1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
23. zář 2012

@malinka_02 no ke domtor po ket rikal ze 10 tden testovat nejdriv me totis pichali v den ket pregnyl 10 000 jednotek ze se to drzi 10 dni nejvic ale to je u kazde zeny ruzne, vim jak ti je ze jsi z toho nervi ale za dva dny u budes mit myslim jasno, ja taky skoro nespala kdyz jsem rano mela testovat

chilinkaxxx
23. zář 2012

@malinka_02 poznám ten pocit, ja som si po IUI robila 4 testy a nikdy viac - dva mi ukázali ducha, dva nič a nebola som tehotná. Teraz idem o mesiac na ivf test si už robiť nebudem, len by ma možno zbytočne potešil a bolo by to z tých všetkých hormónov. Ale držím palce, aby to nebol ovitrelle - v mojom prípade bol ešte aj na 12deň ☹

malinka_02
23. zář 2012

@pawlla no Miru rikala ze ten ovitreelle ma 6500 jednotek a pichali mi ho ve ctvrtek a ket byl v pondeli. A to di tedy mela 6 den ducha a vlastne tedy i 6 den po ket?prave si rikam ze to taky neni dobre nespat skoro..
@chilinkaxxx no to si me moc nepotesila.. ☹

evikj33
23. zář 2012

@malinka_02 Já myslím že pokud byl včera z Ovitrele dušíček,dnes už by nebylo nic,takže dle mého názoru je to mimisek,možná jen jeden tak to muže bejt slabší,ale třeba oba.Hlavně nestresuj,to neprospěje ani tobě ani miminku/kum.Testni zas ráno,nebo pokud zvládneš až v Ut.Držíme pěsti Tfuj tfuj Tfuj 😉

chilinkaxxx
23. zář 2012

@malinka_02 hlavne sa nestresuj, aby sa mimi zahryzlo a nepustilo 🙂 hovorím len z vlastnej skúsenosti 😒 ale poučila som sa na nej a teraz si hovorím, že nám to určite vyjde a vôbec na to nemyslím. Niečim sa zamestnaj a neseď hlavne pri MK - to ťa len stresuje 😉

danny38
23. zář 2012

@malinka_02 Já měla ten 6.den po ET hodně slaboulinkého dušíka a Ovitrelle jsem píchala jen jednu injekci 250.
Našla jsem na jedné diskuzi holčinu, co dávala fotky testů a 11 den po Ovitrelle 9DPO byl strašně slaboulinký ba skoro neviditelný duch a 13 den po Ovitrelle 11DPO byl už docela dušík pěkně vidět 🙂 Takže buď v klidu, uvidíš tak za 2 dny 😉

kive76
23. zář 2012

@marmina ahojky, zdravím

kive76
23. zář 2012

@marmina ahojky, koukla jsem na fler..a moc pěkné věcička tam máte 🙂

malinka_02
23. zář 2012

@evikj33 jeden mi bude stotisickrat stacit!!To vis ze to nevydrzim a testnu rano..
@danny38 dekuju snadje to mimi 🙂
@chilinkaxxx diky!

stella25
23. zář 2012

Ahoje, neviete mi poradit, ci je potrebne mat pauzu medzi dvomi IVF? Pred 2,5 mesiacmi som malal neuspesne II. IVF a netusim ci je potrebne mat pauzu ale bo je lepsie ist hned do dalsieho.

melisska
23. zář 2012

ja sa bojim, uz ma brusko neboli, len bradavky su niejake citlive, hlavne ked sa otru...brrrr... vacsinou aj spavam v podprsenke 😔 😔 😝 😝 , ale ten strach, to je normalne, len nemozeme prehanat 😉 🙂

danny38
23. zář 2012

@melisska Neboj, určitě bude vše ok 😉 Mně také břicho nebolelo a cítila jsem akorát prsa 🙂 Držím moooc pěsti 😵

danny38
23. zář 2012

@stella25 Ahojky, co jsem tak slyšela, doporučují 3 měsíce pauzu, aby se tělo vyčistilo od těch hormonů. Něco jiného je, pokud by jsi měla mrazáčky a šla na KET, ale znovu další IVF určo ty 3 měsíce pauza 🙂

malinka_02
23. zář 2012

@melisska me dneska taky bricho uz neboli a prsa sem necitila celou dobu ..jenze zatim nejsem dobry priklad..
@stella25 jak pise danny doporucuji 3mesice.

