1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zelvik
23. zář 2012

@mmirunda @malinka_02 holky vy mi dáváte s těma vašima testama 🙂 já jsem z vás celá nervózní a číhám tady nedočkavě na každé nové info o vašich duších a čárkách, ufff, jsem zvědavá na zítřejší zprávičky
a @malinka_02 jak se cítíš? co nějaké příznaky, kterých bych se mohla chytnout? 😉

malinka_02
23. zář 2012

@mmirunda ja myslim ze tvoje // jsou uz jasny a jde jen o to jesli bude jedno mimco nebo dve ale u me to furt muze byt tim ovitrellem vis toho se bojim. Kdyby nebyl tak bych byla za dusika stastna, nikdy driv sem ho nevidela 😒
@pawlla kamaradka je taky polka a uz sou s manzelem spolu 11 let a z toho se 7vubec nechranili a nic a ted uz by miminko moc chteli a porad nic a taky do umelyho nejdou..taky se asi boji reakce doma pritom zije tady a manzel je cech

mmirunda
23. zář 2012

@bambula27 Nějak nerozumím, ty pícháš Dipherelin, mezitím má přijít menzes a pak teprve začneš stimulku? Takhle jsem to totiž měla i já ...

bambula27
23. zář 2012

@mmirunda ja som zacala pichat Diphereline na 3DC (kazdy den 1 injekcia)...tak uz asi nemam cakat na menzes. Idem na kontrolny USG v stredu 12DC a uvidime co dalej...

mmirunda
23. zář 2012

@bambula27 Aha, to já to měla jinak, já začala píchat už 13.8 a menzes došel 20.8. ... a trval 3 dny ....

malinka_02
23. zář 2012

@zelvik no ze me si priklad neber..ja testla 5den po ket a po limitu duch,muj prvni duch v zivote,tak jsem se radovala a pak se holky zeptaly jestli to nemuze byt jeste z ovitrelle..no a to mi nedoslo ze pri ket se picha vlastne tesne predtim takze dnes sem 6den po KET ale teprve 10 den od ovitrelle takze to muze byt z toho..tak cekam co zitra ale pokud carka nezesili tak stejne nebudu vedet..

bambula27
23. zář 2012

@mmirunda mala si kratky protokol? Uspesne? Ja uz som z toho menzesu pekne na nervy....dnes 9-ty den, nechapem.

melisska
23. zář 2012

@danny38 dakujem 🙂

melisska
23. zář 2012

@malinka_02 dobry si priklad 😉 🙂

mmirunda
23. zář 2012

@bambula27 nene já měla dlouhý protokol a zdá se že úspěšně 😉

mmirunda
23. zář 2012

@melisska já myslela, že příklad jsem já 😉

melisska
23. zář 2012

@mmirunda ved si moj priklad🙂 len malinka o sebe pochybuje, tak preto 😉 🙂

bambula27
23. zář 2012

@mmirunda jej, faaakt? 🙂 tak to gratulujem. Testovala si? Bolo to vase 1.IVF?

mmirunda
23. zář 2012

@melisska Tak to potom ááno, ale pochybuju stále i já 😉

mmirunda
23. zář 2012

@bambula27 Ano, naše první IVF a testovala jsem už 5 den po ET 😉 a byl tam duch a od té doby testuju denně ( více v mém albu boj o miminko )

zelvik
23. zář 2012

@mmirunda Ty jsi příklad i případ🙂 A já ti mooooc držím palce!🙂

mmirunda
23. zář 2012

@zelvik a já zase tobě 😉

bambula27
23. zář 2012

@mmirunda krasny album....a ake krasne pokracovanie. Len tak dalej. Nech sa o 9 mesiacov radujes z dvoch krasnych deticiek 😉

mmirunda
23. zář 2012

@bambula27 Určitě to budeš mít stejné, jen tomu musíš věřit 😉 Stálo to spoustu nervů a slz, ale vybojovali jsme to 😉 a věřím tom, že obrovská víra a síla bojovat je půl úspěchu a pak už je to jen na matičce přírodě

bambula27
23. zář 2012

@mmirunda juuuj, ja ma rovnako silnu vieru, ze sa to podari 🙂 Aj ked pri kazdej dalsej injekcii zacinam stresovat viac. Kazda druha mi sposobuje bolest a zakazdym sa bojim, ci bude alebo nebude boliet. Tiez som zdravotna sestra, napichala som sa injekcii viac nez dost, ale pichat to do seba, to chce skutocne odvahu. Ale ako si kdesi v komentaroch pisala, tuzba za miminkom ti dodava odvahy viac nez dost.

mmirunda
23. zář 2012

@bambula27 přesně tak 😉 Takže chytit ráno bříško a nedívat se a bodnout 😉 Já jich napíchala nepočítaně a stále ještě píchám, teď do zadku, ale ty už ,mi píchá zdravotní sestřička, to už bych nezvládla. Tak zatni zuby a pokaždé si řekni, že to zvládneš 😉

bambula27
23. zář 2012

@mmirunda no do zadku by som urcite nezvladla ani ja :D a moj manzel ani tolko :D ten sa nemoze divat, ani ked si sama do brucha picham.

mmirunda
23. zář 2012

@bambula27 můj chlap to taky nezvládal, takže jsem musela sama ... a ten zadek fakt nedávám, tam už musíš zkusit, jestli jsi nenapíchla žilku a to mi přijde složité a navíc píchám černou jehlou a je to olejová injekce a bolí jak sviňa 🙄

evikj33
23. zář 2012

@mmirunda Ty už neplaš a skoč na krvičku 😉 Tfuj Tfuj Tfuj @malinka_02 Tobě na ráno držím vše co mám a taky čerstvá dávka Tfuj Tfuj Tfuj @pawlla Tak se pěkně válej dokud to jde,mi byli dnes na obídek u mamky a to je labužo,když člověk nemusí furt dumat co uvařit. @melisska @zelvik Tak holky provás taky trchu čerstvejch bacilku Tfuj Tfuj Tfuj 🙂

bambula27
23. zář 2012

@mmirunda o niee...cierna ihla, to si ani nepredstavujem, a navyse olejove, brrr....take ja tusim mat nebudem. Tebe uz len prajem krasne tehotenstvo...verim, ze bude o.k. 😉

mmirunda
23. zář 2012

@bambula27 Nooo tak já to mám místo Utrogestanu tak pícháme Agolutin ... no bolí to, ale už jich mám 16 v sobě a už jen tři, tak to dám. Děkuju za držení palečků .... a tobě držím též palečky, ať to hezky zvládneš .... a hlavně s tím krásným úspěšným koncem .....

bambula27
23. zář 2012

@mmirunda dakujem velmi krasne 😉 Tie 3 zvladnes, ked si tolko uz zvladla. Tak sa drz ty aj tvoji drobcekovia.

melisska
23. zář 2012

@evikj33 dakujem 😀

malinka_02
23. zář 2012

@evikj33 dekuju moc to mi urcite rano prinese stesti!!
@bambula27 tak do zadku si to sam nepicha nikdo krom pawli 😉

mmirunda
24. zář 2012

Tak dobré ráno berušky, já už jsem od čtyř vyspaná, je to šílený, pak je ten den strašně dlouhej. Testík jsem dneska dělala, ale přijde mi stejnej jako včera a tak ho sem ani nedám. Jen pro radost jsem si dneska udělala digi test, kterej jsem asi před rokem dostala v práci a konečně!! jsem ho mohla vyzkoušet

mmirunda
24. zář 2012

@malinka_02 Držím ti na dnešek moc moc palečky 😉