1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
17. srp 2012

@saraha2 jinak fotečka je krásná 😉

micha1a
17. srp 2012

@saraha2 14 let?Mne stacily dva roky a uz mi hrablo.Pritel je na druhou stranu uplne v klidu 🙂 Kolem me uz vsechny kamosky otehotnely,kolegyne v kanclu taky,takze uz sem byla fakt v depce...to ze jsem zasla do toho caru mi pomohlo i psychicky,taky jsem si uvedomila i z diskuse odsud,ze nejsem sama...

saraha2
17. srp 2012

@mmirunda já ti dám ježibabo!!stavila!!ale řekly mě,že tam jsi až na odpoledne!!!!!!!!!!!!!!!!dom jsem jela v 11hod.. 😉

saraha2
17. srp 2012

@micha1a no ono to uteklo..to víš,že jsem všem koukala do kočárků,na bříška atd..ale žádný problém u nás nenašli,tak jsme si říkali,že jednou to přijít musí..a nepřišlo..teda ne bez pomoci caru...já mám kolem sebe samé lidi,co otěhotněli na první "vrz"...takže nebylo to jednoduché,ale na druhou stranu,když jsem viděla,jak kamarádka sice hned otěhotněla,ale pak pořád řešila peníze....tak jsem to odsunovala a odsunovala,až mě bylo v lednu 34 a řekla jsem a dost a jdem na to...

saraha2
17. srp 2012

@pawlla nebooj!!už se to blíží!!moooc budeme tady všechny držet pěstičky a těšit se pak ze // s tebou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pawlla
17. srp 2012

@saraha2 no ja uz ted nemuzu spat se moc tesim ale taky se bojim jsem posera noooo 😀

janulkaa23
17. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 tak uvidíme 🙂

janulkaa23
17. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 jinak gratuluji krááása

marmina
17. srp 2012

ahoj holky!!! teda já tu nebyla snad 100 let 😀 Všechny moc zdravím!
@saraha2 mám z tebe velikou radost! 😵 😵 😵

U nás jsme všichni zdraví a před sebou máme 16 dní opravdových prázdnin (manžel si bere zaslouženou dovolenou). Všem těhulkám hladím na dálku bříško a všem snažilkám přeji pevné nervy a hodně síly na cestě za miminkem!!! 😵 😵 😵

danny38
17. srp 2012

@marmina Ahoooj Marminkoooo 😵 Taky zdravíííím 🙂 To je dobře, že jste všichni v pořádku, užijte si pořádně a naplno společné prázdniny 😉 A zase se tu ukaž, ať víme jak se máš s rodinkou 😉

mmirunda
17. srp 2012

@saraha2 já ti říkala, že tam jsem až od dvanácti 😉

malinka_02
17. srp 2012

@marmina ahojky, to je super ze se mate dobre a ze dovolenkujete! Hod pak fotecku.

saraha2
17. srp 2012

@mmirunda byla jsem tam?byla..a fertig 😀 😉

mmirunda
17. srp 2012

@saraha2 😀 😀 no jo noooo

evikj33
17. srp 2012

Ahoj kecalky @saraha2 No to je foto jak na občanku 😀 Jen at se prcek pěkně vrní,dohnal to raketově 😉 Moc gratulujem. @marmina Zdravíme a děkujem za pohlazení,snad budem moc brzo oplatit 😉 Užíjte si zaslouženej relax. @mmirunda Tak co spěvačko opíchaná zdárně, už to frčí a drž se občas to drncá ale je to těhu vlak do stanice miminkov 😉 to platí i pro @pawlla neděle zarohem,tak dotřepej peřinku at si prcek pěkně muže hovět 🙂

saraha2
17. srp 2012

@evikj33 je to šikulka!!!! 😉

pawlla
17. srp 2012

@evikj33 diky no uz se te nedele nemuzu dockat 🙂

radina
17. srp 2012

Ahojte, tak mne uz konci mrcha po ivf. Bola desna, strasne silna a bolestiva 😒 ..... uz mam termin na reproduk. imunologiu do Prahy, mali volny az koniec oktobra. Predtym stihnem asi ket. Nasadila som si ocistu tela od hormonov, zacinam pit caj na precistenie pecene, a potom nasadim este aj vitaminky na podporu plodnosti. Potom je to uz vsetko len osud. 🙂

janulkaa23
17. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Vypadá to na červenou :(( uvidíme zda se rozjede. Díky holky za podporu, hold si dáme drobečka k Vánocům 🙂

janulkaa23
17. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@radina oni existují vitamíny na podporu plodnosti???

