1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

go
12. lis 2012

@zelvik ahoj, nemela jsem zadne priznaky, sla jsem na kontrolu a tam z niceho nic zprava - mimi prestalo rust☹. Neboj, moc Ti drzim pesti, hlavne se nestresuj🙂

pentagras
12. lis 2012

@zelvik jak dlouho jsi těhu

pentagras
12. lis 2012

@malinka_02 jako mě právě nic není, minule nebo po ivf jsem měla šílenej oHSS a skončila s tekutinou v břiše v nemocnici, hustý, ale zadařilo se a ted mi nic není

malinka_02
12. lis 2012

@pentagras no tak po ketu nemuzes mít OHSS tak snad to vyjde 😉

chilinkaxxx
12. lis 2012

@malinka_02 to áno, mimčo sa nedá vyplatiť ničím, ale keď sa nad tým zamyslíš aj takto, čo sa týka peňazí za všetky tie pokusy, musí sa to podariť. Chápem, v práci je to ťažko, kolegyne už na mňa zazerajú, že zase mám dovolenku, zase som prišla neskôr, ale nechcem to nikomu povedať, aby neboli reči...iba moja šéfka to vie. No a o psychike ani nehovorím, neviem ako vydržím tie dva týždne - hlavne po tom, čo mi povedala embryologička - je v norme, ale už malo mať 8 buniek ☹

pentagras
12. lis 2012

@malinka_02 to já vím že ne ale právě mi bylo hrozně a ted mi je dobře, tak snad se budem za měsíc vyjímat ve spodní části tabulky 🙂

unkarka
12. lis 2012

@mmirunda ahojky tak jsem obehla lekarny a v te jedne je doplatek na ten Gonal 900 1900 kč a jeste my udelaji cenu mensi.Tak ted se jen modlit aby mi ve ctvrtek napsali v Sanusu recept :D

unkarka
12. lis 2012

Jinak krásný večer všem :D

mmirunda
12. lis 2012

@unkarka No vidíš to, to je super 😉

unkarka
12. lis 2012

@mmirunda jinak ve čtvrtek jedu do Sanusu tak ti pak písnu zpravičku a rada bych zas ZATÍM do horní tabulky 😉

malinka_02
12. lis 2012

@chilinkaxxx no moje kolegyně měla vnoučka za 650 000 museli si na něj vzít pujčku.. ale taky to udělali.. Já to v práci nemužu říct nikomu, čerpám dovolenou ale už jí moc nemám.. Musíš mu věřit..

malinka_02
12. lis 2012

@pentagras ani nevíš co bych za to dala..

evikj33
12. lis 2012

@malinka_02 Košík a postýlku nafotím až to bude komplet i s peřinkama 🙂 Drž se i se sněhul 😉 @pentagras Bud ráda že jsi Ok a užívej pohodu at se bublince hezky bydlí 🙂 @chilinkaxxx embryu se někdy daří lépe v děloze než v misce,tak mu skus trochu věřit 😉

malinka_02
12. lis 2012

@evikj33 tak se rěšíme na fotečky 🙂 děkuju, snažím se 😉

mmirunda
13. lis 2012

@unkarka Dobře kočko, určitě tě tam zařadím 😉

mmirunda
13. lis 2012

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:

@pentagras ( Gennet Pha ), 1IVF 2002 ( neúspěšné ), 2.IVF 2011 1E, porod andílka Valentýnky 22.4., zamrazeno 1E. KET Listopad 2012 , 12.11.KET - beruško držíme palečky ať se mimískovi u tebe líbí ♥♥
@janulkaa23 ( Gennet Pha ) - 1xIVM ( srpen/12) - neúspěšný, prosinec/12 2.IVF - tak držíme palečky ♥♥♥
@b.bardyova (ISCARE BA ), 2xIUI ( neúspěšné ), 1.IVF září/12 (2E ) zůstali 2 mrazáčci, 28.9. krev - bohužel negativní, ale neboj se, příště už to vyjde ♥
@melisska ( Reprofit Brno ) 4x mimoděložní těhu ( přirozeně),4.IVF ( bohužel neúspěšná ), 5.IVF září/12 (2E), 1.10 krev - nešla, testík byl negativní, odklad všeho, i tak držíme palečky kočko
@radina (Antolská BA) 11.7. stimulace na 1.IVF - 25.7. OPU, KET 1.10 (2E) - negativní - beruško nevzdávej to ♥♥
@malinka_02 (Pha Podolí) 1.IVF (červenec/12)-neuspesne, 4 mrazacci,KET 17.9. (2E) - negativní, KET 6.11.(1E ) - už má broučka v bříšku, tak hezky hlaďkej a hlavně mu věř, držím všechny palečky co mám ♥♥♥
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET 16.7. (2E) neuspesny, 14.8.genetika vše o.k., 1.10.imuno a dle výsledků další KET - výsledky cca za 10-12 týdnů, mrzí mě že KET letos nestihnete
@kive76 (Pha Motol) 1.IVF září/12 ( neúspěšné ), nedošlo k ET, říjen/listopad 2.IVF - tak jak to u Tebe vypadá???
@absti (Gennet Pha) 1.IVF srpen, 6.7 OPU (7 vajicek), KET 29.9. -negativní, 6.10.IUI - negativní, ale nevzdává to a bojuje dál ♥♥♥
@kiwisek (ISCARE Pha ) - proběhla změna CAR, v říjnu podle testů konzultace k 3.IVF - zjištěn problém ve spermiu, nasazena léčba, pokus IVF se zatím odkládá - ale kdo si počká, ten se dočká ♥♥ - vím že máš problémy zlatíčko, tak se hlavně drž!!! Jsem s Tebou ♥♥♥♥
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, 27.8. UTZ, 1.KET 31.8. (2E) - negatiní. Mrcha konečně přišla a už hezky píchá, KO 9.11. - mají zamraženy dva broučky, tak držíme palce, ať jsou to šampioni ♥
@winterska (Gest Pha) 3.IVF leden 2012- neg, KET květen - //, zamlklé, IUI srpen - neg, KET 18.10. (2E) - bohužel negativní, ale beruško nezoufej, jednou se to podařit prostě musí, posílm moc sil ♥♥♥♥♥

