1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
17. črc 2012

@pawlla aha pozde tak uz to neres 😉

rory_g
autor
17. črc 2012

@zana21 zítra budu netrpělivě vyhlížet dobré zprávy!!
I všichni ostatní, zdravím a pozdravuji a jdu so pelíšku 🙂

vall83
17. črc 2012

ahojte babulky, opat sa hlasim, a kukam kukam a je vas tu hoooodne novych....snad si mne este nektere budou pamatovat.....mam se dobre a vcera sem citila prve pohyby....bolo to krasne, uzasne....tak sa nad tym rozplyvam 😀 😀 😀
babulky tehulky moc vam gratuluju a pekne sa setrite....
babulky snazilky prajem vam moc moc moc stestia, nech sa to tuna kazdej podari.....

pawlla
17. črc 2012

@malinka_02 nevadi zitra bude aktualizace 🙂 ale ten utz jsem ti tam napsala

danny38
17. črc 2012

@vall83 Tak to je krásné, první pohyby jsou naprosto úžasné 🙂 I ty se s mimískem šetři 😉

fionna
17. črc 2012

@motley Ahoj, taky tě vítám 😉
@mmirunda A kdy jdeš na IVF? Nebo co máš za sebou? 🙂

ivapo
17. črc 2012

Holky !! Dnes pro mne nádherný den D... Vse dnes na kontrole naprosto o.k.. Vysledky z prvního screnningu o. k...vysledky z krve take vse. V pořádku! Druhy screnningu jiz za14 dni v druhem trimestru.. Nakonec jsem ho i pře mluvila na ultrazvuk.. No moc se mu nechtělo ale nakonec udělal ale bez foto.. Nema tiskárnu.. Tak sem se divala jak se pohybuje .. Krása... Tak holky prskamprsk prskamprsk prskamprsk!!!!!!!! Uz aby jste zažili všichni tyto krasne dny brzo i vy!!!!!! Moc vám to přeji!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 pak jsem vedle si musela udělat radost květinou v kvetinači.. Kdyby okolo měli ještě ostatni obchody otevřeno!!!!! No jejich Škoda! 😉 Snad to půdě takhlecskvěle i dále!!!! Prostě bude.. Musí!! 😉

danny38
17. črc 2012

@ivapo Tak to je skvělé 🙂 jak dlouho trvají výsledky z té krve?

ivapo
17. črc 2012

@danny38 no minule úterý sem byla na tom všem v nemocnici a dnes u svého gyn.. Cca týden asi!? 🙂 a ten mi to sdělil 🙂

sheronka
17. črc 2012

@danny38 Môžem sa opýtať koľké dní od vkladu už bolo počuť srdiečko? 🙂

sheronka
17. črc 2012

@ivapo Ahojky. Môžem sa opýtať koľko dní po vklade bolo vidieť srdiečko?

malinka_02
17. črc 2012

@pawlla zitra budu mit uz nove zpravy, samozrejme pozitivni!!! Jen nevim co mam 7DC ocekavat..
@ivapo to je nadherny!!! To je fakt krasny..

danny38
17. črc 2012

@sheronka No, když jsem byla na kontrole 5+4tt tak byl vidět pouze gestační váček, pak jsem byla na kontrole v 7+4tt a to už byl vidět mimísek a srdíčko krásně bilo 🙂 Takže asi tak 35 dní po ET 🙂 ale určitě by bylo slyšet i dřív, myslím, že už se dá zachytit někdy od 6tt 🙂

danny38
17. črc 2012

@ivapo Já byla na krvi včera s tím, že na ten screening to posílají do Prahy. Doktor mi tam ještě napsal takové ty základní odběry, které u nás normálně dělají. No asi 6 zkumavek brala 😀 Každopádně ten utz mi bude dělat toho 2.8. tak to už výsledky z krve mít bude tak bych se měla dovědět jak to dopadlo. Navíc se se mnou domlouval, že mi udělá i stěr, jelikož mám vysadit utroš ve 12tt a to vychází ještě před kontrolou u něj 🙂

ivapo
17. črc 2012

@sheronka srdíčko u mě videl uz 5.4 tt ale jen malinko as az pak další týden hodně 😉

ivapo
17. črc 2012

@malinka_02 promin .. Ted nevím .. Co znamena 7 dc? 7 dni po oplodnění?

sheronka
17. črc 2012

@ivapo Mňa by skôr zaujímalo ani nie tt lebo tie sa rátajú od posledného cyklu ale skôr tie dni. Vysvetlím prečo: mne dnes povedal, že som 6+5tt od posledného cyklu. Ale mne sa celkovo ovulka posunula skoro o 10 dní, embryo bolo oplodnené 23.6. a 27.6. mi robili vklad. Takže reálne má miminko oveľa menej.

