1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
9. pro 2012

@zelvik tak u mě stejné,jako u
@mmirunda ,akorát bříško prohmátne a chodím na kozu a kontroluje čípek 😉 a chodím pravidelně po měsíci

janulkaa23
9. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 tak to je dobře 🙂

janulkaa23
9. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Holky, taky vás bolelo do ET břicho?? Sem dneska druhý den po ET a stále mě bolí podbřišek...a dokonce mi dnes po snídani bylo trochu špatně od žaludku tak nevím... :(

adriene
9. pro 2012

@janulkaa23 Mě bříško bolelo... podbříšek a vystřelovalo to k vejcovodům. To je normální 😉 Špatně mi nebylo, na to by bylo 2. den po ET ještě brzy 😉 Držím palečky, ať se Ti hezky hnízdí 🙂

janulkaa23
9. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@adriene děkuji moooc za info... 🙂 tak mi možná nesedla vánočka s čajem :((

adriene
9. pro 2012

@janulkaa23 Bude to spíš psychika 🙂 Dej nohy nahoru, pusť si pohádky a relaxuj 🙂

janulkaa23
9. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@adriene to taky, ale spíš mi nesedla ta vánočka... :( příteli po ní bylo tak zle od žaludku a to byla včera kupovaná...

saraha2
9. pro 2012

@mia75 tak vítej doma konečně!!!!!!!!!!!!!

adriene
9. pro 2012

@janulkaa23 V tom případě do koše s ní!! na blinkání máš ještě čas... pak si ho užiješ.. 😀

janulkaa23
9. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@adriene už tam jeee 🙂 už mi je dobře, blinkání naštěstí nebylo, jen sem ležela v klidu a přešlo to...

malinka_02
9. pro 2012

@janulkaa23 me bolelo bricho strasne dlouho po ET.

mia75
9. pro 2012

@malinka_02 @saraha2 Doma je fakt skvele. Drahý ma obskakuje, dokonca aj varí a teší sa na malú. Volá sa Viktória, už od prvého ultrazvuku v květnu 🙂 ultrazvuk bol na Viktóriu a navyše sa mi vyznam toho mena zdal veľmi vhodný :D

pawlla
9. pro 2012

@mia75 to je super ze jste uz konecne doma 🙂 a ze mala je v poradku tak to mate uz za chvilku co 😀

malinka_02
9. pro 2012

@mia75 jo tak to je hezky ze to mate i podle kalendare 😉 Pekne se nech obskakovat a vecicky uz mas nakoupeny?

mia75
9. pro 2012

@pawlla Vy sa tiež držíte, napriek problémom. To zvládnete, určite 🙂
@malinka_02 Vecičky sme kúpili tak, že išiel drahý kupovať s budúcou krstnou mamou a ja som schvaľovala cez telefón MMS 🙂 Kočár bol kúpený cez internet

pawlla
9. pro 2012

@mia75 jo drzime se a nemocnici nechci uz ani videt to jiste znas lezela jsi tam deeeesne dlouho ale za ten poklad v brisku to stoji 🙂 ja uz jen cekam aspon na ten 30tt po tom vsem jsem uz desne paranoidni 😀

malinka_02
9. pro 2012

@mia75 to je husty 😀 No ted uz to mate za par a vlastne uz na vanoce budete 3 🙂 to dostanes ten nejkrasnejsi darecek!!!

malinka_02
9. pro 2012

Tak nedelni odpoledne u zubare fakt labuz.. Manzel rekl ze v tydnu ma moc prace a nase zubarka je znama tchyne a ma kreslo i doma tak sme jeli dnes..nejdriv hodinu cekani a ted hodinu manzel na kresle a mezi tim prisli dalsi 2 lidi tak ani nevim jestli me vezme..pritom mi to furt reaguje na studeny a mam strach aby se to ted jak je venku zima nerozjelo..vcera mi stacilo otevrit v ty zime pusu..Ale normalni lidi zdrhaj z prace k zubari jen my jdem v nedeli..!

zelvik
9. pro 2012

@kaijko Já už taky dostala průkazku a taky to tam mám zvýrazněné. Ale po výsledcích z krve, co mi dělali cca před 14 dny, je všechno zatím v pořádku, test na protilátky je negativní, takže se zatím nic neděje. Ještě mi na tohle budou brát prý krev asi dvakrát.

saraha2
9. pro 2012

@mia75 taky jsme měli Viktorku v záloze 😉

mia75
10. pro 2012

@saraha2 A už je finálne meno malého Obilniatka? A zverejnitelne? 🙂 už sa ti to tiez pekne kráti, super 🙂 len pred chvíľou sme sa bavili o dvoch čiarkach 😀

janulkaa23
10. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Holky mám dotaz 🙂 Když mi má mrcha přijít tento víkend podle délky cyklu a testit mám až 21.12?? Myslíte si, že když nepřijde o víkendu, že je to dobrý znamení nebo to může utroš zastavit? 🙂 jinak mě stále bolí podbřišek :(

harley26
10. pro 2012

@janulkaa23 ahoj, jako dobre znameni to byt klidne muze, ale vetsinou pres utros menstruace nedorazi ... ale jak u koho, utros ji brani, po jeho vysazeni se to pak spusti ... Jak se jinak citis? Dneska si ktery den po ET nebo KET?

janulkaa23
10. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@harley26 Dneska sem 3 den po ET, po prvním IVM mi MS dorazila i přes utroš...jde mi o to, že mezi ms a testováním je skoro týdne rozdíl... 🙂 jinak mě stále bolí podbřišek a jsem unavená, včera sem po obědě vytuhla 🙂

saraha2
10. pro 2012

@mia75 nějaké favority máme,ale jasno zatím ne 😀

saraha2
10. pro 2012

dob ré ráno všem!hlásím karambol na sněhu ☹ spadla jsem na bok..myslíte,že mám plašit????

saraha2
10. pro 2012

@janulkaa23 mě přišla i přes utrogestan.......

janulkaa23
10. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 to mě právě při prvním IVM taky... jo a k tomu tvýmu karambolu radši bych zašla k dr...ať můžeš být v klidu

kaijko
10. pro 2012

@janulkaa23 Brisko me taky bolelo, tak ze jsem si byla jista, ze mrcha prijde...Muze to byt ze stimulace a nebo, ze to tam uz nejak pracuje 😉 Drzim palecky at to o vykendu nedostanes.. 🙂

kaijko
10. pro 2012

@saraha2 Tak toho se ted bojim taky, aby mi to nekde neuklouzlo ☹ Jsem hepeto a v zime je to u me normalni! Boli Te neco? Asi bych sla na kontrolu. Aspon budes klidnejsi 🙂