stella25
23. zář 2012

@danny38
@malinka_02 dakujem vam, presne mi to tak vyslo. 🙂

b.bardyova
23. zář 2012

Ahojte kocky pridam sa k vam a mam taky isty postoj k testovaniu ..ja som dnes 8 den od vkladu a testik som si robola v 6 den ( som nevydrzala) a bol dusik len ked som sa pozrela do okna ..takze take nic :( ale bolo to skoro 🙂 a tak sa nebudeme stresovat s testikmi a pockame si na krvicku 🙂to je naistejsie

malinka_02
23. zář 2012

@b.bardyova a to bylo ted pred dvem dny nebo nekdy minule?

mmirunda
23. zář 2012

@malinka_02 Nezkoumej to kočko pořád a zkus vydržet do zítřka ... já taky ze začátku musela vydržet 😉 Držím ti palečky a to by bylo aby nebylo ...

mmirunda
23. zář 2012

Jiank jsem zpět z koncertu, bylo topěkné, ale náročné. Jako stát 3 hodiny v kuse ☹ myslela jsem, že mi prasknou záda a jsem k.o.

pawlla
23. zář 2012

@mmirunda jeej tak to se nedivim ja byla dneska s malou na obede v clovickov ona si vyhrala a ja jsem posedela u dobreho papu a dorticku ale jak jsem prisla domu tak jsem usnula (cesta autem tak na 3 minuty) 😀 snazim se nic nedelat tak jsem zjistila ze ani vyprat nemuzu 😀 A vubec m to neva hlavne ze se valim 😀

mmirunda
23. zář 2012

@pawlla A už máš teda malou doma?? Nebo je stále u Vašich? Hlavně na sebe dávejte pozor, ty i mimouš ... já jsem na zítřek zvědavá na test 😉

pawlla
23. zář 2012

@mmirunda ja nevydrzim a jdu zitra k dr zadnej tejden cekat nebudu 😀 Doufam ze bude i fotecka. Jo ja bud lezim u tv nebo primo v loznici, mala je uz doma ale je tu i tatka (nemusi do prace) a hodne mi pomaha pac sama bych to nezvladla, jedina moje aktivita je sednou do auta a zajet na papu a mala si u toho vyhraje je tam velka herna pro deti tak sedim v sedacce a pak zase sedu do auta a ficim domu 😀 ale jinak tatka pres tejden vari tak nikam nemusim ale vari moc dobre lip nez maka 😝

mmirunda
23. zář 2012

@pawlla Nooo tak takovýho taťku bych si dala taky líbit. A on si vzal volno? že je s Vámda doma? To je moc moc dobře, aspoň ti opravdu pomůže ...

pawlla
23. zář 2012

@mmirunda on vlastni stavebni firmu a nemusi tam byt kdyz nechce 🙂 Ridi to po telefonu. Zato s mamkou to je horsi ta je az moc polka

malinka_02
23. zář 2012

@mmirunda jo uz aby bylo rano 😉 A vidis sama se tesis na test 😀
@pawlla to je dobre ze mas chlapa doma a tskhle ti pomuze! A to zustane cely tyden?

mmirunda
23. zář 2012

@pawlla aha, tak to je dobře že nechce 😉 nevím jaké to je když je člověk "moc polka" 😀 😀

mmirunda
23. zář 2012

@malinka_02 No musíme jít brzo spát aby bylo brzo ráno 😉 Já testuju většinou kolem páté 🙂 ale mám z testu trošku strach, aby zesílil ... asi jako ty ...

pawlla
23. zář 2012

@malinka_02 jo jo aspon neco kdyz je muj chlap v cudu porad
@mmirunda rekneme ze ivf je pro ni tab neco co je proti prirode proti bohu a bla bla bla 😒

mmirunda
23. zář 2012

@pawlla jéééé to mám ráda takové řeči 😖

bambula27
23. zář 2012

ahojte. Chcela by som sa opytat,ci nemate niektora skusenost s tym,ze ste pichali Diphereline a krvacanie nechcelo skoncit.Picham si od 3DC, konecne na 7DC to vyzeralo,ze koniec aa dnes som 9DC a stale nekonci.UUz som z toho peknr na nervy.Dr. v CAR povedal sice,ze si mam pichat bez ohladu na to,ci krvacanie bude alebo nebude,ale uz mam toho fakt dost.