1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

evikj33
7. říj 2012

@danuska27 Tak já na Ket nebyla,ale před ET jsme ještě sexovali.Tak ti asi moc neporadím.Myslím že by to ničemu nemělo vadit,když dodržíte hygienu a netrpíš na nějaké záněty. 😉

adriene
7. říj 2012

@evikj33 Jinak moc a moc gratuluji k výborným výsledkům fecha srdíček, to je super 😉

melisska
7. říj 2012

@evikj33 aj ja si myslim ze sa moze, v najlespom pripade otehu dvakrat 😀

mmirunda
7. říj 2012

@adriene 😀 😀 taková menší večeřička 😀 😀

evikj33
7. říj 2012

@adriene jj moc děkujem a přejem at nás zdárně nasledujete. Jinak s tím zmenšeným žaludkem natom něco bude 😕 mně to taky dělá a br.kaše holandan a řípa...mnam taky dobrééé 🙂

mmirunda
7. říj 2012

No nic dámy, loučím se, pouštím sem muže a jdu na to žehlení 😀 😀 tak se mějte krásně a krásnou dobrou noc 😉

adriene
7. říj 2012

@mmirunda dobrou noc 🙂

melisska
7. říj 2012

@mmirunda nepocuvas starsich? 😀 😀 😀
dobru nocku 😵 vsetkyyyyyyyyyyyym krasne snicky 😵

adriene
7. říj 2012

@evikj33 Také doufám, že Vás budem následovat ;) Jojo, večeře byla dobrá... jen to teď nějak strávit 😀

mmirunda
7. říj 2012

@melisska No jooo, mladá a blbá 😉

adriene
7. říj 2012

A já se jdu děvčata odvalit a chvíli se ještě učit... fuj... 😀

malinka_02
7. říj 2012

@evikj33 a ty si mela poprve kratky protokol a podruhe dlouhy?
@mmirunda holky ze se nestidite cely den tady nikdo a jen co jedu nakoupit tak vsechny se rozkecate..ted jdu koukat na telku..

evikj33
7. říj 2012

@malinka_02 ne měla jsem při obou IVF krátký protokol i stejné léky.Jen u 1IVF jsem měla nižší dávku vzhledem k tomu že mám PCO,tak se dr.obával reakce aby nedošlo k OHSS,podruhé mně přidal 1ampulku a už to bylo o něčem jiném,na OHSS jsem preventivně dostala Dostinex po OPU a vše bylo OK a i s větší dávkou jsem se vlezla do 30ampulí hrazených pojištovnou,takže jsem doplácela jen 800kč za injekce 😉 Měla jsem Menopur.225j denně

malinka_02
7. říj 2012

@evikj33 aha..ja prave mela pri ivf nizke davky gonalu a protoze jeden folik rychle rost tak mi i dost zbylo ale mela sem jen 6 foliku tak rikali ze priste to zkusime jinak tak sonduju jestli se jen zvysi davky nebo da ten dlouhy..

absti
8. říj 2012

Holky tak jsem dneska 9 den po KET a test zase negativni, sní pidi dusík tam neni ☹

mmirunda
8. říj 2012

@absti Kolik ti vkládali bublinek?

mmirunda
8. říj 2012

Jinak všem přeji krásné ráno ...

Já před chvílí volala do CAR co teda s tím Utrošem. Sestřička si myslela, že je to alergická reakce a že bych teda neměla ani polykat, ale uklidnila jsem ji, že od té doby co ho polykám, tak je to o dost lepší a tam dole se hojím 😀 takže do UTZ mám prý teda polykat a pak se domluvím s doktorem co dál 😉 Uff jsem si oddychla.

absti
8. říj 2012

@mmirunda
jednu blastocystu 😢

mmirunda
8. říj 2012

@absti ještě může být brzo, zkus ještě vydržet kočičko ♥

absti
8. říj 2012

@mmirunda
jsi hodná, ale myslím, že by šel vidět už aspoň pidi dušík, ne? No dneska na to už vlítnem doma 😉

mmirunda
8. říj 2012

@absti Tak každému se hcg rozjíždí jinak, ještě nehaž flintu do žita 😉

pawlla
8. říj 2012

Ahoj vsem, tak ja si stale uzivam nemocnicni pobyt 😀 . Dnes jsem se na vizite nedomakla zese nic jen lezet a jen na wc a nic vic, udelali mi stery tak uvidime. Jedna dobra zprava preci jen je uz dneska nekrvacim tak sad to tak bude dal. Utz rikali v prubehu tydne 😖 takze asi tak ...

saraha2
8. říj 2012

@mmirunda vidíš,jak jsem ti dobře poradila 😀
@absti většinou ten 9tý den už tam holky něco měly...to je sice fakt,ale jak jsem hledala na netu,tak tam byla spousta případů,kdy ještě i 10tý den nic a pak 12tý den teprve duch...takže vydrž,ale doma na to klidně vlítněte,tím nic nepokazíš 😉
@pawlla tak hurá!!!!nech se pěkně obskakovat a odpočívej!!!co bylo dobrého k snídani??švédský stůl? 😀

pawlla
8. říj 2012

@saraha2 no tak to neni all inclusive jako jsem mela v egytpe 😀 😀 Byla pastika 😖 jidlo des proste o nicem

saraha2
8. říj 2012

@pawlla tak dietě zdar,že???

pawlla
8. říj 2012

@saraha2 no az moc dietne na me 😀 mam ve stolecku babovku a cokoladku a taaaak 😀 Jinak bych neprezila

pupidu
8. říj 2012

krásné ránko, holky. Tak hlásím, že mi doktorka úspěšně vytrhla osmičku a už ani pusa nebolí. Opíchala mi to, ale říkala, že jen trošku a že to pro miminko není nebezpečný, tak jsem jí věřila. Ale horší je, že mi našla ještě kaz, takže tam budu muset znovu ☹
@pawlla Nejsu schopná všechno dočíst...Copak se stalo, že jsi v nemocnici? 😕

pawlla
8. říj 2012

@pupidu ahojky jsem tu uz podruhe poprve v 6tt krvaceni ted v 10tt hooodne velke krvaceni a bolesti ja uz tady asi polezim snad do konce 😒

malinka_02
8. říj 2012

@absti to me mrzi..a mas jeste mrazacky?
@pupidu to vubec koukam ze ti to opichali, ja mam nizkej prah bolesti a zubar je pro me muceni a rekli mi ze v tehotenstvi se nesmi pichat vubec nic..
@pawlla radsi se snaz fakt lezet aby to mimco zvladlo!

pupidu
8. říj 2012

@pawlla ufff, tak to je mi moc líto. Moc klidu si teda neužiješ, co? Ale budu na tebe moc myslet, aby všechno dobře dopadlo 😵 Je ti už líp?
@malinka_02 Taky jsem se divila, že mi to opíchala, ale říkala, že je toho tak málo, že to prcka neohrozí. Mám k ní důvěru, tak jsem do toho šla. Jinak bych se bolestí asi zbláznila, jak mi s tím zubem casnovala, než povolil 😖