1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
12. zář 2012

@darazv vid ja si to myslela ale jedna kamaradka rikala ze vzdy jen 1 v ramci tech 2 ivf..

ivapo
12. zář 2012

🙂 @fionna jeji.. Ňo paráda.. .. Moc ťi to přeji....

janulkaa23
12. zář 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Holky tak včera měla dorazit MS, 14 dní od ovulace a nic..tak nevím zda zítra zkusit test

ivapo
12. zář 2012

@janulkaa23 ted jsem mimo... 14 ni po ET ?

janulkaa23
12. zář 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

nnn normálně...

ivapo
12. zář 2012

@janulkaa23 ňo tak to testují.. To já testovala uz 9 den 😀

janulkaa23
12. zář 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

aha, bojím se

ivapo
12. zář 2012

@janulkaa23 prirozenně Jo?

ivapo
12. zář 2012

@janulkaa23 prirozenně Jo?
@janulkaa23 neboj.. To já bych Jo.. Bych nevydržela.... Šup ráno kup.. A pak napiš 😉

janulkaa23
12. zář 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

já test mám 🙂

pawlla
12. zář 2012

@janulkaa23 tak sup testit zitra 🙂 a pak pisni jsme zvedave

janulkaa23
12. zář 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

bojím se, že budu zklamaná...

ivapo
12. zář 2012

@janulkaa23 nebo ještě tyden počkat!?

radina
12. zář 2012

@darazv diky za info. Paradoxne z tych hormonov som konecne mala ovulku a prasknuty folikul 🙂

malinka_02
12. zář 2012

@janulkaa23 testni, jestli MS nepřišla tak to bude dobrý.. 1 dní je už hodně..

malinka_02
12. zář 2012

Holky víte jaká je pravděpodobnost že vyjde 'KET s 1 embryem a jaká se 2?

malinka_02
12. zář 2012

Holky když tak koukám na tabulku tak mám pocit že všem vyšlo jen IVF jen Saraha vyšlo KET.. to mě moc neuklidnilo..

maximka33
12. zář 2012

holky, omlouvám se, že vám sem lezu, nemáte nějaké zprávy o Herbie? díky.

janulkaa23
13. zář 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 uvidím na testu z genetu se neobjevila ani jedna čárka, byl asi nějaký blbý...takže musím do lékárny koupit mamatest a uvidím..Ms stále nikde

mmirunda
13. zář 2012

@maximka33 Nevím o ní, dlouho tady nebyla ☹ a to já tu jsem každý den ...

pawlla
13. zář 2012

@malinka_02 neboj se taky bala ze ket nevyjde a nakonec mam // na testu 🙂

pawlla
13. zář 2012

@malinka_02 no tak me dr rikal ze urcite dve ze sance na dvojcata u ket je mala jo a saraha ale byla na druhe. Ivf a ne na ket vall byla na ket a vyslo ji to . Myslim ze nejvetsi sance je kdyz si das dve tak je velka sanze ce aspon jedno zustane ja so taky davala dve ale ja doufam ze tam jsou ted obe .... Pristi tejden jdu na utz tak jsem zvedava

marcelinka80
13. zář 2012

@malinka_02 aha u nas je to asi trosku inak mame tri pokusy bez ohladu kolko si das embryjok, to som rada ze som v tom neni sama 🙂

kive76
13. zář 2012

@mmirunda ahojky, tak jsi mi držela dobře palečky 😀 ten folikul co měl 6 mm tak je od pondělí vysokej na 13mm, a dva co byli drobný - tak každej má 10mm...takže dál píchám 4 ampulky, a v neděli jdu na ultrazvuk pokud budou mít dobrou vejšku tak říkal, že aspon 3 vajíčka by mohli být...a že výkon by byl bud v pondělí, nebo úterý..tak uvidíme..

mmirunda
13. zář 2012

@kive76 No vidíš to, ráno jsem na Tebe právě myslela 😉 Tak jsem moc ráda, že si folíky trošku pohnuli a nějaký vajuška budou 😉 Mám radost!!!

mmirunda
13. zář 2012

@pawlla Kočko, za týden už bude UTZ 😉 A já se budu chystat testovat 🙂 Snad to do té doby nevydržím ☹

pawlla
13. zář 2012

@mmirunda ja taky mam pocit ze uz to ne vydrzim uz bych rada mela tehu potvrzene pac ten strach tam porad je ☹ Le musime to vydrzet. A jakpak se vubec dneska citis?

mmirunda
13. zář 2012

@pawlla Ale jo, zatím stále stejně, jen je mi zima ☹ a trochu mě bolí hlava. Takhle noc byla šílená, pořád jsem se budila ...

evikj33
13. zář 2012

Ahoj kecalky 🙂 Já včera z té návštěvi byla nějak Ko a taky mně festovně rozbolela hlava asi z toho počasí,tak jsem nakonec musela vzít paralen. 😝 Dnes je to jak na konci října brr,ale doma je teploučo a pohoda.Zítra máme den D,tak nanás myslete. Jinak @kive76 Gratuluju,vajka se umoudřila,tak je to na dobré cestě,dál držíme pěsti 😉 @pawlla Vydrž Prtka vydrž,bude to krásná návštěva u dr,vem pakl kapesníčku 😉 @mmirunda A ty si nanoc dej teplé mléko s medem at máte s bublinkama sladké sny,to buzeni se bude hodit až budeš vtávat k dvojčatum 😀 . Holky včera jsem se na Prima Láv dívala na 6terčata,už jsem chytla skoro konec,ale to už mně příjde hodně bláznive 🙄 z 5holčiček a 1klučíka jim zustaly 3holky a ten klučík a holčičku měli doma,bylo to někdy v roce 2010,ale překvapuje mně že jim povolili vklad tolika embryy.U nás je tuším max.3E.

mmirunda
13. zář 2012

@evikj33 Vidíš, to bych mohla zkusit, ale jestli to tak budu praktikovat každý den, tak se za chvíli neunesu 😉 Dneska si k obědu opět pro velký úspěch usmolím palačinky a možná odpoledne upeču kefírovou buchtu, nedá to moc práce, tak bych mohla. Jinak se asi unudím a nebude mě to vůbec utíkat.