1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
5. zář 2012

@evikj33 Děkuju beruško 😉

evikj33
5. zář 2012

@pawla Já jsem taky na vesnici,ale naštěstí je manža takřka denně doma,takže je to takovej muj osobní řidič,jinak jezdím Busem,nebo vlakem a jen když chce na oslavě pít,tak jedu.Na bříško dej obklad,né moc ledovej a nohy hore.Já taky z toho šoku s malým jsem byla špatna až k večeru,neuměla jsem spát a rano už jsem blinkala.Ten stres dochází až později.Skus se něčím odreagovat.Já dnes oprala plenky,at venku profouknou a než jsem je sebrala stihl se pes (Yorkšír)vyválet v něčem hooodně smradlavém,pak jsem ho naháněla po baráku at ho mužu okoupat.

danny38
5. zář 2012

@mmirunda No Miru, teda ty válíš, parádní úroda, budu ti na pátek moooc držet pěsti 😵
@pawlla Teda, ještě že se ti nic vážného nestalo, je dobře že jsi jela na pohotovost a je všechno v pořádku 😉
@martina_81 Já to vidím tak, že než se naděješ, tak budeš těhule 😉 Ono to všechno tak strašně utíká, že to ani není možný 🙂
@rory_g Já tady holky taky občas otravuju 😀 když mě to prostě nedá, musím vědět jak se tady všem snažilkám daří a když jsou nervíky ráda podpořím a pošlu vlídné slovo 😵

mmirunda
5. zář 2012

@danny38 Děkuju kočičko ♥

rory_g
autor
5. zář 2012

@martina_81 jj, teď už není🙂
@pawlla neboj se zlatí, hodně odpočívej, dětičky budou určitě v pořádku, svůj podíl špatného už sis dávno vybrala 🙂

rory_g
autor
5. zář 2012

@danny38 Ty jsi taky poklad téhle diskuze 🙂 Ještě @nemorosis se občas přišla mrknout, jsem ráda, když holky podají zprávy 🙂 a co asi @vall83 a ostatní kočky

martina_81
5. zář 2012

@danny38 to máš pravdu, utíká to jak blázen. 😀 A momentálně jsem v klidu,takže měsíc nějak neřeším, zas od té doby,co chodím do práce, tak to letí ještě víc, už příští týden mám volat na výsledky genetiky, pak 14 dní a jedeme na imuno, pak asi měsíc na výsledky a hurá do caru. 😉 😉

pawlla
5. zář 2012

@evikj33 noo ten stres je hroznej jsem si uz lehla .... No manza neni doma vecne a ani jem mu to radeji jeste nerikala reknu mi to az dojede aby se mu po ceste jeste neco nestalo ja mam strasnej strach busm nebo vlakem protoze me uz pakprap prepadli s nozem v ruce ve vlaku za bileho dne tak radeji tak uz mi nastesti dovezni nahradni auto jinak bych byla namydlena. Videla jsem miminka to bylo moc pekne sice ne moc dobre ale to snad bude v patek
@mmirunda mas teda v patek na sto pro to OPU uz jo?
@danny38 no na pohotovost jsem radeji zajela ten podbrisek bolel moc

mmirunda
5. zář 2012

@pawlla Jojo Pavli, na sto pro v pátek. Mám tam být v půl deváté. Dneska večer píchám pregnyl a zavádím první jaousi tabletu a zítra druhou a zítra večer ještě Doxybene antibiotika a Martin taky a pak to vypukne. Hele co ti to teda napsali místo toho Utrogestanu?

pawlla
5. zář 2012

@mmirunda mam ted nejakej gel Crinone nebo tak nejak se to jmenuje uplne jsem n to koukala a ten budu brat jen chvili do 20teho do uzt a pak mi daji prej duphaston nebo tak nejak a tusim agolutin ale to bude jen jedna i jekce do tejdne. Tak to teda uteklo tak drzim moc palce at je vse ok

mmirunda
5. zář 2012

@pawlla Už bych to chtěla mít za sebou. Ty jdeš 20. na kontrolu a já kolem dvacátého budu blbnout s testama. Hele kdy mám podle tebe testovat? Když nebude pregnyl v den ET tak můžu brzo ne?

pawlla
5. zář 2012

@mmirunda no ja myslim ze i kdyz nebude pregnyl tak nwjlepsi je aspon ten 8 den to uz tam neco bude ale po et i ted po ket jsem pregnyl dostala tak nevim jestli ho dostanes taky ale myslim ze jo .... Uplne nejlepsi je pockat minimalne do 10 dne to by uz tam neco melo byt ale vim jake to je tezke 😀

pawlla
5. zář 2012

@mmirunda a j toho 20.9 jedu do unicy na utz tak jsem zvedava to budu oresne 8+0tt

mmirunda
5. zář 2012

@pawlla No tam je v papírech napsaný, že pokud je nad 15 folikulů tak se pregnyl nepíchá, tak uvidíme. Budu to holt muset ´vydržet, co se dá dělat, tak jako vy všechny tady. Ale nejraději bych usnula a probrala se za 14 dnů ...

