1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

ivapo
30. zář 2012

@pawlla držím palecky.. At se vzpamatuje.. Jestli tě miluje!!!tak se umoudri... On je moc mladý? A kolik je mu?je fakt hnusny kdyz měl blby ke či že dcera neni jeho... To nechápu...

malinka_02
30. zář 2012

@b.bardyova kéž by.. ae už tomu oc nevěřím, nejsem optimista..
@pawlla chlap jsou všichni blbci a nechápou nás, ale mysím, že tvuj se vzpamatuje, jen tomu dej čas..

pawlla
30. zář 2012

@ivapo je mu 36 takze zase tak mladej nebude, mala ho strasne ma rada to me stve nejvic co ji ted reknu
@malinka_02 jo ja to neresim at si dela co chce a ja budu doma v klidu s malou a miminkem nebudu celat na zazrak on si jednou vzpomene

melisska
30. zář 2012

@pawlla moja naozaj sa uz nevrati??? tomu sa mi ani nechce verit ☹

pawlla
30. zář 2012

@melisska no nevim jestli se vrati nevim ani kde je jedine co mi napsal bylo vcera ze at jdu na potrat ..... Se blaznil to bych neudelal nikdy v zivote

melisska
30. zář 2012

@pawlla no nehnevaj sa, tak nestoji ani za to, aby som o om pisala, fuj 😠

pawlla
30. zář 2012

@melisska no vsak ja mu ani nepisu at si dela co chce me to nezajima nevim co mu preplo v hlave

denulka85
30. zář 2012

@saraha2 aj mne len prefuky spravili, ale nejak sa nedaju odlepit tak sa bojim utorka ked ideme na konzultaciu... a tebe to vyslo na druhy raz?

b.bardyova
30. zář 2012

@malinka_02
moja viem, ze je to tazke ale treba verit...

mmirunda
30. zář 2012

@pawlla avli, tohle ti řekl? ať jdeš na potrat? To je staršný ...

pawlla
30. zář 2012

@mmirunda jo rikal ze mu to je jedno ze mam klidne jit na potrat no neresim jsem rada ze ziju. Vsak on si jednou vzpomene ale to bude uz poude. Co ty jak se citis? Nejake nevolnosti?

mmirunda
30. zář 2012

@pawlla To je přece vůl, bych mu jednu liskla, volovi 😠 😠 Já se cítím pořád stejně, kdybych neměla dvě // na testu, tak ani nevím že jsem těhu. Někdy mě to až děsí, jak mi nic není ...

pawlla
30. zář 2012

@mmirunda no ja bych mu liskla ale on to dobre vi tak mi to smskou napsal 😀 😀 co uz no ja cely den jen lezim nemam naladu nic delat

mmirunda
30. zář 2012

@pawlla No já jsem tu teď měla na návštěvě Martinovu ségru. Dvezla mi kabelu věcí na miminko. No některé ty kousky jsou snad ještě po Martinovi, tak to budu muset protřídit a vyházet. Něco se snad bude dát použít 😉 Jinak byly tam i tři klasické zavinovačky 😵, namočím je do sava a třeba budou jako nové 😉

janulkaa23
30. zář 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla Pavli, je mi to moc líto..ale hlavu vzhůru a mysli na mimi..Doufám, že tohle řešit nikdy nebudu, ale kdo ví.. Njn chlapi hold nikdo nepředělá viď @mmirunda ? V úterý jdu na utz a uvidíme zda zkusíme IUI 🙂

mmirunda
30. zář 2012

@janulkaa23 No joo,toho mýho taky nikdo nepředělá 😀

pawlla
30. zář 2012

@mmirunda ja bych celej den jen spala ale vubec nemuzu usnout porad musim na neho myslet, jinak uz me ty nevolnosti trosku presli ale unavena jsem porad

malinka_02
30. zář 2012

@b.bardyova nějak už to fakt neumím..
@pawlla to je blbec!!! A vy jste manžele nebo jen partneři?

