1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
3. zář 2012

Tak jsem zpět miláčkové a nesu dobré zprávy. Folíci rostou jako splašení 😀 😀 v pravém vaječníku už měli 19a18 mm, mám jich dvanáct na každé straně. Snížili mi dávky Puregonu, protože reaguju prý až moc dobře, takže OPU se posouvá a bude pravděpodobně v pátek a ET tedy vychází v úterý nebo ve středu 😵 😵 Mám radooooost, už jsem nic neplatila a PN mám i ze 4 hodinama vycházek. S mamkou jsem si zašla na pohár, na zákusek a pak na oběd. Do Obi nakoupit a teď se pustíme do zvelebování bytečku 😵. Moc děkuju všem co jste na mě mysleli,

@kive76, @pawlla @rory_g

@danny38 Neříkala jsem ti to? Vše je o.k. a @rory_g tobě gratuluju, fotečka je krásná 😵

evikj33
3. zář 2012

@mmirunda No super tak už máš pomalu dopíchano,nebude ti smutno po Injekcích 😀 Tak to zasloužilo nějakou sladkou odměnu.Držím pěsti at to tak hezky pokračuje i dál 😉

evikj33
3. zář 2012

@rory_g Pěkná fotečka a co pohlaví,naznačil dr.nebo nešlo poznat?Hezky pokračuj v pohodovém těhulkování. 🙂

rory_g
autor
3. zář 2012

@mmirunda supéééér, mám ohromnou radost, to bude dětiček 😀 😎
@evikj33 nenaznačil, ale ve čt jdu na 3D (volala mi dr, že ho má půjčený a jestli nechci zdarma 😀 ) tak budu chtít určitě vědět 😀 A co u Tebe, už víš aspoň jednoho prcka?

evikj33
3. zář 2012

@rory_g Ne nic nevíme,je to tajemné jako Hrad v Karpatech 😀

fionna
3. zář 2012

@mmirunda Skvělééé, tak ty si mi dobrá slepička 😀 . Doufám a držím pěsti, ať jsou jen kvalitní vajíčka 😉 . Kolik si pak necháš zavést embriek?

danny38
3. zář 2012

@rory_g Krásnej mimísek 😵 Jj, pohlaví vůbec neřeším, protože mám od každého kousek 😀
@kive76 Skorovrok, ale majitelka má asi nějaké finanční problémy, jinak byla vždycky naprosto skvělá, mohli jsme si tu prakticky udělat cokoliv i s tím, že by materiál zaplatila, holt ale ne vždy se finančně daří. My potřebujeme hlavně nějaký byt se zahrádkou, kvůli psovi 🙂

danny38
3. zář 2012

@mmirunda No tak to je paráda, dobrá slepička jsi 😀 No děvče moje, budu na tebe hooodně moc myslet, počkej až budou mimískové u tebe v bříšku 😵
Říkala jsi mi to a měla jsi opět pravdu, však to taky byla rána jak mi spadl ten balvan ze srdce 🙂

malinka_02
3. zář 2012

@mmirunda tak to máš úplně super taková úroda! Gratuluji! A necháš zavést 1. nebo 2?Já nechala 1 abych neprisla o ten 4 ivf.

mmirunda
3. zář 2012

@rory_g No bojím se aby těch vajíček nebylo až moc, když mám tolik folíků 😀

mmirunda
3. zář 2012

@malinka_02 My jsme rozhodnutí pro dvě 😉

mmirunda
3. zář 2012

@fionna necháme zavést dvě embryjka, snad ty vajíčka v těch folíkách budou i kvalitní 😀 Teda tohle jsem nečekala, že mě ty dávky budou snižovat 😅 😅

mmirunda
3. zář 2012

@evikj33 No možná i jo, ale dneska jsem píchala už tři byl to teda mazec, už nevím kam s nima

