1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
27. črc 2012

@martina_81 No on sem pravidelně jezdí, má tady v Opavě nefroložku a jiné nevěří .... má problémy s ledvinama, má dnu a vysoký tlak a bere horu léků, tak jí taky říkal o našem IVF a tak se rozčilovala, že po něm v CAR nechtěli žádné lékařské zprávy, ale co by to pomohlo, léky stejně vysadit nemůže a tak se spermio stejně nezlepší

martina_81
27. črc 2012

@briuska jj, díky. 😉 Ty jsi spala po OPU 2 hodiny? Co Ti to dali za narkózu? 😀 😀 Tak ať se vajíčka všechny krásně oplodní a vyvíjejí. 😉

martina_81
27. črc 2012

@mmirunda co se rozčiluje? On v caru stejně musel uvést svůj zdravotní stav a co bere za prášky a kdyby chtěli,tak si vyžádají kartu,ne? A jak píšeš, léky stejně vysadit nemůže.

dadenka111
27. črc 2012

@briuska Ahoj dakujem, ani ja tu nestiham citat ani som nevedela, ze si bola uz na punkcii. 😅 Tento tyzden sa mi nakopila praca. To sa ti mota hlava z tej narkozy. My sme mali celkom srandu 4baby na OPU presne kvoli tomu, ze sme si este minutku nepamatali po zobudeni a este k tomu sme trepali sprostosti. Ja som tam rozpravala nieco o sne a baba vedla zazelala dovidenia ked ju zakryvali perinou a este nieco sme blabotali ani nam rozumiet nebolo 😀 . Komicke mi to pripadalo strasneee. Sme sa rehotali. Ja som mala tiez 13 folikov z toho 9 zrelych a 8 sa nam oplodnilo ICSI. dve isli tusim na druhy den na mrazak a dalsich 6 na PK a 2 isli do bruska a 2 blastocysty potom mrazit a 2 sa prestali vyvijat. Takze nam ostali 4E. 😵

malinka_02
27. črc 2012

@martina_81 ja mam net v mobilu vis, mam pc v praci a tam na MK nemuzu a doma to uz nezapinam..
Uz sem doma.Byla tam ta skvela embryolozka tak pry jich je 5 tak 4 zmrazili..Byli strasne mili, nechali me tam lezet hodinu potom..A ted lezim s bobiskem v brise a dam se na modleni!! AH pry nam udelali ale nepocitali.A dr byla uplne jina nez znam ale slo to ok.A car mam statni Podoli nejlepsi a nejvetsi porodnici v CR..

rory_g
autor
27. črc 2012

@malinka_02 hodně štěstí, opatruj sebe i bublinku 😵

rory_g
autor
27. črc 2012

@mmirunda přesně, podle mě lék. zprávy nejsou potřeba, pokud v CARu uvedl nemoci (a to se ho určo ptali) 😉

martina_81
27. črc 2012

@malinka_02 No vidíš, tak to je super. Takže sis nechala zavést jednoho prcka? 😉 Tak hezky lež a moc přeju, ať se hezky zavrtá. 😉 😉

rory_g
autor
27. črc 2012

@briuska držím palce, úroda fakt pěkná 😉

malinka_02
27. črc 2012

@briuska tak drzim palecky! Ja prave mela analgosedaci moc sem se bala ale super byla sem pak uplne fit zadna bolest ani spatne mi nebylo a uplne super!
@pawlla tak to je skvely!

saraha2
27. črc 2012

@malinka_02 tak gratuluju a přeji.at se krásně zavrtá!!!
@martina_81 já nemám dobré zprávy...začla jsem špinit..takže to samé,jako při prvním pokusu,jen s tím rozdílem,že to jsem žačla špinit desátý den po ET...dnes jsem osmý a je to tady zas ☹ ☹ ☹ ☹takže tak...

martina_81
27. črc 2012

@saraha2 to snad neeeeeeeeeeee. ☹ ☹ ☹ ☹ a nemůže to být jen to špinění, jak se zavrtávají? 8.den je na ms hodně brzo,ne? vím,že spousta holek to tak mělo a já minule do poslední chvíle doufala,že to bude i můj případ.

saraha2
27. črc 2012

@martina_81 ale joooooooooooooooooo ☹ ☹ bohužel...je to brzy,termín MS mám v pondělí..tak jsem našla na netu,že když se špiní,má se utrogestan polykat,ne zavádět,tak odpolední jsem polkla,ale šance tomu už nedávám..po stejné zkušenosti..a zavrtaní by už měly být,pokud by se chytly... ☹ víš jak..nechci v sobě udržovat naději...

