1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rory_g
autor
10. črc 2012

@pawlla 😀 naštěstí to bylo do břicha, sice zadek mám obrovský, ale pochybuju, že bych se trefila do toho správného místa 😀 😝
@ramdy držím palce!

mmirunda
10. črc 2012

@pawlla no ale jak to, že tam je??? má mít přeci dovolenou 😖

pawlla
10. črc 2012

@mmirunda no ja nebyla. Neho ale u Otevrela ale videla jsem ho tam domlouval neco se setrickou tak nevim no. Kazdopadne az mi sprijde ms a pak 14DC mam jit n utz tak stejne zacnu stimulovat nekdy na zacatku srpna az nooo 😒

malinka_02
10. črc 2012

@pawlla tak sem si té představila já s holým zadkem na ulici a musela sem se smát já..
@rory_g já už beru atropyn tak červené už radši né..

mmirunda
10. črc 2012

@pawlla tak já nevím, tak asi tu dovču nemá. Stejně ho teď nepotřebuju a toho 23.7 mu zavolám a uvidím, co nového se dozvím

mmirunda
10. črc 2012

Holky, mě zase tak nasral chlap 😠 ☹ dopoledne a doteď jsem to nerozdýchala 😔

pawlla
10. črc 2012

@mmirunda zase no to jsou chlapi oni na to maji talent a cim te tak nastval ?

rory_g
autor
10. črc 2012

@malinka_02 jé tak to tedy radši ne...tak jedině ty druhé dvě varianty 😉
@mmirunda co Ti zase provedl prevít??? Nebuď smutná, vždyť je to JEN chlap... 🤐

ramdy
10. črc 2012

@mmirunda to chce klid, pěkně si pod "vousy" zanadávat, mávnout nad tím rukou, ale já vím někdy to nejde no, copak ti provedl?

mmirunda
10. črc 2012

@pawlla
@rory_g
@ramdy Holky, sere mě. Sliboval jak kvůli zlepšení spermia přestane kouřit a pít, chvíli to dodržoval a stejně na to zase sere ☹ Já si kvůli němu napíchám do těla hormony ( přestože jsem zdravá ) a on nemůže vydržet chvíli bez cigaret ( koupila jsem mu to e-cigaretu a byl z počátku nadšený a hlavně on ji chtěl) a chlastu. Klidně, ať si dá pivo, ale proč zrovna 21 stupňový? Chce se mi brečet, je to ignorant. Přitom jde o 3 měsíce. Na co jí proboha tu hromadu těch vitamínů za tolik peněz ☹ Stačí když mu něco vyčtu, začne na mě řvát ať ho nebuzeruju a že si raději pořídíme papouška, blbec jeden

pawlla
10. črc 2012

@mmirunda no tak to s tim papouskem bylo teda hnusne, no jo my se omezujeme pichme do sebe chemii nicime si telo a oni nejsou schopni obetovat ani tak banalni veci

mmirunda
10. črc 2012

@pawlla To je přesně to, co mě tak strašně bolí a co on si neuvědomuje ☹ Bych si vyplakala oči. Řekla jsem mu, že když nebude dítě ( bude tomu jakkoliv bránit ) tak může jít ...

pawlla
10. črc 2012

@mmirunda jen mu to poradne vytmav co podstupujes a jak je to pro tebe zatezujici ale ze to delas pro vas a ze to dite prece chcete oba dva? No ja vim jak to boli clovek si pak pripada jak idiot

rory_g
autor
10. črc 2012

@mmirunda to je blbec...on je nasr., že je chyba na jeho straně ☹

mmirunda
10. črc 2012

@pawlla jj to máš pravdu. jsem se ho ptala, jestli vůbec to dítě chce .... a na to mi řekl, že samozřejmě, ale někdy mám pocit, že to dělá vše jen proto, protože ví, že bych s ním potom nebyla.

mmirunda
10. črc 2012

@rory_g Jo asi je a dává mi to sežrat, že tu chybu nemůže vyčítat mě ...

ramdy
10. črc 2012

@mmirunda jj člověk si připadá, že to dítě chce pak sám viď. Je msutné, jak jsou někteří chlapi ignoranti, ale berme, že oni jsou bytosti slabé a někdy bezduché a prostě po nich nemůžeme chtít nic složitého a hlavně ne něco. kde se buou muset omezovat a to už jakkoliv. Díky bohu jsem měla štěstí a našla jsem si manžela, který tedy mezi tuto sortu nepatří, ale samozřejmě taky někdy sklouzne a nasere mě a čučím na něj jako vyvoraná myš, ale v tomhle našem snažení o miminko mě teda podporuje na 1000%. Prostě člověk si nevybere, každej tě nasere někdy jindy a nějak jinak. Drž se, jsi přeci ženská 🙂

rory_g
autor
10. črc 2012

@mmirunda no přesně...ale mužská ješitnost nezná hranic 🙄 Zkus si s ním ještě promluvit, až bude mít trochu náladu...takhle se trápíte oba

mmirunda
10. črc 2012

@ramdy Moc děkuju, za slova útěchy. Bude to zase dobré, jen to teď na mě nějak všechno padlo. Dokud držím hubu a krok, je zlatej a udělal by pro mě první poslední, ale nedej bože abych otevřela pusu že mi něco vadí, nebo se mi něco nelíbí, tak je hned zle.
Přesně tak si připadám, jako že chci dítě jen já sama .....

