1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
13. lis 2012

@pentagras jo vzdy zacnou jednat az se neco stane ale to uz je pozde ...... 😒 a pak se dr jeste rozciloval ze kdyby vedel ze male je tak velka ze by me bral hned na sekci ale jak ja jsem to mela vedet tenkrat mi gynekolog ke kteremu jsem chodila tvrdil jak je vse ok

pentagras
13. lis 2012

@pawlla
@zelvik
holky, já bych dneska ŘVALA JAK PAVIÁN a dělala vše co si myslím že je správné pro dítě i dkyž je to trapný se doprošovat, dnes užž mi není nic trapný a klidně se ztrapním a budu řvát jak blázen a jestli bude nutnost tak popřípadě i někoho plácnu 😀 😀 Už se nenechám odbít, jako tenkrát, kdyby jsme se nenechala odbít mohlo bejt vše jinak

pawlla
13. lis 2012

@pentagras ano ja predtim ani nevedela co se deje vlastne jsem toho priznavam o tom vsem moc nebedela ale ted uz to mam vsechno nastudovano a taky klidne budu rvat doktori tam jsou prece pro me a ne at si tam nekde pijou kaficka mekdy jde opravdu o minuty

pentagras
13. lis 2012

@pawlla jo přesně, já už se odbít nenechám a budu dělat scény a lítat s každým prdem, a i manžel je stejného názoru, už se nenecháme odbít...

zelvik
13. lis 2012

@pentagras @pawlla Fakt šílený. Ale tak je to tu se vším - všude se něco začne dít, až když se něco stane. To je jak na silnici - 100x můžou lidi nadávat a psát třeba dopisy na město, jak je který úsek nebezpečný. Ale až když se tam stane smrťák, tak si toho někdo všimne, že to asi fakt není úplně OK. To nikdo neumí předvídat? V tomhle století? Vždyť nejsme ve středověku.

pawlla
13. lis 2012

@pentagras
@zelvik no j ale nekdy mi to jako ve stredoveku pripada, presne tak radeji jit desetrkrat donemocnice zbytecne nez jednou pozde

pentagras
13. lis 2012

@pawlla
@zelvik
no mě to připadá jak ve středověku, ted už přemejšlím jak co dál

saraha2
13. lis 2012

holky já zírám,jak píšete,že jste musely chodit po schodech atd!!!!já to měla tak,že dr.zatlačila více ultrazvukem na břicho a prcka si tímto vzbudila a natočila,jak potřebovala....

pawlla
13. lis 2012

@saraha2 no muj prcek proste ne a ne se ukazat porad se schovaval a otacel ruzne se krcil a tak 😀 tlacili mi tim na utz na brisko klepali tam stouchali z boku do bricha no hruza 😀 Prcek chce bejt inkognito 😀 😀

saraha2
13. lis 2012

@pawlla mě teda taky řekla,že je línej-jako prý chlap 😀 ale přimáčknutí ultrazvukem fungovalo 😀

pawlla
13. lis 2012

@saraha2 ja uz jsem tam myslela ze vrhnu jak mi tlacili a stouchali do brcha pak jsem chodila po schodech pila colu a stejne nic uz se desim co bude na tom 3D utz jestli se prcek vubec ukaze 🙂

saraha2
13. lis 2012

@pawlla já jdu příští týden,tak jsem zvědavá..bude to ten velký ultrazvuk,má mě to dělat jiný dr. a až pak mám jít ke své,tak jsem zvědavá...už dumám,jestli jsou tam vůbec schody 😀

pawlla
13. lis 2012

@saraha2 ja pocitam ze se obednam tak za dva tejdny jsem moc zvdava a pak na ten velkej utz ve 20tt pujdu zase do fakultky kde jsem byla na screeningu jsou tam v pohode to bude mit muj dr radost 😀

saraha2
13. lis 2012

@pawlla já si řeknu i o ten 3D,u nás to dělají na gyndě přímo..tak jsem zvědavá...

pawlla
13. lis 2012

@saraha2 ja jsem teda prcka videla ve 3D uz na tom screeningu jak se dr snazil ne o najit 😀 ale pockam az bude kapek vetsi a bude snad videt pohlavi 🙂 Ten muj novej dr taky dela 3D i ten velkej utz ve 20tt ale mu reknu ze chci jit rovou do fakultky tak maji nejnovejsi vybaveni a stoji to min nez za kolik to dela muj dr chci k tomu i fotky a dvd nahravku

malinka_02
13. lis 2012

@pupidu tak gratuluju, to je super..

malinka_02
13. lis 2012

@saraha2 ano je to treti transfer ne ivf ale zklamani je stejne, proste miminko necekam, rvu do sebe leky a nic z toho..chapes..

malinka_02
13. lis 2012

@evikj33 dekuju moc 😉
@pentagras moc ti drzim palce, to co se ti stalo je hrozne a vubec si to neumim predstavit ☹

pupidu
13. lis 2012

@malinka_02 Děkuju 🙂 Ty si hezky hlaď bříško a nedělej si s ničím starosti, ať se má drobeček hezky 😵

pentagras
13. lis 2012

@malinka_02 hp
holka ani o tom nepřemýšlej,určitě ted vše dopadne ok 🙂 u mě i tebe 🙂

malinka_02
13. lis 2012

@pupidu
@pentagras holky ja vam tak zavidim ten optimismus..ale ja to proste neumim..proste sem v jadru pesimista tak kde mam vzit optimismus kor u 3 transferu..

baarbora29
13. lis 2012

@zuzullik1001 ahoj,ja prave prezivam OHSS a ked mam pravdu povedat,nic moc ☹ .nespravili mi ani transfer,lebo by sa to vraj mohlo spustit este viac.tyzden som pobudla v nemocnici.tak drzim palce,aby ta to obislo.

pawlla
13. lis 2012

@malinka_02 to upne chapu ono nejde moc verit kdyz toho clovek ma zasebou tolik ja jsem spis realista ale ted mam strach z kazdeho pichnuti a to uz od transferu asi me z toho za chvili uz trefi slak

harley26
13. lis 2012

@baarbora29 Ahoj, tak to me mrzi, ze mas OHSS! Jestli se muzu zeptat, kdy se to rozjela? Mela jsi hodne velkou stimulaci a moc vajicek?

harley26
13. lis 2012

Holky, jak vysokou sliznici jste mely tesne pred transferem??

zuzullik1001
13. lis 2012

@baarbora29 uha to mi je fakt moc luto.....neeeeeee ja to enchceeeeeeeeem....tak sa toho bojim....ale decembri ti daju malych krpcekov ne???a pila si vela vsetko????kolko si mala vajicok??

zuzullik1001
13. lis 2012

@harley26 ahoj a ty nemas OHSS?? a kam chodis do centra???

harley26
13. lis 2012

@zuzullik1001 Taky se toho bojim stejne jako ty ... do centra chodim do ZL. 7 DC jsem mela kolem 20 folikulu! z toho jeden uz mel 19mm ... ty uz stimulujes?

adriene
13. lis 2012

@harley26 Ahoj, ja mela neco kolem 1cm, ci pres 1cm. Jinak k tomu OHSS... u nas v CARu mi rikali, ze se ho bat nemusim, ze sleduji, jeho pocatky a pripadne by pichli injekci do svalu s bilkovinami. Takze to je info co mam 😉

harley26
13. lis 2012

@zuzullik1001 já mám PCO ... a tam je to prý docela časté, tak na to nechci radši ani myslet! a to mám minimální stimulaci