1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

martina_81
3. srp 2012

@evikj33 tak já nevím,zdá se,že to zatím ustalo,byla jsem teď na wc a nic. tak nevím, jestli mám čekat, jestli se to rozjede, nebo se sbalit a zkusit zajet do nemocnice na gyndu,jestli tam někoho najdu a zkusit mu vysvětlit,co se děje. Nerada bych zas vypadala za trubku. 😒

pawlla
3. srp 2012

Ahojky holky tak mam zase problem ms prisla driv nez podle planu ale to by ani tak nevadilomale krvacela jsem jen jeden den a pak dalsi dva spinim takze v pondeli UTZ nevim jestli teda mam cekat opravdovou MS nebo to uz bylo ono snad se to nebude musetbzase odlozit je mi z toho spatne 😖

evikj33
3. srp 2012

@martina_81 Já bych zašla,za trubku nebudeš,radši jednou zbytečně,než něco zanedbat.Mužou ti třeba píchnout ten Agolutin a budeš vědět na čem jsi je před tebou víkend,tak at máš jasněji.

fionna
3. srp 2012

@martina_81 Marti nevzdávej to, držím pěsti. Musí to vyjít! Dokud se úplně nerozjela, tak to nemusí být ztracené. Já špinila i krvácela v těhotenství a mám doma zdravé kluky. Pořád věřím, že to tak budeš mít.Zajdi tam, třeba bude vidět alespoň, že se dělá váček nebo vezme krev na srovnání hcg. A máš vejcovody?
@pawlla Téda holky, vy mi dáváte. Chci číst pozitivní zprávy a vy toto 😒 Brnkni do CARu a poptej se, co teď?

fionna
3. srp 2012

@malinka_02 Jojo testni až v pondělí a hlavně vydrž, ať pak nestresuješ. Stresem se také dá vyvolat potrat. Musíš být v klidu 😉 Já věřím, že ti to dobře dopadne. Každé těhotenství je jiné. Tak někdo nemusí zvracet ani cítit bolesti prsou. Moje mamka nikdy nezvracela a když byla těhotná cítila se strašně čilá 😀 a měla tolik energie 😉 . Já pro změnu u prvního zvracela a omdlévala od začátku do konce. A u druhého zvracela od 3měsíce do 6 měsíce 😒 .Jééé jak já bych teď ráda zvracela, jen abych byla těhotná 😀 😀

pawlla
3. srp 2012

@fionna n ja tam prave volala a obednali me v pondlei na ten utz tak uvidime

fionna
3. srp 2012

@pawlla Tak to držím pěsti. Už abys měla drobky, tam kde mají být. To čekání je hrozné ☹ 😒 .Taky jsem si myslela, že příjdu, hned mi odeberou z vaječníku vajíčko a frnknou ho i se spermií hned do dělohy a budu to mít hned za sebou. Sláááva internetu,protože bych vypadala v ordinaci jak trubka 😀 😀

malinka_02
3. srp 2012

@martina_81 a ty si od ivf na PN? Bez prestavky?
Me dnes oznamili v praci ze budu 13.-15.9.saskovat na veletrhu..a v tom terminu by mi vychazel ket..

saraha2
3. srp 2012

@malinka_02 co už tady plánuješ datum ketu????????????já se z tebe picnu....

malinka_02
3. srp 2012

@martina_81 Marti tak jestli jen spinis tak to jeste muze byt ok..ono si nevyberes..zas kdyby to takhle melo byt mesic a nedopadnout je to taky na nic..
@pawlla holky j kdyz nas tady ctu tak to je hrozne..a tak sobecky zavidim vsem co maji deti na prvni sup a nevazi si jich..i kamaradky nechapou..

Ja se proste nijak tehotne necitim tak myslim ze to nedopadlo..ale hrozne moc chci aby jo!!! Ale zase ts predstava ze tomu jedte verim ze je brzo a budu se trapit a zklamavat znovu..

danny38
3. srp 2012

@malinka_02 Dokud nemáš potvrzené, že nejsi těhu, tak zahoď negativní spekulace 😉 Já jsem se taky těhotně necítila a podívej 😀

@martina_81 Určitě za trubku nebudeš, od toho doktoři jsou aby pomohli a poradili. A v caru už dnes nejsou? Pokud ne, klidně bych na tu gyndu vyrazila.

ivapo
3. srp 2012

@danny38 jeje.. Supér... Nádhera.. Si to moc přiblížila viď? To je jen hlavička ne?

ivapo
3. srp 2012

@martina_81 jen jed!!! 😉

malinka_02
3. srp 2012

@saraha2 no test snehobily tak sup do dalsiho pokusu nez padne depka!

mia75
3. srp 2012

Ahojte, informacie z nemocnice 18tt (kedze vsetky budete maminky, tak sa info mozno zide 🙂) Odmietla som amniocentezu - odber plodovej vody na zistenie pripadnych vyvojovych vad, kedze riziko po screeningoch vyslo 1:120, ake hlavne kvoli veku. Doktorka so mnou suhlasila, pri tychto mojich problemoch do mna este zapichovat ihlu a mozno sposobit potrat (sice len 2% riziko, ale ja by som to urcite vychytala ☹ ) je zbytocny risk. Miesto toho radsej poriadny morfologicky ultrazvuk v 20tt. A navyse so mnou tyzden lezala maminka v 18tt ktorej po amniocenteze zacala odtekat plodova voda a dostala infekciu. Tak sa modlim, aby tie screeningy boli len falosny poplach, ako vacsinou byvaju

ivapo
3. srp 2012

@mia75 taky plánuji.... že odmítnut jít na plodovku vodu!!!! Diky za info... Ted se mi uz vůbec nechce.. A kdy tě pustí uz víš? A víš pohlaví?

