1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
30. říj 2012

@pawlla Já jen vím, že kdyby něco bylo špatně ( snažímse si to nepřipouštět ) takže půjdeme na přerušení. Martin to sice nechává na mě, ale já bych sama prostě šla a on s tím souhlasí

pawlla
30. říj 2012

@mmirunda to ja asi taky, ale nedokazu si to ted nejak vubec predstavit po tom vsem co jsem uz vybojovala uz se mi o tom i zadji sny nejvic se bojim te plodovky

rory_g
autor
30. říj 2012

@mmirunda @pawlla nic nebude špatně, ani u jedné 🙂

mmirunda
30. říj 2012

@rory_g ♥♥♥♥

zelvik
30. říj 2012

@petris82 Ahoj, děkujem za príma zprávičku a že jsi nám ji sem přišla sdělit!!! a Moc a moc gratuluju a přeji zdárné těhulení a zdravé miminko!!!

zelvik
30. říj 2012

@evikj33 @malinka_02 Taky můžu o loňském roce povídat, málem jsme se rozváděli, dávali nás dohromady psychologové... a vida - dá se žít dál a mnohem líp. Jen to nevzdávat při pár prvních nezdarech...

zelvik
30. říj 2012

@pawlla Už ti došel ten angelsounds?

janulkaa23
30. říj 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@jankaknm já jdu v prosinci na druhé IVF tak sem zvědavá 🙂

janulkaa23
30. říj 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@petris82 kolik sisnechávala zavést vajíček?? Mě čeká v prosinci druhé IVF tak sem zvědavá...

petris82
30. říj 2012

@adriene @ejvik33 @zelvik dekuji za gratulace 😉 @malinka_02 a @janulka23 1.ivf jsem mela 8 foliku,4 vejce a z toho jedno velmi opozdene embryo a 0mrazacku. 2.Ivf jsem mela dlouhy protokol - 10 foliku -9 vajicek a po PK mi rekli ze mame jedno embryo k transferu a ze dame sanci jeste sesti do druheho dne a nakonec druhy den jsme meli jeste 2 krasne blastocysty do mrazacku! Ostatni se vyvyjely spatne☹ Zasluhu davam hlavne psychice- na transfer jsem sla s depkou ze mame jen 1 embryo, ale mudr me tak pozitivne naladil, ze jsem odesla domu stastna a presvedcena ze se povedlo 😉

malinka_02
30. říj 2012

@zelvik
@evikj33 my sme chystali svatbu pred 3 lety a do toho manzelovi 2 mesice pred svatbou zemrel tata, misto svatby sme resili pohreb a spousta lidi nam radilia ze svatba je neeticka a ze ji mame zrusit i kdyz by nam propadli vsechny zalohy a pozvanky rozdany a vsechno proste,tak sem se zeptala manzela a rekl ze chystat svatbu mu pomaha tak sme ji nezrusili at si kazdy myslel co chce. Za par mesicu manzelovi onemocnel deda,rakovina,operace a mesice byl v nemocnici a byl na tom zle,manzel tam furt jezdil a trapil se,deda zemrel,mesic na to si babicka zlomila nohu v krcku pri padu,odvezl ji do nemocnice tam ji vzali na sal a po narkoze uz byla mimo,uz ho nepoznala,staral se o ni,jezdil na ldnku,vse resil a babicka ktera mesic predtim chodila do prace a zila sama zemrela taky. To bylo uz fakt oc,manzel byl na zhrouceni.. A za tyden vola spravce domu kde mela babicka byt ze tam nakracela sestrenice ktera se za babickou ani jednou ani nezastavila a u ktere si babicka zlomila ten krcek a ona ji tam nechala a volala manzelovi at pro ni dojede k ni, a sestrenice vYtahla odnekud papir ze na ni udajne babicka prepsala byt ktery zaplatil manzeluv tata,a tak manzel nema ani pamatku vse zustalo v tom byte ktery mel byt jeho. A on byl tak hotovy ze ji vse nechal a neresil to..a v tu chvili sem si myslela ze uz nemuze byt hur..a ted se snazime pres 2roky o mimco a ani ivf nam nevychazi. Manzel to vyresil tim ze si buduje karieru a ja zustala sama..

