1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

jankaknm
30. črc 2012

Ahojte, bola ste prosim niektora na hysteroskopii po nevydarenom ET? Teraz mi to navrhol doktor, neviem ako sa mam k tomu postavit, je to opat v celkovej narkoze, vraj by mohli zistit, ci nie je nejaky problem v maternici (polypy, myom, atd). 😒

jankaknm
30. črc 2012

@martina_81 toto tu raz pridala nejaka snazilka, hodnotu mas podla tabulky, ja by som sa tesila aspon nieco, ja mam 0 http://www.zbynekmlcoch.cz/informace/medicina/a...

mmirunda
30. črc 2012

@martina_81 Kočičko, nezoufej, určitě to bude dobré. Pořád mimískovi ( mimískům) držím palečky

malinka_02
30. črc 2012

@martina_81 kocicko treba je opravdu brzo a chytil se 1 bobisek pak by hcg bylo nizsi a odpovidalo by to!

malinka_02
30. črc 2012

@mmirunda koukam si me predbehla nez sem to na tom mobilu nadatlovala..

saraha2
30. črc 2012

@radina a kolik a jaké embryjka máš? 😉

saraha2
30. črc 2012

@martina_81 beruško naše odpočívej a věř,že to mimi ještě dožene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!já věřím!!!!!!!!!!!!!!!!!

briuska
30. črc 2012

ahoj holky...tak už vím konečně nějaké info, dovolala jsem se do Pronatalu a vzala mi to jiná embryoložka....dozrálo mi 8 vajíček a z toho se 5 oplodnilo a dál se dělí....juchů....jestli to bude OK, tak ve středu mi dají 1 bojovníčka do břucha 😉

saraha2
30. črc 2012

@radina aha..tak už to čtu!držím palečky!!!

saraha2
30. črc 2012

@jankaknm já jsem byla už dvakrát,ale kvůli tomu,že jsem měla v děloze polyp..pokaždé před IVF..polyp a myom je vidět už na ultrazvuku-aspoň u mě ho tam dvakrát viděly a byl tam..ničeho se neboj,je to šup,šup..já šla ve 13h na sál a v 19h už jsem frčela dom!!!

briuska
30. črc 2012

@martina_81 a kolikátý DC máš toto hcg? ještě se nestresuj......já vím, že se nám to všem kecá...ale mysli co nejvíc pozitivně...moc na tebe budu mylset 😉

malinka_02
30. črc 2012

@radina ja jdu uz zitra do prace..a kolik dni si mela PK?

malinka_02
30. črc 2012

@briuska tak to je super!

jankaknm
30. črc 2012

@saraha2 dakujem, ved prave, ze uz ma tolko krat pozerali sonom a nikdy mi nic neobvykle nevidel, tak nechapem. Ale sla by som do toho, este teraz v auguste, nech sa mi to zas vsetko nenatahuje. A myslis, ze to moze pomoct pri silnej MS, skoro vzdy ju mam 2 dni hrozne silnu, teraz ani nehovorim po tom Utrosi, aj anemiu mam.

danny38
30. črc 2012

@martina_81 Vůbec se nestresuj, i když to asi jde špatně, důležitá pro tebe bude hodnota dalšího odběru. Někde jsem četla, že i s hodnotou 36 byla nějaká holčina těhu, protože hCG na dalším odběru hodně poskočilo 😉 Takže ještě není nic rozhodnuto, pořádně odpočívej 🙂

rory_g
autor
30. črc 2012

@martina_81 nevypadá to blbě, neboj...myslím, že @sheronka měla první odběr také nějak takhle 😉 Nic není ztraceno, věř mimíškovi 🙂

slavena73
30. črc 2012

Ahojte baby,súrne potrebujem kupit ak niektorej z vas zostali injiekcie MERIONAL 75 UT a DIPHERELINE 0.1 MG velmi by ste mi pomohli ozvite sa mi na t. cislo 0905 980 511alebo na e mail sara8824@azet.sk Dakujem!

rory_g
autor
30. črc 2012

@slavena73 ahojky, já bohužel nic z toho nemám, ale zkus se podívat do diskuze "Mám - nemám léky na IVF" 😉

janulkaa23
30. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 jjj modlit se musím 🙂

malinka_02
30. črc 2012

@janulkaa23 no budem si vsechny drzet palce.

radina
30. črc 2012

@malinka_02 opu bolo v stredu, tak 5 dni. u teba tak isto ?

malinka_02
30. črc 2012

@radina ne ja jsem mela jen 4 dny.

radina
30. črc 2012

@malinka_02 Tak kazde car ma asi ine postupy, asi je to individualne pri kazdej pacientke. Dokonca 4 embryjka mam stale na PK do zajtra.

martina_81
30. črc 2012

@jankaknm @mmirunda @malinka_02 @saraha2 @briuska @danny38 @rory_g holky moje, děkuju za podporu. Snažím se myslet pozitivně, jen teď nevím, jestli mám spíš odpočívat nebo normálně fungovat jako doteď. 😒 Pár holek mi na můj dotaz ve fotoblogu napsala, že na tom byly podobně, tak to ještě nevzdávám, i když je to těžký. 😒 Paní psala,že v 10.týdnu měla hodnotu 80 a teď má skoro ročního raráška,tak mě to trochu povzbudilo. 🙂 No uvidíme.

janulkaa23
30. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 jjj budeme, musíme 🙂

malinka_02
30. črc 2012

@martina_81 urcite sance je! A co rikali v caru? Nechali ti neschopenku?

martina_81
30. črc 2012

@malinka_02 neschopenku bych si stejně rušit nenechala, to už jsem domlouvala minule v Pardubkách. Sestra (když jsem se tam asi po hodině dovolala) řekla, že pozitivní to sice je, ale hcg je strašně malý a že kolikátý jsem den od ketu a že by bylo dobrý vzít ještě jednou krev,tak si mám na konci týdne přijet. Jenže tam byl dneska takovej chaos (museli jsme do Hradce,protože Pce mají dovolenou a nikdo tam není),že už bych tam jet nechtěla,tak jsem se zeptala,jestli bych nemohla až v pondělí do Pardubic,tak proti tomu nic neměla a že mám teda brát prášky dál (kromě Prednisonu) a ptala se,jestli nešpiním a že kdybych měla nějaký problémy,tak mám dojet. Jinak mám pocit,že to považovala za ztracený případ, i když těžko říct, měli toho tam dneska asi fakt hodně. 😒

radina
30. črc 2012

Dievcata, kedy vam odporucili mat sex po ET? mne uz aj dnes, a na nete citam, ze by sa malo cakat niekolko dni? 😖
Tak poradte pls !!!! 🙂

martina_81
30. črc 2012

@radina mně teda řekli, že po transféru žádný sex!!! 😀 😀

radina
30. črc 2012

@martina_81 Bozeee, esteze som sa spytala, aj si to googlim na nete ,a skoro vsade vidim , ze ziaden sex !!!
... uz sme chceli ist na to 😀