1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
10. črc 2012

@mmirunda nooo to je mozne ma najednou v sobe hormony tak je naladovej mozna i z toho takovej muzskej PMS 😀 jo jo je treba je zpracoval ale zase ne moc hrr aby se pak keste vic nešprajcnul

mmirunda
10. črc 2012

@chmurkaxy Děkuji ti za milá slova. I v tomhle bude asi velký díl pravdy. On by mě chtěl mít jen pro sebe a nedělit se o mě s nikým, ani s dítětem. Mockrát se mě ptal, zda až budeme mít dítě, zda si ho ještě budu všímat a zda se oně budu stále starat nebo už mě nebude zajímat ☹ S chlapem je to oprabdu jak s malovanými vajíčky, jednat jako v rukavičkách..... On ví, že tohle je můj největší životní sen, že pro tohle žiju, být matkou a že jen tohle mě udělá neskonale šťastnou .... a asi se prostě bojí, protože se to blíží ...

ramdy
10. črc 2012

@mmirunda musí pochopit, že s tebou prostě navíc mávají hormony a návaly citů a pocitů a to mají prostě ženské jiné než chlapi no, však ty si poradíš, nemám o tebe vůbec strach jak to tady čtu a hlavně máš tady nás a každá máme jedna druhou, abychom si tady postěžovaly

pawlla
10. črc 2012

@mmirunda hlavne jste ted oba ve velkem stresu ceka vas prvni ivf mate urcite obavy jak to dopadne to je vsechno velky stres a nekde se to proste projevuje ja jsem ted tak ve stresu ze uz od rana triskam vecma 😒

mmirunda
10. črc 2012

@pawlla Právě, nechám mu to uležet v hlavě. Ty hormony můžou dělat svoje ( přece jen mu píchám pregnyl 😀 😀 a ten je i pro ženské ) a samy mnohé tady víte, že hormony na Vás působí tak, že jste náladové a protivné, tak budu doufat, že se to zlešpí a bude líp

mmirunda
10. črc 2012

@ramdy Děkuju, jsem za tohle moc vděčná ♥

ramdy
10. črc 2012

@mmirunda jj to máte pravdu ženský, toho se chlapi bojí, že už se svět nebude točit okolo nich, že už oni nebudou středy vesmíru

mmirunda
10. črc 2012

@pawlla tak hlavně, když ti to pomůže, tak si klidně třískni 😉

ramdy
10. črc 2012

@mmirunda neděkuj, to je snad samozřejmost ne, škoda jen, že si tohle moc lidí neuvědomuje a na světě to vypadá, jak to vypadá

mmirunda
10. črc 2012

@ramdy právě právě, hned by se na světě lépe dáchalo, být otevřenějších a hodnějších lidí. Dneska milá slova, slyší člověk málo kde. Každý spěchá a nemá na nic čas a přitom by stačilo tak málo. Zastavit se, vyslechnout a obejmout ( jako třeba vy tady, i když je to jen virtuální objetí ... )

ramdy
10. črc 2012

@mmirunda no na mě to působí příšerně, jsem měla období, že jsem koukala na ven z okna a najednou jsem se rozbrečela, ale jako úplně, manžel na mě kouká a ptá se co mi stalo a já na to, že nic, ještě že on je takový cíťa, objal mě a já řvala ještě víc, jsme prdlouši no, co my všechno musíme podstoupit, abychom splnily svojí genetickou potřebu zachování rodu a populace. Pak jsem zase byla vzteklá, že jsem štvala i sama sebe, no prostě na odstřel, naštěstí to trvalo tak jeden den, takže se to dá přežít.

pawlla
10. črc 2012

@mmirunda no jo ono to moc nepomala vetsinou si preju at uz je dalsi den .... Toho stresu je uz kapak moc

mmirunda
10. črc 2012

@ramdy Tak budu doufat, že to způsobuje ten pregnyl co mu každej týden píchám 😉

mmirunda
10. črc 2012

@pawlla Taky teď s tímto pocitem vstávám, už aby byl večer a já zase mohla jít spát a byla den za mnou ...

pawlla
10. črc 2012

@mmirunda no presne tak jeste ze vas tad mam a muzu to rict aspon vam nevim kdo jinej by to pochopil

mmirunda
10. črc 2012

@pawlla Asi nikdo, protože holky v práci mě nechápu ... a i když si třeba rozumím s mámou, tak jí tímhle nechci přidělávat na čele ještě další vrásky

ramdy
10. črc 2012

padá na mě únava, tak se s Vámi loučím a jdu se odebrat do hajan, mějte se moc pohodově a zítra čekám pozitivní zprávičky, mě se taky dnes zlepšil análadička a jsem zase pozitivní, že se tam ta druhá čárka určitě objeví a já budu vozit za 9 měsíců dvojkáru nebo aspoň jednokáru 🙂 papa děvčata krásné sny

pawlla
10. črc 2012

@mmirunda no jo a kdo to nezazil tak nevi co to je. Taky uz jdu spat at to zaspim zitra si dam urcite panaka rumu aby se ta mrcha vic rozjela 😀

mmirunda
10. črc 2012

@ramdy Dobrou noc a krásné sny a moc děkuju ♥

mmirunda
10. črc 2012

@pawlla Zkus ho, mě nakonec možná pomohl ( ale vypila jsem celou placatici 😀 😀 za 3 dny 😀 ) Dobrou noc a děkuju Pavli. Taky už jdu spát

malinka_02
10. črc 2012

@mmirunda to je přesně jak můj mm jak kdybys psala o něm..po špatném spermio začal jíst ecky a selzink pak vyšlo spermio znovu spatne ale měsíc potom přitom se spermie tvoří 3měsíce..a on to jíst přestal.Tak já se budu pichat hormonální, někam na řešení krve, a tisíc hráčkami, příborů, přestanu pít i víno, kouřit a on nemůže jíst ani vitamíny a když tam nic nebude tak vše marný a když mu to řeknu tak mi řekne že to moc hrotim..dokonce sem si pak myslela že ani dítě nechce..i sex pak nechtěl prý že to nebude dělat na povel..Tak sem mu řekla že počkáme na čápa..

