1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
17. zář 2012

@rory_g ahojky zlatíčko. Chytám další dávku a převelice děkuji 😉 Jsem ráda, že to vidíte a že jsem si to jen nevysnila 😉 Noo zkusím to vydržet DVA dny, ale pochybuju 😀 😀 😀 spíš mě cuká počurat ještě jeden teď odpoledne 😀

pawlla
17. zář 2012

@mmirunda tak mamka to na tobe pozna hned .... No coooo mas pravem dobeou naladu, zo z am taky jsem se usmivala jak .... 😀 Tak to jsem zvedava kolik jich v tom brisku nakonec mas 🙂

rory_g
autor
17. zář 2012

@mmirunda ne, že bych se Ti divila 😀 Po objevu druhé čárky jsem taky testovala ještě večer, takže během prvního dne to byly 3 testy 😀 Ale radit druhý, to umím, to jooo 😀

mmirunda
17. zář 2012

@pawlla Nejdůležitější je teď aby čárka sílila a vše bylo jak má. Zkusím zítra na mamku zahrát divadlo 😀 😀 ale pochybuju, že mi vyjde 😉 Ona tomuhle nerozumí, ani testům, na tom testu by ona nic neviděla, tak by to nechápala 😀 😀

mmirunda
17. zář 2012

@rory_g 😀 😀 😀 tak vidíš, mám těch testů tady tuším asi 13 😀 😀 tak ještě jeden můžu "zlikvidovat" jen se bojím aby tam taky vyběhla 😀 😀 ale jako duch mě přijde docela viditelnej, žádný naklánění ze strany na stranu, jak někdy u někoho, kdo sem dá test 😉 ( myslím všeobecně sem na MK )

rory_g
autor
17. zář 2012

@mmirunda jasně, klidně ho počůrej, když máš takovou zásobu 😀 Jen nepanikař, kdyby náááhodou nevylezla, večer bývá hCG víc zředěné 😉 I když si myslím, že u Tebe je ta čárka fakt krásná 😵
@pawlla a jak je Tobě, za chvilku konečně ten UTZ 😵

pawlla
17. zář 2012

@rory_g ja uz se bojim ted doufam ze vse bude jak ma clovek nema nikdy jistotu a porad se boji uz od ET je to silene

mmirunda
17. zář 2012

@rory_g Taky se mi ta čárka líbí 😉 Nebudu panikařit, stejně jsem dneska počítala s bílým testem, tak holt počkám do zítřka no 😉

malinka_02
17. zář 2012

@mmirunda spis obdivuju ze si to zkusila uz 5 den to bych myslela ze tam nebude nic ani u tehotne!

mmirunda
17. zář 2012

@malinka_02 No zkusila no, jsem si říkala, že budu testovat každej den a jednou na mě prostě vykoukne 😉

rory_g
autor
17. zář 2012

@pawlla jj, ten strach je pořád...ale zase jsi překonala krizový 7tt, dělala sis ještě nějaký kontrolní test? Já si dělala ještě 7+1, když jsem šla na srdíčko 😅 Věřím tomu, že bude u Tebe všechno v pořádku, příznaky máš ukázkové 😵
@mmirunda mám z Tebe fakt radost 😵 Vždycky, když tu někdo z nás otěhotní, je to paráda 🙂 Už jsi to říkala Martinovi, nebo radši čekáš?

mmirunda
17. zář 2012

@rory_g Nene Martin to ještě ani netuší 😉 Jemu to teda neřeknu určitě dokud nebudou stejně silné 😝. Jsem s ním od rána doma a vydržela jsem to, ale jakoby vycítil, že je to jinak, vždy když kolem mne projde, dá mi pusu, pohladí po bříšku a to NIC netuší 😉 Dělala jsem ten mamatest, čárka tam je, ale slabunká, já měla teď moč úplně bílou, už jsem od rána mockrát čurala 😀 Ale je tam i na jiným testu!!! není to vada 😀

pawlla
17. zář 2012

@rory_g jo priznam se ze jo v sobotu jsem delal test protoze jsem mela nejakou nejistotu a ta carka tam byla driv nez tak kontrolni tak jsem se zase uklidnila 😀

mmirunda
17. zář 2012

Spíš mě děsí, že mám novou závislost ČŮRÁNÍ NA PAPÍRKY 😀 😀

rory_g
autor
17. zář 2012

@mmirunda 😀 taky jsem dělala dva najednou, ten první byl prošlý, tak jsem mu moc nevěřila 😀 Já to příteli musela říct, aby mi dovezl testy 😀 Ale Martinovi bych to také neřekla, když tak zlobil 😀 😝
@pawlla já to právě taky dělala, jestli náhodou nezmizela 😉 Jsem zvědavá, jestli budou opravdu dvojčátka 😵

mmirunda
17. zář 2012

@rory_g Jojo zlobil a já mám testů dost a klidně si pro další zaběhnu do lékárny 😉 Nemám s tím problém 😉 Včas se to dozví 😉

pawlla
17. zář 2012

@rory_g taky se néuzu dockat az uvidim co v brisku je a jestli tam vubec neco je ted jsem podle PM 6+5tt a ve ctvrtek jdu na to srdicko na ten utz to od ted ani neusnu 😀

martina_81
17. zář 2012

@mmirunda Ty jsi teda nedočkavec! 😉 😉 Ale je tam,tak moc gratuluju. 😀 😀

rory_g
autor
17. zář 2012

@mmirunda haha to se dozví, máš na to max. 9 měsíců, i když to asi pozná dřív 😀 😀 😀
@pawlla no něco tam rozhodně je, tipuju to na mimčo 😀 spíš na dvě 😉 Jé takže to jdeš taky 7+1, to je šťastný týden, ničeho se neboj a klidně spinkej 😀 😀

mmirunda
17. zář 2012

@martina_81 Jsem strašná co? Ale já to nemohla vydržet 😉

mmirunda
17. zář 2012

@rory_g To je fakt, třeba to pozná 😀

martina_81
17. zář 2012

@mmirunda jj,to věřím, ale jsi blázen,že jsi to zkoušela takhle brzo. 😉 Tak ať Ti čárky pěkně sílí, těším se na další testíky. 🙂

mmirunda
17. zář 2012

@martina_81 Děkuju Marti, ani nevíš jak moc. To víš že mám strach abych za pár dnů neplakala, ale jsem o něco málo klidnější než jsem byla, aspoň vím, že se můžou chytit, teď už je to jen na nich 😉

martina_81
17. zář 2012

@mmirunda jj,tak jim věř a buď v klidu. 😉 Musím běžet,tak zatím ahoj a opatruj se. 🙂

mmirunda
17. zář 2012

@martina_81 Ahojky kočko, taky se opatruj 😉

pawlla
17. zář 2012

@rory_g @mmirunda
ja to normlne nevydrzim a snad pujdu ke svemu dr abych uz neco videla 😀 To se vazne neda

kiwisek
17. zář 2012

@kive76 PK je prodloužená kultivace embryí, že vklad není 3 den, ale 5. den po odběru

rory_g
autor
17. zář 2012

@pawlla to vydržííííš, už se jen 3x vyspíš 😀 😀

pawlla
17. zář 2012

@rory_g 😀 😀 😀 asi jo.... Ale jsem moooc nervozni

rory_g
autor
17. zář 2012

@pawlla nebuď Pavli, jsi regulérní těhulka 😵