mmirunda
30. zář 2012

@pawlla nestojí ti ani za myšlenky, po tom co ti napsal, blbeček jeden 😠 😠 To je prostě chlap na hovno 😠 😠 a ty se netrap, kvůli takovýmu blbovi

janulkaa23
30. zář 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda jjj to souhlasím, jen doufám, že tohle řešit nebudu :( je fakt, že ten můj chce to mimi snad ještě víc než já 🙂))

mmirunda
30. zář 2012

Zlatíčka, pro mnohé z Vás je zítřek 1.10. velmi důležitý den, takže všem moc moc držíme palečky, posíláme odvahu, sílu a hlavně víru ♥♥♥
@melisska @radina @malinka_02 @martina_81 @saraha2

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:

@b.bardyova (ISCARE BA ), 2xIUI ( neúspěšné ), 1.IVF září/12 (2E ) zůstali 2 mrazáčci, 28.9. krev - bohužel negativní, ale neboj se, příště už to vyjde ♥
@melisska ( Reprofit Brno ) 4x mimoděložní těhu ( přirozeně),4.IVF ( bohužel neúspěšná ), 5.IVF září/12 (2E), 1.10 krev - i tobě držíme všechny palečky co máme ♥, test zatím negativní, ale ještě to nevzdávej srdíčko
@fionna (FN Olomouc), 1.IVF - 24.9.genetika ( schválená adopce - super ♥ ), pokud budou sourozenci, do IVF nepůjde, jinak nechají vložit 1E - Držíme pěstičky!!
@radina (Antolská BA) 11.7. stimulace na 1.IVF - 25.7. OPU, KET 1.10 (2E) - moc držíme palečky ♥♥
@malinka_02 (Pha Podolí) 14.7 začala stimulace na 1.IVF, 18.7 UTZ, 23.7. OPU, 27.7. ET (1E)neuspesne, 4 mrazacci,KET 17.9. (2E), 1.10 krev - pořád držíme palečky beruško ♥
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP), 20.7. OPU (8 oplodnenych vajicek), 23.7. dalsi info, dale se drzi 6 bojovnicku, 25.7. ET (1E), 3 mrazacci, pekne // blahoprejeme !!
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET 16.7. (2E) neuspesny, 14.8.genetika vše o.k., 1.10.imuno a dle výsledků další KET - moc držíme palečky ♥
@kive76 (Pha Motol) 1.IVF září/12 ( neúspěšné ), nedošlo k ET
@absti (Gennet Pha) 1.IVF srpen, 6.7 OPU (7 vajicek), KET 29.9. - držíme pěstičky ♥ - ať se bublince u Tebe moc moc líbí, moc na Tebe myslíme, tak co jak se cítíš?
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET 18.9.(2E), 2.10.krev - pořád držíme palečky aby byly // a odháníme mrchu ♥
@kiwisek (ISCARE Pha ) - proběhla změna CAR, v říjnu podle testů konzultace k 3.IVF - neboj se, už to vyjde
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, 27.8. UTZ, 1.KET 31.8. - bohužel o miminka přišla - beruško, jsme s Tebou a posíláme mnoho sil ♥♥♥♥, nevzdá se a bojuje dál
@winterska (Gest Pha) 3.IVF leden 2012- neg, KET květen - //, zamlklé, IUI srpen - neg, KET - půlka října

Šťastné ťěhulky :

