1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

petruska83
25. zář 2012

@saraha2 No uvidíme, je to zase něco jiného a tento měsíc máme iui bez stimulace, měla jsem pěkný folík, tak se necháme překvapit....Já jsem ještě pořád v šoku z toho, že mám vejcovod průchodný, když jsem dva roky žila s tím, že je špatný....Ve čtvrtek jdu na iui a budu celý víkend odpočívat a snad ten pregnyl dnes a zítra přežiju v práci. Opatruj sebe i drobečka...🙂pá

petruska83
25. zář 2012

@pupidu Taky jsem tyto kapky brala asi měsíc někdy vloni, ale u mě asi tak dobře nezabraly....Je to u tebe krásný zázrak...🙂

saraha2
25. zář 2012

@petruska83 a manžel at se těší 😉 v caru mě řekli,že to máme pojistit ještě i doma a pokud možno i další dny 😉 😀

petruska83
25. zář 2012

@saraha2 Víš co, my to máme asi nějak naopak. Vůbec to nebylo plánované a rozhodlo se to v pátek po tom uzw. My už se měli snažit včera,tak jsme to poctivě splnili,kdybych měla ovulaci dřív než dnes až po pregnylu. Stejně je to divné, pokud byla ovulace už včera, tak tam ve čtvrtek půjdem asi zbytečně. Ale doktorka mi říkala, že to máme brát tento měsíc jako pokus....🙂

petruska83
25. zář 2012

@saraha2 A po tom pregnylu tě bolelo to břicho ten den, kdy sis ho pichla nebo až ten den po píchnutí?

danny38
25. zář 2012

@saraha2 To každopádně 😀 Doufám, že nevrhnu 😀

danny38
25. zář 2012

@zelvik 😀 😀 😀

danny38
25. zář 2012

@absti Držím moooc pěsti 😵

danny38
25. zář 2012

@mmirunda Já se přidávám k @saraha2 a taky si myslím že je tam jeden drobeček siláček 🙂
Já když šla na první UTZ po pozitivním testu, tak mě doktor úplně vystrašil. Měla jsem vysoké hCG a on se ptal kolik jsme dávali embryjek, že by to snad odpovídalo dvojčatům 😀 říkala jsem mu, že jen jedno, ale pak jsem se zalekla co kdyby to byla jednovaječná dvojčátka 😀 UTZ potvrdil jedno mimčo, tak bylo vše vyřešeno 🙂

mmirunda
25. zář 2012

@danny38 Mě by jedno stačilo, ale pořád to ty dvojčátka být můžou, co tak zkoumám testíky jiných ... ale uvidíme. Nebudu se tím teďka trápit ....

mmirunda
25. zář 2012

@saraha2 Kočko, měla bych ti taky vrátit to pero Puregon 😕 snad ho už nebudu potřebovat 😉

saraha2
25. zář 2012

@petruska83 až druhý den...
@mmirunda však to zatím nespíchá!až někdy jak se sejdem na kávičku s pupíkama 😉 ta,co byla se mnou dávala 2embryjka..12tý den po ET měl HCG přes 1000..i sestřičky se divily..a čeká jednoho chlapečka..

saraha2
25. zář 2012

@petruska83 mě taky Krajč.řekla,že to IUI je jen takový pokus...

mmirunda
25. zář 2012

@saraha2 Mě je to vážně jedno, kolik jich tam je .... ale aby si nemysleli, že je nechci oba ( kdyby tam náhodou byli ) tak hlaďkám bříško a mluvím na ně v množným čísle 😉 Jasně, vrátím ti to všechno na kafíčku. Doufám, že už brzo 😵

saraha2
25. zář 2012

@mmirunda já už se těším,až budu vědět,co tam máme 😉 ať pořád nemluvím TO mimnko.... 😀

mmirunda
25. zář 2012

@saraha2 Tak to už se za pár týdnů dozvíš 😉 a jaká máš vybraná jména?

saraha2
25. zář 2012

@mmirunda kukni na str.643-psala jsem to tam danny 😉

mmirunda
25. zář 2012

@saraha2 krásný .... My máme vybráno Anna/Jakub

danny38
25. zář 2012

@mmirunda Jééé, Miruš má taky vybranou Aničkuuuu 😵 😵 😵

mmirunda
25. zář 2012

@danny38 Anna byla Martinova máma, tak proto ...

adriene
25. zář 2012

nejvetsi sranda je, ze jsme soupli jedno embryjko, meli vybrana jmena po jednom, logicky... a pak se nam to vsechno rozpadlo 😀

kive76
25. zář 2012

@mmirunda jééé tak jak tak koukám těhuláctví potvrzeno...držím pal 🙂 ečky

mmirunda
25. zář 2012

@kive76 Tak potvrzeno od dr.ještě ne, ale testy sílí a to je hlavní 😉. Moc děkuju

malinka_02
25. zář 2012

@saraha2 to ja vam verim ale dnesla uz me bricho boli fedtove, uplne krece a test bily takze spis si myslim ze by chtela mrcha prijit a nemuze pres utros..

malinka_02
25. zář 2012

@absti tak na ket drzim palce!

@mmirunda ja myslim ze jsou dve podle trch carek na testech 😉

malinka_02
25. zář 2012

@zelvik a jak se citis?

mmirunda
25. zář 2012

@malinka_02 Tak uvidíme kdo má pravdu 😉

zelvik
25. zář 2012

Ufff, teda dneska v práci nervíky, dost adrenalin, tak snad to těm breberkám nebude vadit. Břicho mě bolí, ale hlavně - už mě asi 3. den trápí docela zácpa. Měla jste to taky některá? Se z toho můžu zjevit....

mmirunda
25. zář 2012

@zelvik Tak já teda zácpou netrpím, ale spousta těhulek ano 😉 že by to byl první příznak? když pominu to bříško 😉 a kdy že jdeš na tu krev?

mmirunda
25. zář 2012

@pawlla kdepak tě dneska mám breberuško?