radina
17. srp 2012

@janulkaa23 ano, najdes ich urcite vypisane na nete, materska kasicka, maca, D3, melantonin, atd. ja si ich pojdem dat nastavit k Dr. , co sa tym zaobera, nech to nahodou neprezeniem. 🙂

lenkavav
17. srp 2012

@janulkaa23 Ja som spinila na cerveno od 6. dna do vcera vecera, dnes to prestalo. Dnes som behala po lekarnach a u nas je problem najst test s citlivostou 10. Nakoniec som jeden jediny nasla. Vsetky mali s citlivostou 25. Ja stale verim, ze 15.9. pojdeme za svedka mojej sestre na svadbu viaceri....minimalne traja! Ale mam stale obavy a stale citim, ze sa nieco v podbrusku deje. Prsia sa mi naliali, ale vobec ma nebolia. Ach, tak velmi chceme....

melisska
17. srp 2012

@janulkaa23 nerobila si si test, aby si vedela co to je ? 😉

mmirunda
17. srp 2012

@evikj33 Nooo děkuju, už si připadám dost opíchaně 😀 😀 ale máš pravdu, občas to trošku drncá .... ale zase si nějak říkám, že to zvládnu. MUSÍM!!!!

malinka_02
18. srp 2012

Tak vcera sem se dozvedela ze moje posledni a nejlepsi kamaradka je tehotna..Na zacatku oslavy mych narozenin.Mela sem po oslave.HA vysadila pred 2 mesici a jeji manzel mel pred 4 mesici zanet varlat z priusnic..A je tehotna..Moje psychika je tak v hajzlu ze snad nema cenu jit na ket budu pod takovym tlakem..

micha1a
18. srp 2012

@malinka_02 Ahoj, nesmis si to tak pripoustet. Taky jsem byla spatna z kazde tehotne kolem, ale nejak sem casem jaksi otupela. Moje kolegyne, ktera sedi se mnou v kancelari otehotnela. Moje nejlepsi kamaradka se zacala snazit cca v dobe jako ja a otehotnela hned napoprve (prisaham!) - a ted ma rocni holcicku. Ale vzdycky se na to podivam i z te druhe stranky. Alespon vim, ze muj pritel je ten pravy, kdyz si dokazal se mnou projit tohle vsechno, alespon vim, ze mne opravdu miluje a dite opravdu ale opravdu chce. Myslim, ze to cele martyrium vztah dokaze akorat posilit a ty pak budes na miminko stoprocentne pripravena. Jsi mlada - neboj, driv nebo pozdeji se to povede. A ty se s tim alespon pokus nestresovat.

saraha2
18. srp 2012

@pawlla tak coo??mooc na tebe myslím a zítra tfuj,tfuj,ať se bobánci pěkně zavrtají!!!!!!!!

malinka_02
18. srp 2012

@micha1a no moje kamaradky uz cekaji nebo porodili ted druhe, nikdo uz mi nezbyl s kym zajet ani na kafe.Svagrove maji obe druhe a to zaclo po nas tak to neni lehke.
@pawlla taky drzim palce zitra!

mmirunda
18. srp 2012

@pawlla Beruško taky moc moc držím palečky, hlavně teda zítra budu 😉 v kolik přesně ti budou dávat mimísky do bříška??? Ať můžu zintenzivnit tok myšlenek směrem k Tobě 😉

mmirunda
18. srp 2012

@saraha2 Ahojky kočko, tak jak si těhulkuješ?