pentagras
30. říj 2012

@malinka_02 nesmutni, jednou se ta smula prolomí, já tomu pořád věřím .... já sem asi radši ani nebudu psát co vše mám za sebou, nechci se k tomu ani vracet, neboj, budem bojovat spolu, určitě to vyjde a pak budem mít dětičky 🙂 🙂 přeci i na nás čeká nějaké štestí..

kive76
31. říj 2012

ahojky, tak menzes pořád nepřichází...už je to 31. den...těhotenství dle testu neprokázáno...pořád mě ale pobolívá hlava 😢 takže kdoví kdy začnu stimulovat na to 2. IVF...injekce mám doma..ale pořád nic...a to jsem se těšila ,že tomhle týdnu začátkem už bude další píchání..co myslíte ? nemám si zavolat do Motola -at mi ohledně toho poraděj? ted jsem byla marod skoro 14 dní a brala antibiotika...nemůže to tím bejt posunutý? anebo jen nervíkama..kolem svatba? 😀 jelikož do svatby máme necelý měsíc...i když teda jsem s tímhle v pohodě...a žádnej ten stres kolem toho si myslím nemám

evikj33
31. říj 2012

Ahoj holky 🙂 @malinka_02 @pentagras Holky věřím že někdy už je člověk hodně na dně a má pocit že dál už nic není,ale věřte že je a že to dobře dopadne-všechna ta trápení a strosti odvanou do koutku a začnou ty nové-příjemnější.Držím vám pěsti at už je to brzo a mužete se zas alespon trošku radovat ze života i kyž ta radost bude také provázena obavama a straostma po tom všem co člověk prožil,ale až budou ty naše uzlíčky unás v náruči spokojeně chrupat budem mít zase duvod se na svět usmívat 🙂

evikj33
31. říj 2012

@kive76 Určo to muže být spojeno s nemocí,já to tak měla.Do Motola klidně zavolej-třeba píchnou vyvolávačku a bude.

kive76
31. říj 2012

@evikj33 jojo dík z info, za chvíli tam brnknu a zeptám se na to...právě ,že je divný, že se mi tohle ještě nikdy nestalo...i když jsem někdy marodila..tak jsem to dostala na den přesně

ramdy
31. říj 2012

@zelvik Ahoj, no doufám, že to úspěnšé bude, další pokus už bych asi nezvládla psychicky. No, takže teď už jen pozitivně a snad se zadaří.

evikj33
31. říj 2012

@kive76 Jo ale nedávno jsi prodělala hor.smršt a ještě antibiotika jsou taky nápor,muže to být vše dohromady,někdy se to stane.Skoušela jsi horkou vanu a nějaké cviky na břicho a svařáček-někomu to zabere.Hlavně dobré pořízení at mužeš brzo startovat 😉

kive76
31. říj 2012

@evikj33 horkou vanu si dávám normálně...dneska zase dám....a svařáček tak ten mě nenapadl.. 😀

evikj33
31. říj 2012

@kive76 Ted je idealní doba na svařáček tak si dej i za mně Nazdraví a na mrchu 😀

ramdy
31. říj 2012

@pawlla co to slyším děvče, ty klesáš na mysli? Taková statečná ženská, to nejhorší máš za sebou a teď to chceš vzdát, uvidíš, že to vše bude dobré. Já vím, že je to moc těžké, ale neboj, moje švagrová ležela v nemocnici pět měsíců před porodem v nemocnici a už má 15ti letýho krásnýho kluka. Jsme silné ženské, které tohle vše ustojí, proto, abychom měly krásná miminka. Držím palce a myslím na tebe.

kive76
31. říj 2012

@evikj33 tak jsem se dovolala, a může to být to nemocí...takže mám vydržet, a počkat než mi příjde ta menzes a pak píchat 😀

zelvik
31. říj 2012

@malinka_02 Ahojky, no tak toho máte za sebou taky požehnaně a chápu, že i na silnýho chlapa je tohle moc. Tak ho nech chvíli budovat kariéru - je to pro něj něco, co mu jde a co mu vychází. Neboj se, to IVF vyjde, ty zvedni hlavu, ať jsi ta pozitivní, mimčo se u vás zabydlí a věř, že i manžel se k tomu pak postaví jinak. Je potřeba, aby viděl taky něco pozitivního, byť je to teď v tuhle chvíli ta jeho práce a kariéra. Držím palce

