1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

evikj33
23. říj 2012

@danny38 Přesně Kašlej na kozu pitomou...asi se ji doma nedaří a namuže skousnout tvé štěstí že čekáš krásné zdravé miminko 😉

danny38
23. říj 2012

@evikj33 Ona na začátku, když jsem jí říkala do čeho chci jít, pochopení měla. Má dvě dcery, takže dětmi nestrádá a byla ráda, že jsem jí o tom informovala dopředu, ale uběhl jeden dva měsíce a občas si ze mně dělala srandu a mlela, že ona si raději počká na vnoučata. Já jsem se tím nikdy od ní nenechala rozházet, ale dneska se mně to silně dotklo. On se jí z celé naší firmy každý bojí. Většinou se tváří tak, že by jí člověk dal přes hubu a umí být dost často velmi nepříjemná. Já jsem se ale po tomto incidentu rozhodla, že se od ní už nenechám rozhodit a budu jí oplácet stejnou mincí 🙂 holky, co jsou pode mnou na směně jsou úplně nešťastný z toho, že by tu místo mně měla být ona. Je mi jich líto, ale budou to muset zvládnout. Já to mám za pár a jak se říká na háku a dneškem počínaje budu dělat pouze do výše svého platu, na kterém mi neustále každý měsíc ubírají 🙂

mmirunda
23. říj 2012

@baarbora29 Ahojky a vítej mezi námi 😉

mmirunda
23. říj 2012

@danny38 Copak to čtu? Kráva jakási co si honí akorát svoje ego. Prď na ni. Ti určitě závidí, že čekáš miminko a přesně tak, nedělej tam ze sebe vořecha, já taky vždycky dělala a pak když jsem odcházela a bylo tak 50:50 jasné že se nevrátím mi nikdo neřekl ani ahoj, takže tak a teď jsou dotčené ( hlavně šéfka), že jsem doma

malinka_02
23. říj 2012

@jahodarka ja taky ale ted co se mi //ukazaly a pak to bylo obrovske zklamani,ze to byl jen pregnyl tak ted uz to tedapokouset nebudu tak brzy ☹
@danny38 no tak koukam ze mas asi sefku jak ja,to si mela jit rovnou na neschopenku,to bych udelalamuz naschval!!!

malinka_02
23. říj 2012

@danny38 ted to docitam..tak ta moje nema ai deti a ani je nechce..

malinka_02
23. říj 2012

@baarbora29 ahoj,to si spis zavolej do caru..

adriene
23. říj 2012

@danny38 Ta tvoje šéfka je kráva... bohužel všude se najde nějaká taková... 😠 Vykašli se na ni! Máš teď důležitější starosti... stěhování a budoucí život s krásným miminkem 😉

jahodarka
23. říj 2012

holky, jak brzo po transferu jste zkusily sex? v caru mi řekli týden, ale trochu se bojím.. 😅

ivapo
23. říj 2012

@jahodarka já az po.20 dni po cca.. Azkdyz sem věděla že jsem těhotná.. Ale jen zlehka 😀 😕 🙄

ivapo
23. říj 2012

@jahodarka pak jsem měla do a12 tt zákaz.. Protoze jsem spinila 😖

evikj33
24. říj 2012

Hezké ráno všem 🙂 @jahodarka Tak mi to zkusili asi 7den od tranféru,pak jsem cca 5dní špinila,ale dle dr.to nemuselo souviset,a pak po kontrole u dr. je to hlavně otom jak se cítíš-skus poslouchat tělo a nelámej nic přez koleno.Pokud je chut skuste zlehka a pokud máš strach tak ještě pár dnu počkej. 😉

jahodarka
24. říj 2012

´bré ranko 🙂 tak jsem to zatím neriskla, ale už asi budu muset nebo mi manžel uteče :D já po těch všech hormonech teda nemám ani chuť, je mi ho chudáčka mýho líto..
jinak jsem opět nevydržela 😅 s očekávaným výsledkem negativní.. jj, já vím, zkusím teď počkat alespoň dva dny, ale už se teda pomalu začínám smiřovat s možným neúspěchem.

malinka_02
24. říj 2012

@jahodarka my sme teda nesexovali do krve, tak snad chlap 2 tydny vydrzi ne? Co kdybyste pak nemohli 9 mesicu? :-O

skaredekacatko
24. říj 2012

Ahojte chcem sa opytat fostimon ma byt v chladnicke hned ako ho mam doma?

gelinka75
24. říj 2012

@skaredekacatko ahoj, nemusi byt v chladnicke, ja ho mam tiez doma, davala som len pregnyl do chladnicky

zelvik
24. říj 2012

Ahojky všem, s tím sexováním - já měla KET 18.9. a poprvé jsme to zkusili 13.10. po prvním ultrazvuku. Od té doby zase radši nic, trochu mě i vyděsila @mmirunda, když pak špinila. Ale je pravda, jak píše @jahodarka že na to taky nemám nějak pomyšlení. Večer jsem mrtvá a po osmé hodině už napůl v bezvědomí padám do postele a navíc je mi i večer trochu nevolno od žaludku... No chudák si semnou ještě užije... Teda - spíš vlastně neužije 😉

skaredekacatko
24. říj 2012

@no ja som ich strcila do chladnicky ale nie hned lebo som sa bala aby sa im nic nestalo

saraha2
24. říj 2012

@skaredekacatko já jsem si musela dokupovat fostimon,ale v ledničce jsem ho nikdy neměla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jen pregnyl jsem vždy dala do ledničky..

