1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
11. zář 2012

@vbera Ano asi ano, mě občas bolí ještě teď. DVa dny jsem trošku špinila .... A nejvíc mě břicho bolí když se mi chce čurat a mám plnej močák ...

mmirunda
11. zář 2012

@pawlla Já jsem zvědavá na sebe, jestli budu spát nebo ne. Uvidíme. Večer se jdu ještě rozptýlit do sboru abych přišla na jiné myšlenky.

malinka_02
11. zář 2012

@pawlla no tak ja nechapu proc mi ten centroidde nedaji, zitra pokud bude sliznice dobra tak se zeptam co budeme delat proto aby sme to znova neprosvihli..oni se snazi furt vse prirodne ale nechci to furt prosvihavat!
@mmirunda kocko staci jedno embryo kdyz z nej bude miminko!

malinka_02
11. zář 2012

@mmirunda to sem taky mela vzdycky kdyz se mi chtelo curat a pak pri curani..

pawlla
11. zář 2012

@malinka_02 tak me dr rikal taky ze to bude co nejvic prirodni a nastesti mi vysadil prednison a jine veci ale cetrotide se prej brat musi .... Urcote se na to zeptej rekni ze rozhodne nechces pak cekat dalsi msice a nejak se domluvite a kdy jdes k dr?

pawlla
11. zář 2012

@mmirunda tak to je fajn aspon se odreagujes porad na to myslet to je na zblazneni ja mela to sama a porad jeste mam 😀

mmirunda
11. zář 2012

@malinka_02 Jojo než vykroutím močák, tak je to síl, je to lepší a lepší. Nevíš kdy to přejde?

mmirunda
11. zář 2012

@pawlla Tobě už se blíží UTZ 😉

pawlla
11. zář 2012

@mmirunda mam ho za 9 dni ale mam strach tenhle tejden je hrozny v tomhle tydnu se to minule pokazilo tak doufam ze ho preckam v pohode

mmirunda
11. zář 2012

@pawlla To už uteče, neboj se 😉

zandida
11. zář 2012

Ahojky holky tak u me opravdu nemůže jít nic jednoduše začala jsem brát antikoncepci podle doktora na srovnání vaječníku a 25.by mi měla začít léčba hormonama no a aby toho nebylo málo tak mě chytl zub otekla mi celá tvář a do zubař mi nasadil antibiotika no tak já opět volala na kliniku jestli je vůbec můžu brát tak naštěstí jo ale vůbec z toho nemám dobrej pocit no prý by to v téhle fazi nemelo mít žádný vliv na léčbu ale je mi z toho všelijak...

pawlla
11. zář 2012

@mmirunda ano snazim se myslet pozitivne a moc to neresit, a pak me dole pichne a uz letim na zachod se podivat jestli je vse ok 😀 jeste ze je teplo pac kalhoty nezapnu jako teda zapnu ale pekne me pak tlaci v pase jak jsem v nich dele tak nosim suknicky 😀 mam to bricho fakt uz jak ve 4 mesici to je des jak jsem byla tehu s malou tak to neslo skoro videt do 5 mesice 😀

mmirunda
11. zář 2012

@pawlla tak to máš smůlu. Zítra mábýt jen 19 stupňů 😀 😀 Budeš muset pkoupi nějaké kalhoty 😀

mmirunda
11. zář 2012

@zandida Neboj, to bude o.k. Lepší než kdyby se ti zub rozjel potom, zatím to teď pořešíš a pak to bude v pohodě. Už se ti to taky blíží 😉

zana21
11. zář 2012

@dadenka111 Tak to držím moc moc palečky, ať se zítra objeví 2 krásné // 🙂 Já jsem doma na rizikovém těhotenství, už mi z toho doma docela hrabe 🙂 Ale pro miminko všechno. Občas mě trápí krvácení a následné špinění a ještě se občas ozve zvětšený vaječník po OHSS, ale jinak v poho 🙂 Určitě budu zítra vyhlížet tvoje zprávičky 🙂 tfuj, tfuj 🙂