saraha2
27. črc 2012

@martina_81 no ne 8mý..dnes jsem sedmý den dokonce..no.. ☹

martina_81
27. črc 2012

@saraha2 v tom Tě chápu, ale tím spíš, že jsi teprve 7.den,to je hodně brzo na ms. 😒 Já si minule psala s holkou, co začla špinit 9.den v noci (stejně jako já minule),pak to přešlo a teď je zhruba v 23.tt. Takže jsem taky do poslední chvíle doufala....

saraha2
27. črc 2012

@martina_81 já vím...,že jsou takové případy..ale špinění nikdy neznamená nic dobrého ☹ ☹

martina_81
27. črc 2012

@saraha2 to já vím, ale 7.den mi vážně přijde hodně brzo. 😒

evikj33
27. črc 2012

@saraha2 Ty ale zase zlobíš 😠 Já psala že jsem začla špinit 7den po ET byl to hnědý hlen hlavně na toaletáku a při sprchování docela dost a druhý den už dokonce naružovělo,tak už jsem se s miminkama loučila a nakonec to ustávalo a podívej kde jsme dnes.A ty máš prcky o den mladší tak to tak nějka je kolem toho 7dne.Rozlouskne to jedině test,a nebud hned smutná,špinění tak brzo nic špatného nemusí znamenat-to by byla prča kdybys to měla stejně jako já a taky oba broučky 😀 Moooc vám to přeju.Jo a utroš jsem stále zaváděla i při špinění,prej se lépe vstřebáva do těla i dr mně to tak doporučil.

strapula
27. črc 2012

dnes kontrola a vsetko je v poriadku, 31.7. ideme na OPU,uz sa aj tesim...dobre si cez vikend oddychnem,po tych injekciach som unavena a ospala..vsetkym drzim palce🙂

janulkaa23
27. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Tak dnes sem byla na ultrazvuku, zítra sem měla jít na OPU, ale odkládá se, nejsou ještě dostatečně veliký pro odběr. Takže další ultrazvuk v pondělí a pokud už budou dostatečně veliký OPU úterý nebo středa. Holky a přítely budou odebírat spermíky ve stejný den co já jdu na OPU?? děkuji

evikj33
27. črc 2012

@malinka_02 Gratuluju k bublince at se hezky zakousne. 😉

evikj33
27. črc 2012

@janulkaa23 Pokud nebudete brát s mražených,tak jde manža s tebou v den OPU a než odsají vajka da vzorek a pak si tě odveze domu.

evikj33
27. črc 2012

@marina_81 A tobě samozřejmně ne......Gratuluji 🙂

janulkaa23
27. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@evikj33 Děkuji moooc, mě totiž dnes v gennetu nic neřekli..

martina_81
27. črc 2012

@janulkaa23 jj, Ty půjdeš na OPU a on mezitím odevzdá spermíky. 😉
@evikj33 to bylo asi pro mě,viď? 😉 díky.

pawlla
27. črc 2012

@dadenka111 no me kokntoluji ultrazvukem kvuli te revizi jestli je tam po tom vse ok no odedneska beru utros a pak 3tiho ho vysadim a cekam na MS a prednison rikal ze uz brat nemam ze chce co nejmin leku no dostala jsem i rozpis dam ho do alba

evikj33
27. črc 2012

@martina_81 Jj 🙂

janulkaa23
27. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@martina_81 jjj děkuji za info.. jdu na IVM porvé tak je pro mě vše nové víš?? Začínám se všeho docela bát a ještě musím řešit zda od 13.srpna nastoupím do práce nebo ne.. jelikož pracuji ve školce je to složité..:(

radina
27. črc 2012

@malinka_02 Dnes je to este horsie nez vcera :( ... sla som pre istotu na kontrolu do caru, a vraj to nie je ohss. uff 🙂

saraha2
27. črc 2012

@evikj33 nezlobím!!informuju!! 😉já to nemám na toaleťáku,ale na slipovce..na toaleťáku nic právě..potvora jakási..pokud se do zítřka-nebo během zítřka nerozjede červená,tak zajedu extra pro test a testnu,ale myslím,že zas ušetřím... ☹ je to jako přes kopírák,co bylo posledně..ty jsi šikulka,že máš oba mimísky!!!!!!!!!!!!!!já se bojím,že takové štěstí mít nebudu....no uvidíme,co z toho do zítřka bude..tak utroš teda večer zavedu..