Šťastné ťěhulky :

@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET 18.9.(2E), - pozitivní, čeká jedno miminko s krásným ♥ KO 15.11.
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP), 25.7. ET (1E), 3 mrazacci, pekne // blahoprejeme !!
@adriene ( Podolí Pha ) 1.IVF červenec/12 (1E) - potvrzena jednovaječná dvojčátka, TP 30.3.2013, 11.10. velký UTZ - čeká dva lulínky ♥♥♥♥ BLAHOPŘEJEME!!!
@briuska (Pronatal Pha) 28.6. 2.IUI (neúspěšné), 1.IVF - 1.8. (1E) - těhulinka ♥ screening negativní
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF srpen/12 (ET 2E 12.9.-úspěšný) -jedno miminko s jedním ♥, vše o.k., 20.11 screening a 21.11.KO u OG
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný) - zázrak, těhulka po kapkách dr.Jonáše ♥ - GRATULUJEME!!, KO 3.12. u OG, miminku se daří dobře, má 4cm - objednán screening 13.11. tak držím palce na screening a jsem na Tebe zvědavá ♥♥
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), KET 19.8. (2E) - čeká 1 miminko ♥ KO 26.10. - mimčo je pěknej pohodář, nechtělo se nikomu ukázat, ale nakonec ukázalo, že je zdravé a veliké ♥♥ mám z Tebe radost
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 2.IVF - úspěch, TP 9.4.2013, 1.10 screening negativní, pořád tam je lulda ♥
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen, zadarilo se i bez IVF gratujujeme !!!!!!!!! TP 7.4.2013
@ivapo (Gennet Pha) 2.IVF květen/12 (ET 8.5. - úspěšný), screening o.k.TP 19.1.13, KO 31.10.
@sheronka (CAR GynFiv BA) 1.IVF červen 27.6. ET (2E ) - čeká jedno miminko
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 11.7. – oficiální potvrzení těhotenství! 18.7. kontrolni UTZ vse ok, 31.7. kontrolni UTZ - tesime se na fotecku
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13, Amnio a UTZ o.k., čeká holčičku aničku, TP 10.2/4.2.2013, 31.10.KO cukrovka v pořádku ♥
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, TP 28.1.13, 23.7. – screening + tripple negativní, čeká chlapečka, KO 30.10. cukrovka není, další KO 27.11.
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, TP 10.3.2013, pohlaví zatím neví, tripple testy jsou NEGATIVNÍ!! ♥ - a další lulínek ve skupince, moc gratulujeme ♥♥♥
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening OK, TP 2.2 2013, je to páreček ♥, cukrovake NENÍ a další KO 13.11.
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, ceka holcicku
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13, bohužel těhu cukrovka, čeká holčičku Natálku ♥

NOVINKY PROSÍM DO IP, DĚKUJI

malinka_02
13. lis 2012

@mmirunda dekuju moc kocicko!! Vnitrni pocit je spatny..