martina_81
3. srp 2012

@malinka_02 jj,od začátku června jsem doma a v práci už nepočítají s tím,že přijdu. A ono se to takhle sere. ☹
@fionna @malinka_02 @danny38 tak zatím je to pořád jen trochu špinění. Zjistila jsem,že můj dr. je zítra v ordinaci,tak bych mu zkusila zavolat a poprosit o UTZ,ať mám klid. Tak snad bude mít dobrou náladu a nepošle mě do háje. 😒

fionna
3. srp 2012

@martina_81 Špinění je i při zavrtávání 🙂 😉 Takže nepanikařit!!!

martina_81
3. srp 2012

@fionna jenže já už jsem skoro 3 týdny od transféru, u mě už by musel být dávno zavrtanej. Takže tohle důvod špinění fakt není. 😖

rory_g
autor
3. srp 2012

@malinka_02 Na test je ještě brzy! Já nevěděla nic, dodnes mi skoro nic není...jen jsem vždy 13DPO začala špinit a 14DPO přišla mrcha, teď jsem 13DPO nešpinila, tak si udělala den poté test a byly tam //, mrkni do alba, také nijak výrazné, tak neplaš 😉
@martina_81 nevzdávej to a klidně ten test zkus, dokud není krev, je to v pořádku 😉
@saraha2 kde máme Tvůj další testík? 😵
@ivapo @mia75 já bych také nechtěla jít na amnio...kamarádka na něm sice byla a v pohodě, ale já se toho děsím, podařil se nám zázrak po 10. letech, tak bych nechtěla riskovat, ani ta 2% 😅

Jinak jsem dnes byla na kontrole, sice jsem prcka vůbec neviděla, dr mi jen vytiskla trošku mázlou fotku, ale hlavní je, že je všechno OK, prcek je chlapák, má už skoro 2cm 😵 😀

mia75
3. srp 2012

@ivapo Malo by to byt dievčatko 🙂 pekne sa tento týždeň ukázala na ultrazvuku. A tebe vyšiel nejako horšie screening? Či odmietneš akokoľvek? Na Tom morfologickom najväčšie pripadne problémy zistia..
@martina_81 Neboj, môže to byť v poriadku aj pri špinení a krvácaní. Je to brutal stres, ale v nemocnici je toľko tehotnych s hematomami, že až. A väčšinou je to ok

ivapo
3. srp 2012

@mia75 ne ne 1 sreanning vyšel dobře... Nic víc mi k tomu berekl.. Ted byly v úterý tripl testy a další úterý rekne vysledky.. Pak řekl že se mám rozhodnout zdali chci na tu plodovku vodu..

mia75
3. srp 2012

@ivapo To bude dobryyy 🙂

ivapo
3. srp 2012

@rory_g ňo supér!! Gratuluji! 😉 tky je to vymodlení mimi po 7 mi letech tak proc riskovat!

evikj33
3. srp 2012

@mia75 Určo se nenech zviklat.Já u malého po špatných tripl testech byla na plodovce,bylo podezření na Daw.s. a nebylo to nic příjemného,nebolelo to a dr.byla milá,ale ten stres a strach no horor,navíc to bylo v červenci a byla doba dovolených tak jsem se vísledek dověděla až za 5strašných týdnu a to jsem se týden potom vdávala.Z oslav jsem měla prd a nikdo nic nevěděl,tak si říkali že mám těhu nálady 😒 Jo a při focení nas přepadla přehánka a já v těch svátečních botech uklouzla a spadla na břicho....Proto je asi maly jako z divokejch vajec po tom všem co jsme v těhu prošli. 😎 Takže ted nám dr po screningu řekla že plodovku ani tripl testy nedoporučuje až UTZ ve 20tt a já se toho držím.

ivapo
3. srp 2012

@mia75 že Jo viď.. Taky si myslim 🙂

ivapo
3. srp 2012

@ivapo
@mia75 😉 😵

saraha2
3. srp 2012

@mia75 beruško a už jsi teda doma??nebo jak se to s tebou??

mia75
3. srp 2012

@saraha2 Ešte som v nemocnici. Nechávajú si ma tu kvôli bolestiam. Tak držím, nech je len malinká v poriadku. Už ani neviem, ako to doma vyzerá 😉

saraha2
3. srp 2012

@martina_81 martinko pokud bylo tak nízké hcg,tak se může teprve dovrtávat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!vem si mě..kdy jsem začla špinit a kolik dní jsem špinila!§a možná,kdyby mě nedali v caru píchance,tak špiním do teď..... ☹
@rory_g já se snažím ted myslet pozitivně-těhotně a nechci se stresovat případným opět netmavnoucím testíkem...testnu v pondělí,než pojedu do caru,at se smířím cestou s výsledkem....snad to chápete 😉 ☹
@mia75 od mého bratrance byla žena na té plodovce a po krátké době potratila-no,nepotratila,ale asi týden bylo v ní miminko,ale už nežilo..samozřejmě nevíme,jestli to bylo tím,ale ona je o tom přesvědčená....na druhou stranu moje kosmetička na tom byla a říkala,že to nic není..kamarádka to taky řešila a nakonec na to nešla.....dnes je ráda,že se tak rozhodla a nešla......