1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

harley26
18. lis 2012

Holky, po ET, ktery den se zacne emryo uhnizdovat? Hned ten den nebo si tam jeste par dni jakoby "plave"? Diky a taky si rikam, jak je to s delozni sliznici. Po OPU ma tendenci se zmensovat nebo jeste roste?

ivapo
18. lis 2012

@kaijko
@evikj33 ňo koukám že v tom nejsem sama.. Taky hrůza že??!

ivapo
18. lis 2012

@harley26 asi hned ne? Ted nevím... Nebo do tydne? Holky budou vedet 😉

malinka_02
18. lis 2012

@pentagras co pokud vyjde?? Nema smysl zkouset testik je negativni a tak toproste je.

malinka_02
18. lis 2012

@harley26 asi do 48 hodin.

pentagras
18. lis 2012

@malinka_02 psala jsem pokud to vyjde ze budu pi chat cely tehu, a tobě jakej je plán dal,jako jestli dáš pauzu nebo půjdeš hned do ketu

pentagras
18. lis 2012

@harley26 ahojky,mam pocit ze záleží já je dlouhá kultivace,pokud je 5denni tak po transferu myslím hned začne nidovat myslím ze max do 7 dne je rozhodnuto 🙂

malinka_02
18. lis 2012

@pentagras ja porad nevim..jdeme ve ctvrtek na imunologii ale protoze beru porad prednison nevim jestli mi ji udelaji.. Pokud j tak mozna pockam na vysledky..

saraha2
18. lis 2012

@harley26 do tří dnů by mělo být zavrtané... 😉

saraha2
18. lis 2012

@harley26 já od pátého dnes po Et špinila..a vkládali mě dvě morulky..i dr.říkal,že při tom hnízdění to špinění může být..osmý den jsem měla na testu ducha...

mmirunda
19. lis 2012

Ahojky miláčkové moji. Konečně jsem se sem po náročném víkendu dostala. Návštěva byla naprosto vysilující a já jsem ráda, že jsem dneska jen sama doma a v klldu. zítra mě čeká ten screening, jako uteklo to, ale mám docela strach ☹ aby bylo mrně v pořádku ...

evikj33
19. lis 2012

Hezké ráno @mmirunda Proč by nebylo mimi v pořádku,bude se tam krásně plácat a předvádět a bude zdravoučké jako rybka 😉 Hlavně vem sebou něco dobrého,třeba čokošku nebo kolču,když by bylo spavé at ho trošku probereš a tipuju...klučíka 😀 ale nebíj mně.

saraha2
19. lis 2012

@evikj33 souhlasím s luldem 😀 😀 😀

mmirunda
19. lis 2012

@evikj33 bijuuuuuu těěéééééééééééééééééééééééééééé my chceme holkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Zase na mě budete jako uzavírat sázky nebo co 🙄 😀 😀 😀 jojo něco sebou vezmu, abych ho probrala, kdyby si chrupkalo 😉

mmirunda
19. lis 2012

@saraha2 🙄

saraha2
19. lis 2012

@mmirunda ani netušíš,že sázky už jsou dávno uzavřené 😀 😀 😀

mmirunda
19. lis 2012

@saraha2 🙄 😠 😠 😀 😀 😀 a jak to vypadá?

evikj33
19. lis 2012

@mmirunda Jj nebudeš to mít jen tak jednoduché 😀 neboj tě ze @saraha2 Saruš kdyžtak duševně podpoříme 😉

evikj33
19. lis 2012

Jdu snídat manža se hecl a dělá nám Hemenex (/šumkoplex) 😀 Jednou za uherák

saraha2
19. lis 2012

@mmirunda to netuším..jedna tajná osoba to má od nás všech v IP... 😉 😀

mmirunda
19. lis 2012

@saraha2 No teda vy jste ale tajnůstkářky, babizny jedny. Tak doufám že Vám vytřu zrak 😀 😀 teda já ne, ale to moje mrně co si plave v bříšku ...

saraha2
19. lis 2012

@mmirunda aby se ti nesmálo,jak nám 😀 😀 😀 naše holčička 😀 😀

mmirunda
19. lis 2012

@saraha2 😝 😝 😝 😝

saraha2
19. lis 2012

@mmirunda ber to pozitivně..u nás nikoho ani nenapadlo,že by to mohl být kluk 😉 a vidíš...takže pokud ti většina odhaduje kluka,tak tam bude slečna 🙂

mmirunda
19. lis 2012

@saraha2 jo to mi všichni říkají, mamka a prostě všichni, jenže my máme kluků přehršle, chce to prostě holčičku a babička si taky nepřeje nic jinýho, i když tipuje kluka 😉

crime
19. lis 2012

@harley26 po ET jsou prý nejdůležitější ty první 2-3 dny. 🙂

zelvik
19. lis 2012

@mmirunda Držím na zítra palce. Mně manžel taky "zlobí" klukem 🙂 A já ho vždycky odbydu :"To nemůžeš vědět, dyk jsi u toho nebyl" 🙂 a to máte vidět, div se neurazí. No ale je to fakt, u "plození" nebyl 😎

mmirunda
19. lis 2012

@zelvik Děkuju beruško 😵 No nebyl u plození a já vlastně taky ne 😀 😀 tak snad nám tam tu holčičku namíchali 😉

zelvik
19. lis 2012

@mmirunda To je fakt, ani my u toho nebyly, to je šílený - jednou budu dítěti vykládat, že jsem si ho fakt koupila (sice ne v hračkářství 🙂 ... ale koupila 🙂

mmirunda
19. lis 2012

@zelvik to je vlastně fakt, děti jsme si koupily 😖 Ale co, až naše děti vyrostou a budou z toho mít rozum, tak to třeba bude běžné nebo mnohem běžnější než teď. I když teď je to naprosto normální ...