1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
1. srp 2012

@martina_81 no jo prijit zase o miminko jen kvuli tomu no des .... jsem rada ze uz aspon vim proc
@saraha2 jj uz pred ET jsem taky pichala agolutin je to kvuli sliznici

radina
1. srp 2012

@evikj33 ja len viem, ako je to s bazalkou v beznom cykle, ale pri ivf bohvie, tak patram, ze co a ako 🙂

sophie32
1. srp 2012

@radina Kasli na bazalku 🙂 Uzivaj si cas po transfere, odpocivaj, citaj, venuj sa veciam ktore mas rada, nemysli na to, ako to vyjde a kedy sa zahniezdia a o 10-14 dni bude pozitivny test 🙂

radina
1. srp 2012

@saraha2 Ja som sa ale pytala na bazalnu teplotu . 😀 😀 😀

radina
1. srp 2012

@sophie32 tak to urcite ano, ja len ze by som bola pripravena dobredu a nemusela by som sa zbytocne tesit, resp. obavat. ale uz som v pohodicke. 🙂

evikj33
1. srp 2012

@sophie32 No u nás v Osadě chodníky nemáme,a v marketech máj několik rozšířenejch pokladen,Globus to má určitě a myslím že i Tesko,jinak na nákup asi s mrnousama moc nebudu chodit,plenky kupuju pomalu látkovky a jednorázovky budu používat jen na začátku a pak když bude nouze a nebudu stihat prat.A manža už je naučen na lístečkovou metodu s nákupem a celkem to zvláda,jinak pohlídá babča když bude něco většího 🙂 K dr.musíme stejně autem,tady nechtěj brát ani jedno kočárek do busu a i v městské je někdy problém,natož dvojkočár to nehrozí 😅 Jo je to oříšek 😎

sophie32
1. srp 2012

@radina Vobec to neries, ono to tak ci tak nepomoze 🙂 Ja viem, ze ono sa to lahko hovori, bud v klude a nestresuj a podobne bla bla... 🙂 Vsak vsetky sme si tym presli, a vieme ako to je 🙂 No a urcite si nemeraj bazalku, to budes len v strese. Klud a cakaj 🙂

sophie32
1. srp 2012

@evikj33 Mne manzel latkove plienky zrusil...ze ako to chcem stihat...vsak to nemoze byt az take hrozne? 🙂 Inak citala som o tych latkovych plienkach a uz je to normalne hotova veda...trochu sa v tom stracam 🙂 Mas pravdu...tiez si nemyslim, ze s dvoma malymi drobcami bude nasa najvacia zabava chodit do Tesca na nakupy 😀 Ja som rozmyslala aj na tymi kocikmi , co su za sebou, ale zdaju sa mi dost zlozite na manipulaciu.

vall83
1. srp 2012

@mmirunda do prvniho? ty brdo, a proc ste museli tak dlho cakat? ved si ta pamatam este ked mne zavadzali...ja by som sa zblaznila z tolkeho cakania....

vall83
1. srp 2012

@mia75 je ahojcek mia....teba som dlho nevidela, naposledy si bola hospitalizovana, tak ako sa mate?

vall83
1. srp 2012

@evikj33 dakujem, vidim ze vtom niesom sama....

malinka_02
1. srp 2012

@martina_81 a po ET te bricho bolelo? To je spravny pristup! A urcite tam bublinka je kdyz carka sili a za tyden bude dalnice, primo koridor 😀
@unkarka

malinka_02
1. srp 2012

@unkarka ja kdyz odchazela pred lety z prace taky sem se musela doprosovat o papiry a o vse, takhle kdyby cloveka kopli do zadku to by meli vse hned!
@saraha2
@martina_81 vsichni chlapi sou stejny ja ukazovat manzelovi duchy tak se mi vysmeje 😀

malinka_02
1. srp 2012

@radina bazalni teplota roste po ovulaci a podle ni poznas jen ze se blizi mrcha ale me treba vzdy prisla mrcha a bt klesla az druhy den takze na nic.
@vall83 @sophie32 @evikj33. jak vas ctu tak me pomalu mrzi ze se dvojcatek bojim a chcem jen 1 embyjko vzdy 😎

sophie32
1. srp 2012

@malinka_02 Mat dvojicky bude urcite super...dvojnasobna zabava 🙂 Vsetko bude dvojnasobne 😀 Zatial mam len double nevolnosti 😀

martina_81
1. srp 2012

@malinka_02 jj, tak střídavě pořád. 😉 My jim neukazovaly duchy,ale krásný čárky,viď @saraha2 ?. 😀 😀 😀

pawlla
1. srp 2012

@vall83 ahooojky jak to jde urcite uz citis pohyby musi to byt nadherne ja porad cekam a cekam na ket tak uvidime a jak se vam libi zpatky doma ?

absti
1. srp 2012

Čauves holky,
dneska jsem 7 den stimulace před IVF,píchám gonal 225 jednotek a k tomu jsem včera píchla první injekci Cetrotide a dnes už dost citím vaječníky. K tomu se mi rozjel ovulační výtok. Stalo se Vám to některé také??? dle ultrazvuku jsem měla 5 velkých folíků a nějaké malé...

malinka_02
1. srp 2012

@sophie32 no ja sem prave mensi a rikaji ze drobnejsi a v podoli mi rekli ze mam mensi typ delohy tak to nechci riskovat.A hlavne vim ze to casto nekonci dobre, sou velke komplikace v tehu, pak porod casto cisarem a casto i nemoci toho se moc bojim ve spojeni s IVF kor..ale treba zmenim nazor..to vis radsi bych dvojcata nez nic, kdyby to vyslo budu rada ale tsama to nechci ..

malinka_02
1. srp 2012

@martina_81 me staci zatim dusik, carky az druhy den 😉 ja jeste nikdy nevidela ani toho ducha..
@absti to slysim poprve..

saraha2
1. srp 2012

@radina aháá 😀

martina_81
1. srp 2012

@malinka_02 to jsi teda fakt nenáročná. 😀 😀 😀 Ale moc Ti to přeju, 1.den testování dušíka a 2.den už krásný čárky. 😉 😉 😉

janulkaa23
1. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 děkuji, už jsem doma... podařilo se jim odebrat 7 vajíček, tak uvidíme.. bolí mě celý spodek au au a narkoza no fuuuj :(

pawlla
1. srp 2012

@janulkaa23 a kdypak budes vedet nejake info jak to ted budes mit s tema vajickama? Kdy se budou oplodnovat ?

radina
1. srp 2012

@malinka_02 Ale da sa aj odpozorovat tehotenstvo, ak bude BT napr rano okolo 37 a nemenit sa, tak je nadej 🙂

saraha2
1. srp 2012

@janulkaa23 proč fuuj???je teda fakt,že na každého to působí jinak.... ☹

pawlla
1. srp 2012

@saraha2 no me taky nebylo po narkoze nic moc 😖 . Tak to vypada ze mrcha se dneska rozjela naplno takze jsem volala do CARu a rikali ze se ozvou a reknou co a jak kdy zacit brat leky a tak

radina
1. srp 2012

@absti Ahoj, ja som mala ovulacny vytok jak 3 naraz a dlhsie nez inokedy 🙂

saraha2
1. srp 2012

@pawlla tak už se to blíží,že??kolikátý den se dělá KET?

pawlla
1. srp 2012

@saraha2 no melo by to byt za 19 dni od zacatku ms ale jeste mi asistentka nevolala musi mi poslat novej rozpis