A s pivem to u nás je přesně řekla sem mu že aspoň teď by neměl pít třeba aby mě podpořil a on že proč by neměl napít když nemuzu já.Měla sem mu říct že se bojím že tam nebudou žádné spermie.. 🤐

ivapo
10. črc 2012

@malinka_02 můj manzel pul roku před Ivf přestal kouřit... Sem tam zhřešil.. Ale jen trochu... Pil ale stejně.. No omezil kořalky... Jen co jsem otehotnela tak zase zacal ale uz tolik nekouří... Ta elektr. Mu nechutna.. Já se odnáučila na elektronické.. Tu jsem doted nekouřila až ted občas, kdyz jdeme večer posedět tak ,si potáhnou.. Ale jen trochu 😖 🙂 😉 Jo chlapy bčas dokážou nasr... .. Ale v teto situaci při tom nejcitl. Tematu to nás moc bolí.. Víme 😢 😉

ivapo
10. črc 2012

@malinka_02 ale věřím.. Že to pití a kouření přestat pomohlo.. Při prvnim Ivf se neomezoval a nevyšlo to....ted pry měl spermiogram o něco lepší.. A taky bral dráhy vitamin cca1400 na mesic ... Sirup u dali na imunologie.. Prodali.. Tak to omezeni v nerestech asi fakt pomůže... A dnes na ultrazvuku mimi má5.5 cm.. Krása... Holky... At ty chlapy vás poslechnou!! Já jsem toho dukazem. Proste jsem si dupla a basta!!! ☹ 😠 😉 😉 . Buď me poslech nes nebo me ďost ňemilujes miláčku!!!!

ivapo
10. črc 2012

🙂 🙂 Tak pa a dobrou noc!!! A pevne nervy do dalších dnů!!!! 🙂

danny38
11. črc 2012

Dobré ránko kočky 🙂 Tak aby jsem si to náležitě užila, tak nejen že mě včera celý den bolela hlava, ale i dnes jsem otevřela ráno oči a už jsem cítila tlaky na pravé straně hlavy 😒 Včera jsem si paralen vzala, ale dnes si ho brát nechci 😠 Zítra se na to zeptám doktora co s tím, že mě docela často bolí hlava a nechci mimísovi uškodit tím, že do sebe budu cpát pořád paralen ☹

malinka_02
11. črc 2012

@ivapo naštěstí mm nekouří a pije jenom pivo ale tak nějak sem doufala že to pivo teď omezí a nic a nebo že bude aspoň se mnou solidární během stimulace a nevypadá to.ale uvidíme. No a s vitamíny mě teda štve..jenže on nesnáší léky.Jeho třeba bolí hlava ale radši 2 dny trpí než by si dál prášek tak i proto ty vitamíny nechtěl.Zkusil je a po měsíci bylo spermio ještě horší..
@danny38 já už 3 den nemuzu spát jaký mám bolesti na MS a furt jen spinim, dnes mě už od probuzení bolí i hlava ale furt nic a 😝

kiwisek
11. črc 2012

@mmirunda ahojky, trochu sem četla, co máš za starosti s chlapem... nevím, jestli to pomůže, ale jsme na tom podobně. 😖 je super, že přestal kouřit sám tak před 4 roky (to jsme se ještě neznali), ale co se týče piva, to bych se mohla na hlavu postavit a on si svoje 3-4 denně dá. na začátku když jsem mu ukázala články, že by to chtělo vynechat alkohol na nějakú dobu skoro úplně na zlepšení spermio, tak pár dní zvládl "pouze 2" ale za chvíli na to kašlal a říkal, že to o pivu stejně není a že jí vitamíny 😠
taky jsme se rafli před OPU, když jsem chtěla aby si ten večer nedal vůbec pivo... takže na to kašle, že spermie rčo lepší nebudou kvůli 1dni a že celé dny chlastá vodu, tak večer si prostě dá pivo. a že ať nehysterčím a že jsem s tím už trapná! 😠 a to jsem ho pouze požádala... a pak měl keci, jestli to budu zvalovat na pivo, když se to nepovede... takže tak. ale jinak je taky moc hodnej.
snad Ti bude aspoň o trochu líp, že v tom nejsi sama 😉

ivapo
11. črc 2012

@danny38 ahoj!! Dobře ráno!pijes hodně! Jo? Tak pij ještě více!!!! 😉 je to nepříjemné ta hlava viď? To znám...a co stres v práci? Ten není? Me je ted špatně.. Uz sem se těšila že nevolnosti pominuly ado včera opět.. To bude asi tím že mi přijeli z dovolené 😉 😀 Já mám po sreaningu.. Nic jsem neplatila.... Male jev pořádku... Nova fotečka... Večer ji sem dám..snad.. Meri5.5cm...porod zase posunul na 19.1... To nechápu.. Vůbec mi to nevychází podle transferu 😀

sheronka
11. črc 2012

Ahojte babulky. Chcem sa opytat ci vas niekedy na zaciatku tehu niekedy pichalo na pravej alebo lavej strane?

danny38
11. črc 2012

@ivapo Ivčo, tobě to pořád posouvají, že za chvíli budeš mít termín na silvestra 😀
jj, hlava je prevít a samozřejmě že v práci klid nemám 😠