mmirunda
3. zář 2012

@danny38 Ten balvan jsem slyšela až tady v Brně 🙂 Ode dneška si říkám nosnice, teď ještě aby ve folíkách bylo dost zralých a kvalitních vajíček a snad se jich podaří hodně oplodnit, aby bylo případně na KETy

rory_g
autor
3. zář 2012

@mmirunda určitě budou kvalitní, teď Ti ty dávky sníží a za chvíli budeš připichovat Cetrotide (nebo ten druhý ekvivalent, co nevím, jak se jmenuje 😅 ) pro dprávné dozrání 😵 KET nebude potřeba, věřím tomu, ale určitě vám zbyde spousta sněženek na sourozence 😉

mmirunda
3. zář 2012

@rory_g No snížily mě Puregon ze 150 na 50 a k tomu jednu ampulku Menopuru a pak ještě píchám Dipherelin. Sliznice je 9mm takže taky paráda. jsem na své tělo hrdá, tak snad se bude dařit i na dále. Na další UTZ jdu ve středu a to píchnu i Pregnyl a OPU v pátek nejpozději v sobotu 😉

danny38
3. zář 2012

@mmirunda To si piš, že budou 😉 Třída A, velikost XL 😀

mmirunda
3. zář 2012

@danny38 V to doufám kočko, v to doufám. Mě to tak strašně nakoplo 🙂

rory_g
autor
3. zář 2012

@mmirunda já jsem hrdá na Tebe, jak jsi to všechno krásně zvládla, když jsi se tolik bála 😉
@danny38 😀 😀 😀

mmirunda
3. zář 2012

@rory_g Děkuju kočičko, jsem hrzná posera no, ale zvládla jsem to, musím pochválit svoje tělo 😉 Teď ještě aby to dopadlo 😉

rory_g
autor
3. zář 2012

@mmirunda určitě! Tfuj tfuj tfuj, posílám bacílky 😵 A na ET pošlu další, jo?

mmirunda
3. zář 2012

@rory_g Jasně, to se musí 😀 Děkuju moc ♥♥

pawlla
3. zář 2012

@mmirunda tak vidis jaka jsi pekna nosnice tolik vajich to teda bude z ceho vybirat pekne se to posunulo mas to za par a budes mit dvojcatka taky v brisku 🙂
@rory_g teeda to je nadherna fotecka to uz je pekne velke mimi hlavne ze je vse ok 🙂

mmirunda
3. zář 2012

@pawlla Jojo Pavli, tohle jsem nečekala 🙂 Dávky mi snížili a ve středu už asi bude Pregnyl 😉 Ale OPU Se docela bojím. Dneska jsem byla u takového mlaďocha doktora 😀 😀 se mi furt omlouval, že to asi je nepříjemný 😀

mmirunda
3. zář 2012

@pawlla ten UTZ jako 😀

pawlla
3. zář 2012

@mmirunda a jak se jmenoval nevis ? .... no ja uz nemusim pichat agolutin huraaa zadne injekce koooonecne poslali mi emailem recept na neco jako utros takze zavadet ale co uz lepsi nez jehly.... dneska jsem udelala posledni testik 😀 uz jsem ho soupla do alba 😀 😀 😀

mmirunda
3. zář 2012

@pawlla Jj dívala jsem se Pavli, je krásnej 😉 Super, že už nemusíš píchat, to je dobře. Co ti napsali? Duphaston? Myslím že se jmenoval Štelcl nebo Štetl nebo tak nějak

pawlla
3. zář 2012

@mmirunda noo tak toho si pamatuju jen z videni no ani nevim ma to nejakej desnej nazev zitra pri to jdu tak napisu co to je .... Ja mam Porad strach to je silene cekat zase do 20 doufam ze se toho dockam 😒

mmirunda
3. zář 2012

@pawlla jasně že jo, mě za chvíli čeká čekání po ET ☹

pawlla
3. zář 2012

@mmirunda to cekani je desne na et na test na utz.... Ale ty nalady moje to ke neco chvili brecim chvili jsem nastvana pak protivna pak je mi vsechno lito je to deeeees