1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
16. srp 2012

@janulkaa23 taky si myslim ze to je dobre znameni 🙂 Tesime se na // na testiku

janulkaa23
16. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla takže si nemyslíš, že to je začínající mrcha?? A nevadí, že až 10tý den po ET??🙂

pawlla
16. srp 2012

@janulkaa23 neee ale beeeez s mrchou ja si myslim ze je to tim jak deloha pracuje roztahuje se a mi i se zavrtava i na netu jsem o tom hodne cetla ze takove spineni je dobre znameni hlavne bud v klidu myslim na tebe at mas zachvilku peknou fotecku z UTZ 🙂

janulkaa23
16. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla děkuji jsi zlato... a nevadí, že až 10tý den?? Tobě taky držím pěstičky

pawlla
16. srp 2012

@janulkaa23 to je individualni u nekoho 7 den u nekoho 10 je to rozhodne lepsi nez aby se nic nedelo holky ti to taky potvrdi a testit az po vikendu jo ne driv zbytecne by sis delala stresy 🙂

strapula
17. srp 2012

@danny38 nie,zmazene nemame ☹

strapula
17. srp 2012

@pawlla zmrazene nemame,boli sme vobec radi,ze sa nejake uchytili ☹ trosku sa spamatame a ideme do toho druhy krat..od pondelka uz idem do prace,vobec sa mi nechce,vsetci budu na mna pozerat ako na chudinku...

janulkaa23
17. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla děkuji..v pondělí jdu na krev, takže pokud test tak asi až neděle ráno 🙂

pawlla
17. srp 2012

Dobre ranko holky dneska jen same dobre zpravicky 🙂

martina_81
17. srp 2012

@mmirunda ahooj, no ta práce mi dala pořádně na prdel, nohy mě bolely už po pár hodinách. 😀 😀 Ale docela to uteklo, ty 2 denní a už mám zase volno. 😉 a lidi byli asi řádně informovaní, takže se nikdo blbě neptal a nedivil, co tam dělám,tak to bylo fajn. 🙂 Teď pojedem k našim,takže tady zas nebudu, ale v neděli budu sama doma, tak určitě zasednu a pokusím se vás dočíst. 😀 😀 😀 Jak zvládáš tu stimulku? Myslela jsem na Tebe. 🙂 Tak se drž a já se taky v neděli zase ukážu. 😉 😉

martina_81
17. srp 2012

@malinka_02 my už máme genetiku za sebou, paní doktorka byla moc příjemná a výsledky 11.září. 😉

pawlla
17. srp 2012

@martina_81 tak to je fajn ze se v praci zbytecne nevyptavali no ja jsem uvazovala ze kdyby to ted nevyslo ze si asi taky budu muset najit praci pac z te minule uz me vyhodili 😒 ale to si ted nejak nepripoustim

saraha2
17. srp 2012

@lenka290 jj,byla jsem nafouknutá..snaž se vypít aspoň ty 3l!!
@mmirunda áno,áno..to jsou hormony drahá 😉

pawlla
17. srp 2012

@saraha2 tak co jak jsi dopadla ?

saraha2
17. srp 2012

@janulkaa23 jedna špinila 9tý den a bylo tam mimi 😉

saraha2
17. srp 2012

@pawlla na fotečce to asi nebude tak poznat,ale krásně jsme vyrostli 😉 a pěkně tam fazolka řádila 😀 to bude nějaký hyperaktivní 😀 ...dokonce nám tam něco pěkně problikávalo-podle dr.to bylo srdíčko,ale prý se teprve tvoří v tuto dobu..další kontrola v pátek.opět jsem dostala píchanec a v úterý si mám píchnout zas

pawlla
17. srp 2012

@saraha2 jeee moc pekna fotecka tak to je dobre ze je vse v poradku a miminko pekne roste 🙂 Jen tak dal

malinka_02
17. srp 2012

@martina_81 a kde ste na ni byli? To je super ze takhle rychle. Me spis trapi ze nemame imunologi.
@saraha2 to je skvely! Fotecka krasna! Vic takovych 😉 a kdy jdes znovu?

saraha2
17. srp 2012

@malinka_02 v pátek 😉

micha1a
17. srp 2012

Ahoj Saro!Mas krasnou fotku,drzim ti palce!Musel to byt zazitek,vid?Chtela jsem se jen zeptat jestli mas nejake priznaky?Me ceka ultrazvuk dnes odpoledne a jsem z toho pekne nervni,protoze az na to nafoukle bricho a prsa,zadne priznaky nepocituji.ET jsem mela 19.7.

malinka_02
17. srp 2012

@saraha2 a to se chodi porad takhle po tydnu?

saraha2
17. srp 2012

@malinka_02 u nás v caru jo..po týdnu a až je srdíčko,tak tě odešlou ke tvému gyn.

saraha2
17. srp 2012

@micha1a děkuji!zážitek jo 😉 hlavně,jak se to tam vrtělo pořád 🙂 příznaky žádné až na nafouknutý pupek..rifle nedopnu..prsa mám nalitý taky..jinak nic..káva mě pořád chutná 😀 akorát si vždy kolem poledne musím jít lehnout,jinak jsem kaput..

saraha2
17. srp 2012

@micha1a tak pak dej vědět a budeme se těšit na fotečku!!!!!!!!!!!!!!!

pawlla
17. srp 2012

@saraha2 to uz se vrti mimisek jo takhle brzo ? A kolikaty jsi vubec tyden ?

micha1a
17. srp 2012

@saraha2 Tak to jsme na tom fakt dost podobne 🙂 Tak snad taky bude vse ok...zatim tomu porad jaksi nemohu uverit.Ale cetla jsem,ze vy jste se s partnerem pokouseli o dost delsi dobu,vid?Po te dobe jsem uz ani neverila,ze nekdy ty dve carky na testu objevim...

saraha2
17. srp 2012

@pawlla na ultrazvuku se to vrtělo pěkně teda 😀 holky to spočetly na 6+3 tuším dnes,ale v papírech měli napsané cosi 5+6,tak já nevím..

saraha2
17. srp 2012

@micha1a noo..my se snažili 14let...pak letos první IVF-to nevyšlo,pak IUI,taky nic a teď druhé IVF je za náma..

pawlla
17. srp 2012

@saraha2 tak uvidis az budes mit prukajdu 🙂 uz to bude zachvilku, ja jsem cim dal tim vic nervozni

mmirunda
17. srp 2012

@saraha2 Ahojky ježibabo, ty ses tady zase nestavila 😀 ☹