zelvik
13. lis 2012

@go Ach jo, tohle se stává nějak moc často:(
@pentagras No právě že 10. týden a bojím bojím

saraha2
13. lis 2012

@malinka_02 dobré ráno všem!!!malinko nezlob,kdyby jsi byla poblíž,tak ti dám na zadek 😉 ..chápu tě...já takhle stresovala po prvním pokusu...,ale musíš myslet na to,že embryjko potřebuje klid..tákže..žádné zjišťování jak kdo se cíti,koho kde píchlo...vím,že to nejde,ale pokus se aspoň!!!!!!!!!!!!!!!!!já po druhém pokusu až tak nevěřila,že jsem neměla ani koupený test..jsem si řekla,že si pěkně počkám,až zas mrcha dorazí v plné parádě..normálně jsem fungovala!!!země umývala,vysávala,tahala konvu s vodou a zalívala kvítí,postele převlíkla..nákupy nosila...já jsem až tak nevěřila,že by to vyšlo,že jsem se ani nijak neomezovala..jen jsem si řekla-buiď a nebo..pokud se má zavrtat,tak se zavrtá..po prvním jsem seděla pořád na netu,hledala pocity,příznaky,sledovala se..nic nedělala..a nepomohlo to...při druhém jsem se od toho úplně odprostila,plánovala,že to stejně nevyjde,tak pojedem na dovču,už jsem měla i datum dovolené atd...takže moooc tě prosím!!!snaž se na TO nemyslet!!!!!!!!!!!!!!!!!aspoň nějak v rámci možností!!!!!!!!!!!!prosím,prosím,smutně koukám 😉

saraha2
13. lis 2012

@zelvik a co ty zlobíš????proč by se mimi neudrželo????????????ty tomu svému miminku nevěříš???ppodívej na můj případ!!!!jak máš srdíčko,tak máš z půlky vyhráno!!!!!!!!!takže hladit bříško a nezlobit!!!nebo na Vás holky vlítnu a dám Vám na holou!!!!

saraha2
13. lis 2012

@zelvik jinak já jsem vždy cca 2týdny po kontrole v klidu..ale jak se blíží kontrola,tak si taky říkám,jestli bude mimi v pořádku atd..ale to je normální!a to jsem ve 20tt....,takže těhle pocitů se nezbavíš jak do porodu,tak po porodu se taky budeš bát..hlavně se pozotovně těhotně naladit a nezlobit a nemalovat čerta na ze´d!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

saraha2
13. lis 2012

já jsem dnes táák statečná,že jsem se ráno vážila 😀 a od poslední kontroly opět 1kg nahoře...takže zatím od začátku těhu 4kg nahoře...

saraha2
13. lis 2012

@unkarka tak za chvíli to zas odpstartuješ,že?huráá!!!!!!čekáme tě dole v tabulce 😉

adriene
13. lis 2012

@saraha2 Nerekla bych to oboum lepe 😀 😀
Jinak ja bych k tomu jeste dodala, ze to tu mam rada, rada si vas ctu a diskutuji s vami... ale jsem vazne rada, ze jsem sem nakoukla az po ivf. To cele jsem totiz absolvovala bez informaci, sama, bez nazoru a pocitu ostatnich... Kdyz me nekde dloublo, tak jsem si rekla... kdo vi co to je... ? Ale nehledala jsem... Kazdopadne vsak chapu, ze kazdy potrebuje neco jineho 😉

saraha2
13. lis 2012

@adriene no já zase musím říct,že nebýt tady holek,které mě donutily udělat test a zavolat do caru a píchnout si radši agolutin,tak nevím,jak by to moje těhu dopadlo,jestli by MS nepropukla...takže mě možná troufám si říct zachránily mimi 😉

saraha2
13. lis 2012

@adriene a co udělat test 😀 jet ho vůbec koupit 😀 😀 😀

adriene
13. lis 2012

@saraha2 4kg? O tom se mi muze leda tak zdat 😀 taky bych rada pribyvala pomalu a malo 🙂

adriene
13. lis 2012

@saraha2 Tak to urcite 🙂 jeste ze to tak dopadlo 🙂

saraha2
13. lis 2012

@adriene já jsem měla strach se zvážit,protože jak ted bylo škaredě,tak jsem se poctivě cpala..a měla jsem koupené 4perníky na Mikuláše do balíčků a všechny snědla 😀 hold se musím hlídat...nabrala jsem po stimulaci 5kg..což je dost ☹ te´d další 4kg a to už je 9!necítím se,nejsem to já.....a to je to,co mě nutí se hlídat sem,tam...vím,jak kamoška..ta se cpala..když jsme šly spolu do restaurace,tak si dala další porci šlehačky do kávy atd...do dneška nemůže zhubnout a to už je prcek velkej....takže bojím,bojím ☹

zelvik
13. lis 2012

@saraha2 Ahojky, dík🙂 musím vydržet do čtvrtka na kontrolu, musí to být OK!!!!! Já se vážím každé pondělí, když načínám další těhu týden. A zatím jdu vždy tak o 600g dolů....