malinka_02
24. říj 2012

Posledni dobou je to tu nejak mrtve holky, kam ste zdrhli? Do terminovych diskusi?
Holky mam dotaz zkousela ste nektera metodu Ludmily Mojzisove? Vim ze kdyz mame spatny spermiogram tak to asi bude na nic ale proc to nezkusit..ma to pomahat i na bolestivou MS a na zada tak treba aspon tomu to pomuze..

malinka_02
24. říj 2012

@zelvik hele ja tehotna nejsem a taky nemam posledni dobou na sex naladu..mimco se nedari, psychicky na tom nejsem nejlip tak proste sex je to posledni co by se mi chtelo..a chlap byva tak unavenej z prace ze akorat je rad ze jdeme spat..

zelvik
24. říj 2012

@malinka_02 Ahojky, taky mám dojem, že to tu umírá. Kde je @pawlla, pozítří má kontrolu, moc na tebe myslím. A @mmirunda asi odpočívá a spinká... Já teda občas do jiných diskuzí nahlédnu, ale nemám zatím potřebu se nikam přidávat. Mně je tu s váma dobře.
Co se týká Mojžíšové - nezkoušela jsem ji. Věřím, že může pomoci, ale já jsem na tohle hroznej lempl. Na mně je to strašně zdlouhavý a neakční. Jako pozor, nejsem žádný akčňák a sportovec, to ne, ale tohle hodinový válení se po podlaze mě akorát rozčiluje. Na to nemám trpělivost ani nerva. Takže ani za mých 5 let snažení jsem asi nebyla tak zoufalá, abych tohle zkusila. Ale rozhodně obdivuju všechny ostatní, které se do toho zakously a vydržely!

mmirunda
24. říj 2012

@zelvik Ahojky kočko, nespím, ale teď nemám moc náladu na pc, doma je torchu dusno ☹ Jinak neboj, až to bude dobré, tak tady zase budu furt, až ti to milý nebude 😉

zelvik
24. říj 2012

@mmirunda Jééé, tak si doma vyvětrej a je to 😉 - nééé, to byl blbej fór, jen jsem se to snažila odlehčit. Mrzí mě, jestli to není úplně ideální 😒 - hlavně žádný nervíky!!!
Tssss, náhodou tebe tu není nikdy dost, takže jak říkám - doma vyvětrat a šup za náma🙂
DRŽ SE!!!!!

mmirunda
24. říj 2012

@zelvik Snažím se, ale není to tak jednoduchý, víš? Trpělivost dochází a jestli budu větrat tak pořádně, ale to se pak bude někdo divit. No nervíky jsou, proto sem nechodím raději kazit náladu víš?

mmirunda
24. říj 2012

@zelvik A děkuju za povzbuzení 😉

zelvik
24. říj 2012

@mmirunda Rozhodně nemáš za co!!!! Tak až bude nálada, víš, kde nás najdeš. Doufám, že ti ji budu moci zítra po svém ultrazvuku taky trochu spravit... Drž mi palce.

rory_g
autor
24. říj 2012

Ahoj holky🙂 Jak se máte? Mě je tak nějak všelijak, taky se ukázalo, že mám zase rozhozenou štítku, tak třeba se to po úpravě dávkování trochu zlepší.
Taky jestli vám to nebude vadit, mám dotaz na holky těhulky - máte některá v těhu průkazce napsané hodnoty CS1? Včera jedna holčina na březnovkách psala, že to má a že jí dr řekl, že musí ležet, že je to v tomto týdnu kritické a mě to moje mudra píše od 14tt a pořád říká, že je všechno v pořádku a o ležení, natož kritické hodnotě nic neříkala...ale ona je taková laxní, proto se ptám, jak to máte vy...děkuju 😉
@mmirunda hoď za hlavu nepříjemnosti, mysli na to, že budeš mít veselé a pohodové miminko, pokud budeš taková i Ty 😵 (no ode mě to tedy sedí, ale to je věc jiná 😀 😀 )

Jinak ještě k sexu - my měli po čtvrt roce 😀 protože jsem byla riziková, žádnou divočinu a bylo to v pohodě 😉

mmirunda
24. říj 2012

@zelvik No v to doufám 😉 těším se na fotečku a ty ses konečně taky dočkala 😵 Mám radost. Nás to čeká v pondělí a jsem zvědavá jak mrně povyrostlo ...

mmirunda
24. říj 2012

@rory_g hodila bych ráda kočko, ne že ne, ale to bohužel nejde ...