1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

martina_81
28. črc 2012

@saraha2 ahooj, tak jsem se připojila hned, jak jsem vstala,abych koukla, jak na tom jsi. 😉 Zatím se to zdá docela dobrý, ne? Já myslím,že ms už by se Ti rozjela,takže to je jen normální špinění a bude to určo v poho. 😀 Moc Ti držím palečky. 😉

saraha2
28. črc 2012

@martina_81 no nevím,nevím...čekám,co bude a bojím ☹

martina_81
28. črc 2012

@saraha2 já Tě chápu,ale pořád doufám,že to dopadne. 🙂

saraha2
28. črc 2012

@martina_81 MS má přijít v pondělí,takže na rozjetí má ještě času.....potvora jakási škaredá,červená..

malinka_02
28. črc 2012

@pawlla zuby sou svinstvo! Já měla stejnou ideu tak sem před 2 lety nechala všechny zuby spravit a ted před IVF znova a 6 plomb, musela sem 3x 😠 😠 😠 já bralajako malá hodně penicilín a ted mám hrozně kazů.. a to si čistím zuby jak nikdo, nit, mezizubáky, ustní voda a stejně..
@saraha2 tak to je super že se to nerozjelo! Já včera koupila 4 mamatesty 😀 😀 😀
@radina hele já měla jen 6 vajuch a stejně mám bolesti doteď i když už ustupující..

Holky už sem uplný magor.. sem prořvala zahajovací ceremoniál olympiády 😀 😀 no magor! 😀

martina_81
28. črc 2012

@saraha2 no vidíš a do té doby musíš doufat. Já vím, nám se to kecá, ale sama jsem docela vyděšená,takže fakt vím přesně,jak Ti je. 😒

malinka_02
28. črc 2012

@martina_81 a co ty mamino? 😉

martina_81
28. črc 2012

@malinka_02 dělala jsem si dneska zase test, blbka, a čárka je nějaká slabší, tak jsem z toho lehce přešlá a nevím, jestli to je nebo není normální. Že jsem se na to nevys*ala. ☹ Akorát teď budu stresovat. 😖

radina
28. črc 2012

@malinka_02 mne je dnes ooovela lepsie.... momentalne sedim na fit lopte, aj to pomaha , nic ma netlaci 🙂

mmirunda
28. črc 2012

@malinka_02 Tak já se taky nudím, jsme s chlapem v Opavě ( odkud pochází) a on je furt v luftu a já hlídám barák a zvířata 😠 😠 Tak aspoň občas nakouknu tady a čtu si maminku a nabírám síly na nástup do pracovního procesu. Jen doufám, že už tam nebudu dlouho 😉

mmirunda
28. črc 2012

@martina_81 Ahojky babuško, nebj, všechno bude o.k. a mimísek se udrží tam kde má a to stejné i @saraha2 věřím tomu moc moc holky. Jste pro mě obě velikou nadějí a oporou 😉 a samo že i všichni ostatní 😉

martina_81
28. črc 2012

@mmirunda mačkej nám palečky, od Tebe to pomáhá. 😀 😀 😀 Snažím se být v klidu, ale víš jak? 😒

martina_81
28. črc 2012

@mmirunda co že si to čteš? A jaký zvířata tam hlídáš? 😀

mmirunda
28. črc 2012

@martina_81 Jj ještě aby nepomáhalo 😉 Čtu časopis Maminka a hlídám pejska a kočičku a andulky a korely 😀 😀 Teda spíš oni hlídají mě. Linda se ode mě nechce hnout ( se bojí, že jí zase ujedeme - a bojí se oprávněně) a Tesina - kočka ta Lindu furt provokuje a leze mi na klín a machruje 😉

mmirunda
28. črc 2012

A zítra domů povezeme maldinkou andulku ( pro moji maminku aby jí nebylo smutno ) Od Martinové maminky přítel Vilém co tu na baráku bydlí a stará se o něj chová andulky a i teď jsou v hnízdečkách malinký asi osm miminek 🙂 ale ty ještě krmí maminka, ty dovézt nemůžu 😉

martina_81
28. črc 2012

@mmirunda tak to máš supr víkend, co já bych za to dala. 🙂 🙂

mmirunda
28. črc 2012

@martina_81 tě příště vezmu sebou 😉 No užívám posledních pár dnů ( dva ) co mám volno a v pondělí pěkně nástup do pracovního procesu, ale uklidňuju se tím, že 13.8 co je odpondělí za 14 dnů začínáme a pak asi už zůstanu doma, podle toho jak mě bude

malinka_02
28. črc 2012

@martina_81 to nevadí, je to i o koncentraci moče a někdy třeba se měn hladiny ráno a večer, hlavně že tam je 😉
@mmirunda to já taky.. hlavně mám strašnou šefovou tak se těším pryč.. i sem přemýšlela kdy jít n aPN jestli hned, to se bojím kdyby to nevyšlo se tam pak vracet, oni bymě vyhodili, u nás se těhu nenosí.. a neo po 12 týdnu to je zas dlouho, asi po srdíčku bych vybrala dovču a adie!!! 😀