pawlla
11. zář 2012

@mmirunda nooo toho se prave bojim 😀 :- D nechci nic uspechat ale asi si neco fakt budu muset poridit, ale mam doma tehu puncosky tak pod sukni snad to nejak jeste zvladnu to toho utz 😀

mmirunda
11. zář 2012

@pawlla 😀 😀 budeš kóča a nebo se musíš modlit, aby se oteplilo 😀

wifina
11. zář 2012

Ahojte, ja som si tiež dala tento týždeň žiadanku na IVF, po schválení ideme do toho, my s manželom nemôžeme mať deti obaja, tak to je celkom mazec. Dokonca mi dnes povedali, že by bolo lepšie pre mňa IVM a to som si myslela, že po ICSI, a všetkých ostatných hrozných skratkách, ktoré sa samozrejme vždy odrazia aj na cene IVF ma už nič neprekvapí, depka ako šľak. 😒

mmirunda
11. zář 2012

@wifina Ono se to poddá. Já když to zjistila, tak jsem si pár dnů poplakala a pak jsem si řekla, že to musíme zvládnout. Zatím jsme to zvládli, i finančně. Určitě se to podaří taky. Držím palce

rory_g
autor
11. zář 2012

@pawlla já to řeším gumičkou na kalhotech 😀
@wifina přesně jak píše Miri, ten výsledek za to stojí 🙂

pawlla
11. zář 2012

@rory_g ja jsem si obednala tohle http://www.malvik.cz/Pro-maminky/tehotenske-spo... ma to jedna holcina v albu a aspon nejakou dobu to postaci

rory_g
autor
11. zář 2012

@pawlla to vypadá dobře, já mám ty obyčejné z lidla a myslím, že jsem koupila moc velké, prozatím 😅

pawlla
11. zář 2012

@rory_g ja jsem teprve dneska zjistila ze neco takoveho existuje 😀 tak jsem z edava jake to bude ale tehu kalohy budu mit jeste asi velke pres brisko a ty normalni jsou kapek pres ten pas tesne tak tohle by mohlo pomoct

dadenka111
11. zář 2012

@zana21 dakujem Zani, tak zajtra sa ozvem. pekne oddychuj a relaxuj 😉 snad sa ti coskoro da vsetko doporiadku.

rory_g
autor
11. zář 2012

@pawlla no tak to já taky, ty, co mám doma, jsou jen jakoby ozdoba, že to zakryje ty rozepnuté kalhoty 😀 Tohle je lepší, co jsi našla 😉

pawlla
11. zář 2012

@rory_g mela to tu jedna holcina v albicku jinak bych to taky nevedela ale je to moc sikovna vec .... Jsem zvedava jak budu vypadat za par mesicu kdyz uz ted mam brisko 😀

mmirunda
11. zář 2012

@pawlla Pak až ti to přijde, tak mi řekneš jaký to je, budu něco takové taky potřebovat 😀 ( doufám )

wifina
11. zář 2012

@rory_g
@mmirunda dik za povzbudenie, okrem jednej dobrej správy sa nám za celú dobu snaženia nič zatiaľ nezlepšilo. Dnes som nemala žiaden folikul a som z toho všetkého už taká zdepkovaná, vyrovnávam sa s IVF už dlho, ale dnes ma s tým IVM úplne dorazili... ☹

pawlla
11. zář 2012

@mmirunda jasne pak podam info jak se to nosi 😀 Jasne ze to budes potrebovat 🙂

pawlla
11. zář 2012

@wifina ahoj vim jake to je kdyz se clovek musi vyrovnat s tim vsim okolo ivf ale vysledek urcite stoji za to 🙂 vsak mezi ivf a ivm neni az zas takovy rozdil ne ?