1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pupidu
6. lis 2012

@malinka_02 No paráda, tak už jen odpočívej a užívej si to 😵
@malinka_02 @mmirunda Kočenky, bez sexu 3 měsíce? Já teda nejsu závislačka, ale tohle je moc i na mě 😀

saraha2
6. lis 2012

@pupidu 😀 😀 😀

zelvik
6. lis 2012

@malinka_02 Jůůů a je to tam!!!!!!! NO holka, s tím sexem - jestli budeš chytat nerva při každém píchnutí, dloubnutí, zašimrání, jako já - tak si ně nějaký sex ani nevzdechneš 😉

mmirunda
6. lis 2012

@pupidu Taky nejsem závisláček, ale co mi zbývá, já se prostě bojím 😀 😀 ale jsem teda nadržená jak stepní koza 😀 😀

mmirunda
6. lis 2012

@saraha2 Krasavice, tak kdy se uvidíme co??

pupidu
6. lis 2012

@saraha2 😀 no řekni sama, tohle je přece strašný 😀
@mmirunda Tak já se teda taky bála, ale že by mě Marťa musel dlouho přemlouvat, to teda ne 😅 😀

mmirunda
6. lis 2012

@pupidu Tak můj Martin se bojí snad ještě víc jak já, posledně ta krev ho šíleně vyděsila a od té doby se zasekl 😀 😀 a já si prostě nevrznu 😀

pupidu
6. lis 2012

@mmirunda No je fakt, že po tý tvý zkušenosti bych se taky bála... Aleeee, jednou to stejně bude muset chlapec překonat 😀

pentagras
6. lis 2012

Ahoj holčičky, tak se hlásím po příjezdu z caru, v pondělí na plánu transfer, pokud se rozmrazí embryjko v pohodě, doufám, tak si ho odnesu domu.

pentagras
6. lis 2012

@malinka_02 ahojky, tak gratulju k odnešení embryjka domu, jupí, ted čekám já jestli se rozmrazí v pohodě..

saraha2
6. lis 2012

@mmirunda no nevím!!já nějak pořád nestíhám 😀

mmirunda
6. lis 2012

@saraha2 ☹ to mě teda štve ☹

mmirunda
6. lis 2012

@pupidu No tak jednou snad ano no, ale říkám si že to už vydržím, do konce prvního trimestru už jsou jen cca 3 týdny, tak když už jsme to vydrželi doteď tak to vydržíme i nadále 😉

zelvik
6. lis 2012

@pentagras Ahoj, tak to je super, že se to u tebe taky tak pěkně pohnulo!!!!

pentagras
6. lis 2012

@zelvik ahojky, ještě to pondělí aby to klaplo všechno, aby se Blastouš rozmrazil 😨

harley26
6. lis 2012

Holky, jak moc je nepříjemný odběr vajíček? TOho se bojím asi nejvíc ...

pentagras
6. lis 2012

@harley26 neboj, to nic není, uspí tě 🙂

zelvik
6. lis 2012

@harley26 Ahoj, vůbec - provádí se pod slaboučkou narkózou, takže o něm ani nevíš. Po doběru něco přes hodinu odpočíváš s nohama nahoře na tzv. dospávacím pokoji a pak s doprovodem odcházíš domů. Můžeš chviličku malilinko špinit a slabě cítit podbřišek (taky asi záleží na počtu odebraných vajíček), tak zbytek dne odpočívej. jinak se pak funguje naprosto normálně. Neboj...

pawlla
6. lis 2012

Ahojky holky, ach jo ja nikdy nemuzu mit nic jednoducheho ..... 😒

pentagras
6. lis 2012

@pawlla ahojky, copak se děje

danny38
6. lis 2012

@evikj33 Jj, je to 6 týdnů před porodem 😀 No, já jsem zvědavá jak to dopadne u mně, jen doufám že nebudu přenášet 🙂

pawlla
6. lis 2012

@saraha2
@evikj33
@pupidu
@mmirunda
@pentagras tak holky omlouvam se za to napinani ale ja az ted dorazila domu, utz mi delali na 3 krat nechali me chodit po schodech pit horkou cokaladu kolu ale nic mimi nechtelo spolu pracovat byli tam 3 doktrori a mackali mi brisko z kazde strany a to vecne jezdeni po brise tou sondou bylo hodne neprijeme..... nakonec prisel dr. Matura a podarilo se mi mimi premluvit aspon trosku aby spolupracovala aby ho zmeril, delali ruzne manevry a dokonce zapnuli i 3D utz tak jsem videla miminko jak se tam krasne krci a nechce se ukazat 😀 ale vysledek nakonc je ze je zdrave a rizika jsou miziva .... tak mam radost pekne vyrostl ma uz 10 cm ale pohlavi neukazal ani nahodou a fotecka se nejaka podarila ale ne moc dobra jina bohuzel nesla. hned ji sem hodim

danny38
6. lis 2012

@saraha2 Chtělo by to vyfotit bříško už taky 😀

danny38
6. lis 2012

@pawlla Mám oooobrovskou radooost 😵 To je moc dobře, že je miminko zdravé 😵 Gratulujiii 🙂

pawlla
6. lis 2012

Tak tady je fotecka jen nevim jestli neco uvidite je to detail hlavicky 🙂

pentagras
6. lis 2012

@pawlla gratulujiiiii, to je super zpráva

mmirunda
6. lis 2012

@pawlla No ale to je super zpráva, miminko je zdravé a to je nejdůležitější, to je fuk, že se nechtělo fotit a ukazovat 😉 Moc ti to přeju a gratuluju

pupidu
6. lis 2012

@pawlla No to je čumáček 😵 Tak vás chce ještě chvilku napínat? No to nevadí, hlavní je, že je drobeček zdravej a ty se nemusíš bát. Příjemný to asi nebylo, když se to tak táhlo, ale v podstatě to dopadlo moooc dobře 🙂

malinka_02
6. lis 2012

@mmirunda no ja to klidne vydrzim ale vtipny kdyz mi to rika u transferu kdyz 2 nevysli 😀
@saraha2 rozkaz sefe 😀 uz mi prislo 30 emailu a volali mi, ze me hce videt nejvyssi sef 😠 Zakon schvalnosti 😖

mmirunda
6. lis 2012

@malinka_02 prď na šéfy a na maily, ono se to neposere