malinka_02
31. říj 2012

@kive76 ja si myslim ze to je normalni..ja mam cykly 26-27 ale obcas najednou 23 nebo 32 proste sme rozhaprovany tema hormonama..spis teda te obdivuju ze jdes do ivf pred svatbou..budes mit dost nervy a to neni dobre a. kdyby to vyslo a vedela si ze si tehotna tak se budes nervovat jeste vic a tak bych tedy svatbu nechtela..
@pentagras ja vim ze ty sis zazila hrozne veci..no musime verit..ja uz striham metr v patek na UTZ jen se modlim aby byl folik, aby byla sliznice a aby mi dali ovitrelle domu protoze vim ze v pondeli bde pozde a nerada bych jim v pondeli az pozde bude rikala ja vam to rikala misto ketu..
@evikj33 dekuju moc..ja se furt snazim verit ale je to tezsi a tezsi..

malinka_02
31. říj 2012

@zelvik no on ji prave buduje a rozhodne v tom nepolevi..ale ja bych potrebovala od nej podporu vis..pri ivf mu nasli leukocyty ve spermatu - verdikt ze ma streptokoka a ATB je to v cervenci a on si nedosel doted na kontrolu. Jenze i to muze branit otehotneni a kdyby zase ket nevysel a sli sme na 2 ivf tak by to mel mit v poradku a on to zacne resit az pak a bdem zase cekat i kdyz na to mel pul roku..Vis ja bych proste potrebovala obcas vypnout nekam zajit nebo zajet, jenze on vecer chodi pozde, pak sedi na tabletu a o vikendu furt vola, ted ma pracovni akce i o vikendu misto aby sme sli na sklenicku spolu a ma odjet skoro na tyden pryc mezi 3 pracovnima vikendama..ale on pak po vikendu pryc neprijde ani driv treba proste furt jedeva jak mam prijit na jine myslenky kdyz sem furt doma sama..

kive76
31. říj 2012

@malinka_02 no já to 2. IVF chtěla až po novém roce, a svatba už je plánovaná od srpna...ale dr. říkala, že je lepší to IVF udělat ted... měli jsme první iVF to nevyšlo, a pak jsem odmenstruovala, a ted se čeká na další menzes a pak to druhé IVF...a abych pravdu řekla...mě to před tou svatbou ani nevadí..holt to takhle vyšlo...ted spíš jsem nervozní z toho, že ta menzes pořád nepříchází..aby mi to nevyšlo komplet se vším všudy těsně před svatbou to IVF..kdybych jí byla dostala o víkend tak by to vyšlo +- na 14 dní před svatbou...a v den svatby bych třeba už věděla, že jsem těhule 🙂 anebo bych si pak dělala test těsně po svatbě.. takže by to byl posvatební dar,či nedar...

pentagras
31. říj 2012

@malinka_02 musí to bejt dobrý, taky doufám že utz v caru 6 listopadu bude ok, jinak je po mě..

pentagras
31. říj 2012

@kive76 ahojky, pamatuješ si na mě??Ještě chodíš do genetu?

danny38
31. říj 2012

Ahoj holčiny 🙂 Tak jsem se utrhla konečně se taky ozvat 😀 Starý pronájem jsme předali a konečně trocha klidu. Ještě jsme to tam včera doklízeli a já pak doma padla za vlast 😀
Dneska na kontrole vše ok, měřil nám bříško, tak je beruška o týden napřed a vypadá to, že bude pěknej cvalík 😀 Jinak jsme zatím zadečkem dolu, statečně mamince tančí na močáku a má 3 měsíce na to se otočit 😀 Jinak by mně čekal císař 😒

chilinkaxxx
31. říj 2012

@rory_g chcem sa opýtať, keď som bola v na 3 deň pichania injekcii na usg a dr vravela, že je tam jeden folikul, ešte uzavretý, to čo znamená? to je tam len jedno vajíčko akože? 😒 veď po tých injekciách má byť viac nie? ☹ som z toho jeleň. V piatok idem na ďalší usg, tak snáď to bude iné. Kedy sa začínajú vajíčka "množiť"?