ramdy
10. črc 2012

ono jim někdy prostě trvá, aby si veřejně přiznali, že pro určitou věc se musí omezit, hlavně, aby nevypadali blbě před ostatníma no

mmirunda
10. črc 2012

@rory_g Zkouším to, tohle bylo ráno, po tom, co jsme se tulili, měl dobrou náladu a jenom jsem začala, tak finito .... Vím že je ve stresu, měnil práci a v té nové ho to nebaví, tak je nasranej, ale byla to potřeba, má holt teď víc peněz. Asi je toho na něj moc, ale do kdy ho mám pořád omlouvat?
Vím že silnýho kuřáka ze dne na den neodnaučím a zakazovat mu pivo, taky nemá smysl, ale i tak, chtěla bych vidět i snahu z jeho strany ...

mmirunda
10. črc 2012

@ramdy svatá pravda

mmirunda
10. črc 2012

@ramdy
@rory_g
@pawlla Holky děkuju ♥♥

pawlla
10. črc 2012

@mmirunda a on si porad jeste picha ty i jekce teda ty mu je pichas jak dlouhoto jeste ? Taky to na ´e obcas padne a rikam si ze je to cele na nic 😒 ale musime se drzet a zvladnout to

ramdy
10. črc 2012

@mmirunda ale není dobré být pořád jen ticho, to já se raději pohádám a prosadím si věc, která tedy není úplná blbost, u nás to teda moc často není, protože nám všichni říkají, že my dva s manželem jsme takový jiní no, já jsem takový uragán a manžel je dost kliďas, já jsem akční a manžel zůstává v mém stínu, někdy si to vyměníme, když má potřebu a já ho nechám, aspoň si odpočinu, ale většinou se na všem domluvíme, je dobré když to je tak na 50/50 nebo 60/40, ale nesmí to být 90/10, to je blbé, když má jeden pořád víc navrch. Ale ty si určitě poradíš, nejsi žádná puťka a dokážeš ho zpracoat jako správná ženská.

mmirunda
10. črc 2012

@pawlla jo, píchám mu je stále. Teprve tento týden budeme píchat třetí a pak ještě tři. Jestli na něj třeba nepůsobí ty hormony, že je tak náladovej nebo nevím 😖

ramdy
10. črc 2012

teda děvčata, mám břicho jako balónek, ach jo

chmurkaxy
10. črc 2012

@mmirunda moja, citam si tu tak prispevky a k tym tvojim snad len tolko, ze on je chlap. ako mi povedal moj manzel, napriek tomu, ze po dietatku strasne tuzi, chlap NIKDY nebude dostatocne pripraveny na to, ze bude mat dieta. kazdy sa strasne boji, ze to ohrozi jeho poziciu v tvojom zivote a ako sa mu zmeni zivotny komfort. netrap sa tym, aj tak to nezmenis, mame kamosov, kde boli obaja strasne vyplaseni a nie zrovna najstastnejsi, ked zistili, ze cakaju babo. a uz v tehotenstve sa to zacalo menit a teraz si nevedia predstavit lepsiu vec... mozno by tvojmu chlapovi pomohlo obcas povedat nieco ako ze je pre teba ten najdolezitejsi na svete a ze sa to nezmeni, ani ked budete mat male babo... riesime aj adopciu a pocas psychologickej pripravy mi psychologicka povedala, ze ked sa nam narodi alebo sa k nam dostane nejaky drobcek, mam manzela brat ako starsieho surodenca toho dietata, lebo to je prave to, coho sa boja, ze dieta im zoberie celu nasu pozornost. takze predpokladamm, ze aj strach a nechut tvojho muza je iba o tom..

mmirunda
10. črc 2012

@ramdy Pu´tka nejsem a orat sebou nenechám. My jsme oba horké hlavy, tak je to někdy složitější, ale nejsem žádná uťáplina a on chudáček taky není. Ví, že když je fakt zle, že si budu stát za svým a že jsem všehospchopná a že si zbalí kufřík a pomašíruje, přestože ho mám ráda a on má rád mě, ale mám určité hranice za které nepůjdu.
Teď mě to všechno spíš mrzí, jak jsem ze všeho vidivočená, mám strach a hlavně, připadám si sama. Ještě že to člověk může tady vyventilovat

rory_g
autor
10. črc 2012

@mmirunda tak to je pravda..uhoď na něj, proč bys všechno měla odnášet Ty...takhle to nejde přeci 😔
@ramdy svatá pravda