@adriene ( Podolí Pha ) 1.IVF červenec/12 (1E) - potvrzena jednovaječná dvojčátka, TP 30.3.2013, 11.10. velký UTZ
@briuska (Pronatal Pha) 28.6. 2.IUI (neúspěšné), 1.IVF - 1.8. (1E) - těhulinka ♥
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF srpen/12 (ET 2E 12.9.-úspěšný) - 15.10.první UTZ - dozvíme se kolik jich v bříšku je
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný) - zázrak, těhulka po kapkách dr.Jonáše ♥ - GRATULUJEME!!, 12.10. UTZ
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), KET 19.8. (2E) - těhulka ♥, čeká 1 miminko, KO 8.10.
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 2.IVF - úspěch, TP 9.4.2013, 1.10 screening
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen, zadarilo se i bez IVF gratujujeme !!!!!!!!! TP 7.4.2013
@ivapo (Gennet Pha) 2.IVF květen/12 (ET 8.5. - úspěšný), screening o.k., 7.8.KO,TP 19.1.13
@sheronka (CAR GynFiv BA) 1.IVF červen 27.6. ET (2E ) - čeká jedno miminko
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 11.7. – oficiální potvrzení těhotenství! 18.7. kontrolni UTZ vse ok, 31.7. kontrolni UTZ - tesime se na fotecku
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13, Amnio a UTZ o.k., čeká holčičku aničku, TP 10.2/4.2.2013, KO 3.10.2012
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, TP 28.1.13, 23.7. – screening + tripple negativní, KO 2.10. - čeká chlapečka
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, TP 10.3.2013, pohlaví zatím neví, tripple testy jsou NEGATIVNÍ!! ♥
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening OK, TP 2.2 2013, je to páreček ♥
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, ceka holcicku
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13, bohužel těhu cukrovka, čeká holčičku Natálku ♥

evikj33
30. zář 2012

@mmirunda Miru zastav do sava zavinky nemoč-mužou pak zažloutnout,skus ariel na skvrny(bílé prádlo)+trochu sody a pak persil semsitiv pro děti. JInak jdu dočíst. 😉

evikj33
30. zář 2012

vpawlla No Pavli jak to tak čtu ,ani jsem se moc nespletla není to chlap,ale ubožák!!!Ten opravdu nestojí za trápení.Držím pěstičky at to brzo přebolí a naplno si užíváš miminko v bříšku a malou princeznu oba tě milují a hlavně potřebují.Posílám objetí.

radina
30. zář 2012

@martinazvo Ahoj, tak my sme posledne vo VZP cakali az dva mesiace, vraj sa im to posledne riadne predlzilo.

pawlla
30. zář 2012

@malinka_02 jsme namzele
@mmirunda @evikj33 ja se snazim ale docela to boli, uvidime co bude dal snad to brzo preboli, nechapu jak se nekdo muze tak zmenit tak proc proboha tolik chtel to ivf

evikj33
30. zář 2012

@pawlla Bolí to určitě a ještě nějakou dobu bude,milovala jsi ho upřímně,on asi ne-jinak nechápu takovej obrat během tak krátké doby(leda jiná ženská) 😠 Promin ale prostě to nechápu ale vím že nejsi jdiná,kamarádce sestřenky se to stalo také a to byli na IVF-čekala dvojčátka porodila předčasně před ukončeným 24tt chlapečky(takže je nikdo nezachranoval)mohla se s nima jen rozloučit,jak to trochu překonala šli znova-otěhotněla a 3měsíce po porodu se její manža sbalil a odešel za jinou(nějakou puboškou)jen tak zedne na den.Ve vztahu člověk nikdy neví co a jak dopadne.Moc na tebe myslím a mrzí mně čím musíš procházet.

melisska
30. zář 2012

@mmirunda moja zlata ja ne krv nejdem , idem rovno do prace, testy biele ako sneh-je to jasne

pawlla
30. zář 2012

@evikj33 nejepsi je spolehat sama na sebe, boli to, to jo ale co uz jsem si toho zazila hodne tak zvladnu i tohle, nevim vubec o nicem o zadne zenske o jedinem duvodu zmeny toho chovani ale je to jeho volba ja to zvladnu aspon vidim ze na nikoho neni spoleh a zvaste ne ne chlapa ...... nechapu proc potom chtel to ivf s tim prisel v prvni rade on a ne ja

evikj33
30. zář 2012

@pawlla A nebo se lek zodpovědnosti,když mu docvaklo že má být opravdu otcem,že je to i o zapojení do péče a povinostech.Prostě to proněj bylo pořád někde v nedohlednu a najednou je to realita a on to nějak nezvláda.Uvědomuje si že by se asi pro to malé měl dost změnit a být víc s váma ...Jinak fakt nevím 😠

pawlla
30. zář 2012

@evikj33 no ani ja nevim a to s nim ziju .... je to tak jak to je a cim drive si na to zvyknu tim lepe pro me, tesim se uz na dalsi kontrolu az maleho uvidim na utz 🙂