martina_81
28. črc 2012

@mmirunda no jo, krásně se Ti to krátí,co? 😉 Já bych třeba jela aspoň k našim na víkend,když už jsem sama doma (Jirka má víkend denní),ale kvůli těm vycházkám taky nemůžu,je to naprd. 😖

malinka_02
28. črc 2012

Vám závidím, já zustat doma tak sem bez práce.. Ne že by mi o ní tolik šlo ale máme vysokou hypoteku a našetřeno jen na ty 3 roky a tohle by nám zkomplikovalo situaci 😠 a kor když budem třeba dávat další peníze za IVF.. Tohle vyšlo zatím na 17 500..

mmirunda
28. črc 2012

@malinka_02 No tak já asi zůstanu doma už v době stimulky, mám ještě 15 dnů dovolené a pak prostě PN, i když kvůli těm vycházkám se mi do toho moc nechce, ale v práci se tahat s ničím nebudu a už vůbec nebudu balit balíky 😠 😠 maximálně obsluhovat, ale to bohužel nejde, dělat jenom toto ☹ No ještě to nějak musím vymyslet

malinka_02
28. črc 2012

@martina_81 toho se přesně taky bojím, že naši mají chatu na MAchači a já tam ani nebudu moct, ale nejsou pak vycházky neomezené? Kamarádky to měli když čekali první děti ale nevím jestli to nezměnili?

mmirunda
28. črc 2012

@malinka_02 Tak u mě jsou s tím v práci obeznámení, že jdu na IVF a že prostě budu doma, tak ať si dělají co chtějí. Rozhodně mě nevyhodí, to vím určitě 😉

mmirunda
28. črc 2012

@martina_81 Noo tak to ti nezávidím a máš aspoň ty pidi vycházky? Těch 6 hodin denně? Nebo nejsi nějak domluvená s dr., že by ti když tak dal razítko? Nedokážu si představit, že budu zavřená devět měsíců doma ☹ Už na tebe byla kontrola?

malinka_02
28. črc 2012

@mmirunda to já mám taky spoust dnů dovči, dokonce 25 ( u nás v práci se nenosí ani dovolená) ale zase si říkám když to nevyjde a nemít ani dovču? My sme chtěli když to nevyjde jet 20.8. k moři někam. Letos sme měli dovču v létě jen 1 den a já mám ted 2 - včera a v pondělí ale to proležim doma.. ALe když máme mražáčky tak váhám ale zase když nepojedem v srpnu tak už vubec..

pawlla
28. črc 2012

@saraha2
@malinka_02 @rory_g tak jsem doma pohotovost supr mladej moooc peknej doktor opichal mi celou pusu vubec to neboleo a nic necitim poprve za tyden me nic neboli ale nemuzu mluvit necitim ani jazyk 😀 odvrtalmi plombu co mi tlacila na nerv a dal mi tam umrtvovacii vlozku takze to nema uz pak bolet a v pondeli k zubarce no jsem tada ze to mamzasebou

malinka_02
28. črc 2012

@martina_81 jak si to měla ty s KETem? Kolikátý den byl KET? Chodila si na UTZ? A od kdy si brala léky? Je třeba možný odjet k moři a ještě pak stihnout KET?

martina_81
28. črc 2012

@malinka_02 @mmirunda dřív byly vycházky neomezeně, kámoška to vloni ještě stihla,ale od letošního roku Ti dr. může napsat max. 6 hodin a to taky nemusí, záleží jen na něm. @malinka_02 pokud bys chtěla občas jet někam pryč, je to možný,nevím přesně, jak to funguje, ale řekneš dr. a on Ti na ty vybraný dny napíše papír (asi na socku),že budeš pobývat tam a tam a máš to vyřešený. @mmirunda domluvená s dr. nejsem, to tak maximálně, až bych pak chodila ke svýmu,teď to nepřipadá v úvahu.Kontrola mi ještě nebyla, ale když jdu ven, tak se to snažím fakt dodržovat, prý teď choděj fakt dost,třeba i 2x denně. 😖

malinka_02
28. črc 2012

@mmirunda u nás se ted propouští kvůli krizi ted šlo 15 lidí během měsíce tak už to samo o sobě je riziko. Mojí přímé šefce je 37 a děti ani neplánuje a její pravá ruka kolegyně dokonce 38 a nic takže u nás se to fakt nenosí a já dělam pozici sama na firmě a nemám ani zaskok takže když odejdu na PN budou ze dne na den v pr.. takže mě budou nenávidt..a kdybych se pak musela vrátit tak by si nechali toho koho vemou a mě se zbavili a kdyby věděli že chci mimčo tak mě vyhodí rovnou..

Kámoška právě měla uplně neomezené ale je to 3 roky..

malinka_02
28. črc 2012

@pawlla tak to je super, vidíš a más pokoj!