mmirunda
5. zář 2012

@pawlla to je čtvrtek myslím ne? to už bych možná mohla vědět jak jsme dopadli, když ET bude kolem 12 🙂 i když to je asi ještě brzo 😖

pawlla
5. zář 2012

@mmirunda jo jo presne ctvrtek je to za 15 dni doufam ze uz budu mit auto opravene protoze nerada jezdim jinym autem ktere neznam a jeste az do brna

mmirunda
5. zář 2012

@pawlla Tak snad ano, hlavně že se ti nic nestalo, to je nejdůležitější a že jsou miminka v pořádku 😉 A platit bude všechno ten idiot co tě naboural? Ty jo, já už za týden budu mít miminka v bříšku ...

malinka_02
5. zář 2012

@martina_81 nám dělali genetiku předtím takže my se zase hodně načekali předtím, takže vím jak ti je ☹ ☹
Mě otěhotněla nejlepší kamarádka která mi říkala at nespěcháme že na mimi času dost, měsíc po svatbě zjistila že je těhu a ještě je z toho ted přepadlá, přitom je v 9 týdnu.. Takže švagrová má ted druhé, druhá čeká na štědrý den druhé, kamarádka čeká v lednu druhé, dvěma se narodili druhé v létě a ted tahle byla poslední co mi zbyla a čeká v dubnu - to měl být muj termín po IVF.. ☹ ☹ ☹takže je to těžké no koukat na to..
@mmirunda já jsem v diskusi červen 2011 soukromé a tu jsme začli ještě dřív než v červnu a ta parta zustala dost. Už je tam asi 10 miminek, pak snad jen 4 těhule a 6 nás zustalo co se nám nedaří a bud po potratech nebo IVFka a tam teda některé těhule zdrhli ale většina zustala a je to skvělý kecat o miminkách, je to motivující..

malinka_02
5. zář 2012

@mmirunda mě pregnyl nepíchali a měla sem folíků jen 6..
@pawlla a myslíš že tam byli bublinky dvě nebo jedna? 😀 😀 😀 😲 No hlavně že se citíš ted v pohodě..

evikj33
5. zář 2012

@mmirunda Miru,pokud nedostaneš další pregnyl v den ET,tak mužeš skusit testi cca od 5-ždne,je to dost brzo,ale mně se u dvou už ukázal duch a pak sílel.Takže je to jen na tobě,nejpozděj 12den po PK by na testu mělo něco být říkal dr.u transféru.Tak to zkus podle toho jak se budeš cítit,spěchat nemusíš 😀

evikj33
5. zář 2012

@malinka_02 Ono je to těžké s těma těhulema,člověk si pak na některé diskusi připadá mimo mísu,jde oto jak je uspěšná,pokud těhulí jedna za druhou zustanou těhule a naopak.Ale najdou se i vijímky 🙂 Já pokud mužu ráda poradím a podpořím,ale někdo to bere tak že třeba mně to vyšlo,takže se mně to kecá.Taky jsem ráda za podporu hlavně před kontrolama atak.přecejen v začátku člověk chodí 1xměsíčně mimi necítí a tak je nervozní.Já mám taky už jen 1kamarádku co není vdaná ani těhu,ale ona je fajn a navštěvujem se pořád,ona měla skoro jako ceru svou neteř,tak ji nejsou děti cizí.A druhá co žije v Itálii,je v 7tt,tak zas tápe občas ona a píše o radu.Jinak je fkt že se dost holek co se brzo vdalo a mělo rodinu odstřihlo,maj prostě jiné starosti a jinak rozloženej čas. 😒 Ale myslím že opravdová kamarádka se raduje s tebou s uspěchu a smutní z nezdaru i když je v jiné situaci.Není jich moc,ale to jsou ty pravé. 😉

darazv
5. zář 2012

@malinka_02 Ahoj tak pijes citronovu vodu aby si posunula mrchu? 😉

pawlla
5. zář 2012

@mmirunda jo jo je to vsechno z jeho pojstky on me naboural zezadu nedodrzoval bezpecny odstup i zapujceni nahradniho auta bude cvakat jen at se prohne, to bude drahe mam cely zadek auta v haji. Tak se teeees na mi iśy uz to je jen chvilka.

kive76
5. zář 2012

@mmirunda to zvládneš, no super...tak na pátek držím palečky ...budu na tebe myslet!!!!!!!

mmirunda
5. zář 2012

@malinka_02 Taky mám jednu soukromou diskuzi, s fajn holčinama, je nás tam asi 25 a už asi 17 jich je těhulí, jedna rodí za 14 dnů. Známe se od ledna. Ale tady s Váma holt probírám jiný věci no, tak proto mě to mrzí

mmirunda
5. zář 2012

@kive76 Děkuju moc 😉 taky na tebe myslím jakpak ti to asi roste 😉

kive76
5. zář 2012

@mmirunda no jak to roste 🙂 zjistíme v pátek...

mmirunda
5. zář 2012

@evikj33 No uvidíme, lepší je asi počkat co? uvidím jak na tom budu s nervama 😀

mmirunda
5. zář 2012

@pawlla Však se těším 😵 😵

mmirunda
5. zář 2012

@kive76 Tak snad rostete dobře, musíte 🙂 Jsi moje spolubojovnice. Kdy bys měla mít asi OPU?