1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

sarah321
17. říj 2012

@saraha2 z nějaké duvodu jsem tam nešla už to že mi doktor řekl Brno ne Zlín bude pro vás lepší tak jsem si to tak nějak přebrala a vzala jeho radu a jsu spokojená🙂

mmirunda
17. říj 2012

@pawlla To mě tak strašně mrzí ...

pawlla
17. říj 2012

@mmirunda snazim se na to nemyslet a jsem unavena z vecne snahy z me strany a bez odezvy takze se zaridim podle sebe

sarah321
17. říj 2012

@saraha2 chci to mít už za sebou,vždycky před nějakým zákrokem jsu nervozní,ale když si uvědomím co všechno mi ženy musíme přetrpět kvůli tomu nejcenějšímu jsem na nás hrdá.a zvládnu i tuhle část

malinka_02
17. říj 2012

@sarah321
@jahodarka ahoj holky vitam vas..doufam ze tu vydrzite..ja mam za sebou IVF a KET neuspesne a ted na KET nemuzu nemam dominantni folikul tak zase mesic cekani..a potrebuju tady mezi tema tehulema taky nejake snazilky 😀

kaijko
17. říj 2012

@jahodarka Ahoj me boli brisko jako pri ms od zacatku ET a obcas mi tam taky pichne..Mam 13. den a uz 5.test mam pozitivni,zitra jdu na krev..

jahodarka
17. říj 2012

tak to jste mě celkem povzbudily! 🙂
@malinka_02 no to mi povídej, proto jsem zdrhla sem k vám :D
@pawlla promiň, nechce se mi dočítat vás, ale jakej rozvod? 😨 nechci se v tom moc šťourat, ale vyřeš to co nejdřív, mě odešle táta vojtíka 8 týdnů po porodu a bylo to teda docela krušný období. kdybych měla na vybranou, chtěla bych to mít vyřešený před narozením prcka.. 😒

jahodarka
17. říj 2012

@kajiko tak to moc gratujulu! 🙂 já už bych chtěla taky testovat!!! 🙂

pawlla
17. říj 2012

@jahodarka ahoj v pohode to ano docist nejde 😀 jinak on odesel uz snama nezije, uz mam vse domluvene s pravnikem ale ted se chci jen plne soustredit aby miminko bylo v poradku. Teda taky jsi si prozila svoje no aj to mam uz podruhe prvni tehu jsem prozila cele sama a ted u druheho a jeste po ivf jsem taky sama. Ale nebylo to ok uz dlouho takze pro ke to zase takovej sok neni

kaijko
17. říj 2012

@jahodarka Dekuji ;) Jeste se moc navenek neraduji, pockam na krev a taky co mi zitra rekne dr..Ale UTZ mi asi delat jeste nebude.. Nechci byt zklamana,je jeste moc brzy...,ale v sobe uz se tesim ;)))) Zacnes testovat driv? Koukala jsem,ze u jednoho mrnouska mas ;) Krasnej ;) Gratuluju ;)

jahodarka
17. říj 2012

@pawlla no to je teda taky slušný a to je "tatínek" obou dětí? fakt je, že rozvod je v podstatě jenom formalita, jen aby ti pak nedělal problémy s dětma, víš? já to měla taky príma, odešel v 8 týdnech s mou nejlepší kamarádkou, navíc společnicí v mojí firmě, takže bez partnera, bez kamarádky a bez práce jedním vrzem, super 🙂 ale dneska jsem ráda, letos jsem se vdala a mám fakt krásnou rodinu, i když právě (a proto o tom mluvím), vojtův táta do ní stále svým způsobem zasahuje..
@kajiko moc děkuju, vojtíšek je za odměnu 😵 a s testováním, no jasně že to nevydržím 14 dní, ale alespoň do pondělka ano. to bude týden po KET, ale navíc den, kdy bych měla normálně dostat MS. těš se jak můžeš, když ti vychází testy, bude to fajn.

melisska
17. říj 2012

@malinka_02 no a co ja? 😀 😀 😀

christiana81
17. říj 2012

Ahojte ja by som sa chcela opytat trosku od temy ale neviem kde sa mam proadit ☹ mam 22 rokov s priatelom s abdueme brat na druhy rok potom chceme zacat z otehotnenim mam za sebou uz dve operacie mala som silny zapal a cisty zobrali mi pravy vajecnik aj zo slepim crevom aj vajcovody... nedavno som mala zas cistu a zobrali mi trosku aj z laveho vajcnika ☹ Moja otazka znie ak mi viete poradit ci sa mozem s priatelom milovat na plno ci mi to nejak neublizuje a nema to vpliv na nieco ci mi to neskodi alebo sa s toho nevytvaraju cisty a tak ci to je v poriadku...
Vopred vam velmy pekne dakujem za hocijaku skusenost ci radu... 😉

malinka_02
17. říj 2012

@jahodarka takhle brzo po KET netestuj, ja testovala a byl tam duch prvni 2 dny docela silnej ja se radovala pak slabnul a bylo to po pregnylu jeste .. to zklamani me dost zlomilo.. tak radeji pockej..
@melisska ty si muj cernej kun 😀 😀 😀

engele
17. říj 2012

@malinka_02 Malinko přidávám se nově k vám ke snažilkám 🙂

Jinak k čemu je prsím dobrý te Decapeptyl co si píchám k Fostimunu,.. v příbaláku mám jen nežádoucí účinky a nemůžu dohledat co vlastně způsobuje v pozitivech 🙂

jahodarka
17. říj 2012

@malinka_02 tak kdy po ket nejdřív?