ivapo
17. črc 2012

@danny38 no jak mě brali tu krev na Screening přímo v nemocniciak sem to ještě ten den zanasela k nim do laboratoře..... Že by to pak posílali do Prahy? To se příště zeptám teda.. No a pak az za pár dni sem šla taky na ty odběry cca4 az 6. Ampulek.. Nevím presmě.. Ale ještě neposlali doktor ovcí vysledek krevni skupiny.. Pošlou později pry...

ivapo
17. črc 2012

@sheronka aha... Já uz jsem z toho taky zmatená... To fakt nevím ... Mě proste vypočítal termín porodu.... 20.1.2013 nebo 27.1.2013.. Tak si mám asi vybrat.. Ty jejich pocty taky nechápu.. Kdyz ví ten vklad ..ale dnes sem mu připomněla že jsemivfa on tedapociítal že.3.5 blo oplodnění vajíčko a od toho dne pocita teda to tehotenstvi.. Transfer jsem mělaaz8.5.....tak spíš se přiklání kter minu poroduaz 27.1 nakonec.. Takze srdíčko videl v tom případe 5.4 už poradne ne 6.4tt.. Snad nepíšu moc zmatene 😀 😀

danny38
17. črc 2012

@sheronka Tam stačí, když si odečteš 2 týdny, tudíž podle vkladu ti vychází, že miminko má 3 týdny, tj. nějakých 21 dní a u mě bylo srdíčko vidět a krásně slyšet 35 dní po vkladu, takže si myslím, že by mělo být vidět a slyšet na 100% během týdne 🙂

danny38
17. črc 2012

@ivapo Mně jak brali krev v caru, tak si nechávali rovnou zjistit krevní skupinu a Rh faktor a můj dr. to stejně zase nechal udělat znovu 😀 já mám 0+

sheronka
17. črc 2012

@danny38
@ivapo Ďakujem kočky. Za dva týždne idem do CAR na ultrazvuk, tak hádam už bude srdiečko. Ináč pokiaľ ide o krvnú skupinu, ja mám Rh neg. a manžel Rh pozit. čo teda je tá najhoršia kombinácia 😠

danny38
17. črc 2012

@sheronka Tak to by mělo být srdíčko určitě 😉 budu držet pěstičky 🙂 S tou krví je to na prd, ale v dnešní době se dá zvládnout všechno, oni si to hlídají už od začátku 😉

mmirunda
18. črc 2012

@fionna Já teprve na IVF jdu, teď v srpnu ...

saraha2
18. črc 2012

@vall83 ahooj!!to víš,že si tě pamatujem 😉 myslím na tebe často!!a hlavně na tvou úrodu vajíček často vzpomínám 😀 přeji vám,at se máte moooc dobře a ať vše pěkně zvládnete!!!!ale doma je doma,že? 😉
@ivapo to jsou krásné zprávy!!!!moc,moc gratuluju!!!a jen tak dál 😉
@sheronka já mám taky rh negat...a manžel neví ☹ ale buď má tu stejnou,nebo pozit...

saraha2
18. črc 2012

@martina_81 tak cooo??????jak se cítíš??nějaké změny,pocity???všechno hlásit,jasný? 😉 😀 jestli máš nějké bolesti v podbřišku atd...já budu dnes volat,jak se nám to oplodnilo a jak se to vyvíjí,tak už jsem nemohla ani spát a mám i bolení břicha z toho už ☹ achjooo..bojím,bojím....

saraha2
18. črc 2012

@mmirunda co ty tak brzy čumákuješ??? 😀 😀

saraha2
18. črc 2012

@sheronka mě se sice neptáš,ale odpovím ti 😉 ta,co byla se mnou,tak 13tý den po ET byla krev-to bylo pondělí,další pondělí byl vidět gestační váček a další týden už i srdíčko a byla odeslána ke svému dr 😉

saraha2
18. črc 2012

@mmirunda a už víš,co budeš píchat?co si vybereš nakonec??pokud budeš píchat sama,tak bych být tebou šla asi do péra 😉 je to rychlejší a pohodlnější..a zvlášť po zkušenosti,kdy jsem si vzala levnější léky a stálo mě to víc,jak pero...

ramdy
18. črc 2012

dobré ráno děvčata, nějak to na mě včera dolehlo a špatná nálada mě neopustila ani dnes, tak si říkám, jestli má vůbec cenu do sebe cpát všechny ty hormony a sajrajty, když ani nevím, jestli to vůbec bude co k čemu.