? 😉

verry
9. črc 2012

@rox 😀 😀 😀 tak to si mě rozesmála, prej E.T. 😅 schválně porovnáme snímek zase za 14dní, třeba z toho ucha (jak si ted myslíme) bude oko 😀 😀

verry
9. črc 2012

@rory_g
@ivapo
@malinka_02 holky díííky 😉

rory_g
autor
9. črc 2012

Holkýýýý tak mm se tam dovolal teď o hodinu později a je to tam 😵 20DPO mám hcg 1697, tak snad je to OK 😵

verry
9. črc 2012

@ivapo kolik měří mi neřekl, ale měřil ho a pak z dr. jen vylezlo, že mimčo odpovídá na 11+0 😅 ale jak jsem koukala na net, tak by mělo mít asi tak 4 cm, přirovnávají to tady k velikosti švestky 😉

verry
9. črc 2012

@rory_g nááádhera! gratuluju!! 😉

rory_g
autor
9. črc 2012

@verry děkuju kočí 😵
Našla jsem u @dadenka111 ty hodnoty, ale vůbec se v tom nevyznááám, myslíte, že je to OK? Jsem dnes 20DPO

verry
9. črc 2012

@rory_g každá má HCG jinak vysoké, neboj určitě to bude ok 😉

rox
9. črc 2012

@verry Aby to nahodou nebyl pindour 😀 😀
@malinka_02 A ty se mu divis? Ja se pri IUI taky ptala dr zda maji spravne spermouse, at nemusim po nekom vymahat vyzivne 😀 A proc bys nemohla sexikovat? Jen si poradne uzij, jako tehule uz to nebude ono 😉
@verry Ja chci taky takovou svestku! I s velkym uchem! 😉
@rory_g Gratuluji!!!!

rory_g
autor
9. črc 2012

@verry věřím tomu 🙂 sestřička říkala mm, že to odpovídá, tak huráá až do UTZ 😀
@rox děkuju 😵

verry
9. črc 2012

@rox 😀 😀 😀 😀 ty mě bavíš 😀 😀 😀 😀

dadenka111
9. črc 2012

@rory_g jasneeeee uplne v poriadku, ked priemerna hodnota na 20DPO je 863. 🙂

saraha2
9. črc 2012

@malinka_02 no super!gratuluju!!v mé chytré knížečce píšou,že sex moc nedoporučují,že to může být bolestivé,jak rostou folíky..ale četla jsem příb.leták menopuru a tam píšou,že sex není zakázán..no tam to píšou jinak,ale v překladu toto 😉 takže my na dnes vlítnem.. 😀 a to jsem začla píchat ve středu..
@rory_g jooooooo!!!já se picnu..a vyšlo IUI..že??paráááda!!!!!!!!!!!!!!

rory_g
autor
9. črc 2012

@dadenka111 wow 😅 😀 děkuju 😵

rory_g
autor
9. črc 2012

@saraha2 jj, IUI, měla jsem možná 3 folíky, děkuju 😵

rox
9. črc 2012

@saraha2 Takze pichas kazdej den, a nekdy i dvakrat 😀 😀 😀 😀