malinka_02
17. říj 2012

@engele to ja nevim..ja mela gonal, centroid a ovitrelle..
@jahodarka no ono je to spis o poctu dni od pregnylu nez od ketu..

melisska
18. říj 2012

@malinka_02 😀 😀 😀

saraha2
18. říj 2012

@sarah321 to víš,že to zvládneš!podívej na nás,jak jsme to zvládly!a některé holky jsou takové šikulky,že si i píchaly!to já jsem srajda,u nás to dělal manžel 😉 já nebyla nervozní u prvního pokusu..právě naopak,byla jsem natěšená,že konečně...druhý pokus jsem snášela už hůř,protože po prvním neúspěchu jsem měla i takové myšlenky,že na co se zas cpu hrmonama,když beztak zas nic...ono je asi jak tady tak pozoruju "lepší".když je nějaký problém..u nás problém nebyl a to si myslím,že je horší,protože to je pokusem omylem.....takže jsme dali vše,co šlo i když jsme vždy měli spermio výborné...hokus-pokus..

evikj33
18. říj 2012

Hezké ráno všem 🙂 Jste toho zas nekecaly 😀

mmirunda
18. říj 2012

@engele Decapeptyl je na tlumení vaječníků a když k nim potom připichuješ něco dalšího tak pak lépe reagujía hlavně dr. sitím posunují ms a ovu na tehdy kdy chtějí 😉

mmirunda
18. říj 2012

Jinak všem krásné ráno 🙂 Vítám všechny nově příchozí 😉

zelvik
18. říj 2012

Ahojky všem,
@mmirunda, @saraha2, @adrienne k vašemu včerejšímu tématu jídla - já mám poránu trochu porblém něco do sebe natlačit. Trochu nechutenství, koukám na housku a nechce se mi do ní. Snědla jsem půlku a pak mi docela pomohl bílý jogurt s banánem - asi tím, jak byl studenej z ledničky. Přitom mi teda špatně není, jen večer po celým dni už mám docela dost a břicho mám nafouklý a cítím ho.
Ale připadám si jak cvok - v noci kdykoli se probudím, ohmatávám prsa, jestli se nezmenšujou 😎 protože jiný příznaky, podle kterých bych mohla zjišťovat, že tam mimi vůbec je - nemám.

A vítám nováčky a držím palce!!!!!

adriene
18. říj 2012

@zelvik Bud rada... pokud budes mit jen toto, jsi stastnou zenou 😎 Mne bylo ty prvni tri mesice hodne zle, obcas je i ted, ale je to vyznamne lepsi. A ty prvni mesice jsem mela neustaly pocit hladu, jak pise @mmirunda... potrebovala jsem stale nevo jist, jenze to za chvili slo hned ven. Potraviny byly dost omezene, udrzela jsem jen bile pecivo, KFC 😀 , smetanove omacky s knedlikem a obcas neco sladkeho.... a to taky ne vzdy 😀

kive76
18. říj 2012

@pawlla ahojky, ted tady zpětně čtu, nějak sem nestíhám chodit...jsem od úterka marod, a mám odpočívat v posteli..tak nečučím na net....ty se pak budeš rozvádět?

kive76
18. říj 2012

@malinka_02 ahojky, já jdu zítra na krev na hormonální profil, a pak konec října , začátek listopadu další píchání injekci - 2 IVF...

jahodarka
18. říj 2012

ahoj holky, jsem hotová, teď jsem si psala s kamarádkou, která má za sebou dvě ivf, z toho druhé úspěšné a teď je těhu, tak se mě ptala jak to vypadá, tak jsem jí napsala, že dobrý, že mě tam tak občas píchne, občas zabolí jako na ms, tak že asi dobrý a ona - hmm, tak to je v prdeli, takhle jsem to měla já při tom prvním a bylo mi jasný, že z toho nic nebude.. 😔
docela mě to teda naštvalo, že mi to takhle naservírovala..

ivapo
18. říj 2012

@jahodarka hele já to mela podobne jak ty.. Porád sem sledovala jestli to někdostanu a nic.. Porád sem se cítila na Menzes... Ta je teda.. Ta kamoska pekna k.. Promin ...každy to majinak

adriene
18. říj 2012

@jahodarka 😎 bud v klidu, mne po transferu bolelo bricho, na vajecnicich, v podbrisku, dloubalo mi v nem, ze jsem sla obcas az do predklonu... a ted cekam dvojcata 😉

malinka_02
18. říj 2012

@kive76 tak to pujdem na transfer zhruba stejne. Ja ted mam anovulacni cyklus tak budem cekat na dalsi..

Tak utz za mnou a samozrejme nic..tak za mesic..