1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
13. pro 2012

@rory_g to je zajímavý,že??achjoo..já mám ultrazvuk každou kontrolu..baba jedna 😒

pawlla
13. pro 2012

@saraha2 diky zitra pisu co a jak, taky jsem si rikala ze bych uz chtela chodit kazdej tejden 😀 😀

lena_1
13. pro 2012

@pawlla zítra jdu ke svému do poradny,tak počkám,co řekne on,jinak na srdíčko znovu v lednu

adriene
13. pro 2012

@saraha2 😀 To by me take zajimalo... kor kdyz "jedou" oba najednou.. jestli uz ted delaji naschvaly 😀

rory_g
autor
13. pro 2012

@saraha2 no jo, co se dá dělat...někteří jdou holt jen po penězích 😒

zelvik
13. pro 2012

@kaijko No tak to jsme se tu teda vážně povedly 🙂

saraha2
13. pro 2012

@adriene mě se dnes pěkně vlní prcek 🙂 asi má nějaký sportovní den,protože jinak nic moc..

adriene
13. pro 2012

@saraha2 Tak v tom případě mají dnes "sportovky" všichni tři 😀

saraha2
13. pro 2012

@adriene 😀

malinka_02
13. pro 2012

@pawlla berusko moc ti na zitra drzim palecky!!!

malinka_02
13. pro 2012

@rory_g kamaradka zase chtela holcicku a vsichni typovali kluka tak si zvykla na kluka. A furt nic a az ve 21tt ze holcicka tak byla az zaskocena..

malinka_02
13. pro 2012

Jinak my dnes meli tu firemni poradu a na konci ze by sme mohli udelat misto vanocniho vecirku novorocni v lednu..a ja jsem za marketing takze ja ho pripravim a pak to budu resit a pobihat tam aby se neco nepo.. No a co myslite??vychazi to presne tak ze bych nemohla v lednu na KET..!! V unoru ma manzel narozeniny,tata a mama a svagrova taky a tak u nas obdobi oslav a tak to sem jit nechtela no tak to uz sem v breznu..ach jo proc ja?? 😠

mmirunda
14. pro 2012

@malinka_02 A kočko, nemůžeš to odmítnout???

danny38
14. pro 2012

@saraha2 @adriene V tom případě má naše Anča sportovky každý den 😀

saraha2
14. pro 2012

@danny38 v poslední době byl takovej lenošnej,musela jsem ťukat,ať dá o sobě vědět..a včera a dnes je jaksi podezřele aktivní....

saraha2
14. pro 2012

@pawlla čekáám!!!!!!!!!!!!!! 😉

martinazvo
14. pro 2012

ahojte, mozem vas poprosit o radu? chcem ist za lekarom do centra pre recepty a rozpis na stimulaciu 1. IVF+ICSI - je nieco co sa mam spytat? aby sme na nieco nezabudli... a este som vas chcela poprosit o radu, co jest / pripadne nejest a pit / nepit pocas stimulacie... bezne veci ako vitaminiky, kysl. listova, cigarety a alkohol su mi jasne... len neviem ako s kavou napriklad...

rory_g
autor
14. pro 2012

kde je ta @pawlla ????? 😎 Nás napínááá

rory_g
autor
14. pro 2012

a co @lena_1 , co Ti řekl Tvůj mudr? 🙂

lena_1
14. pro 2012

@rory_g ahojík,tak prý je vše v pořádku,mimí odpovídá,jak má 🙂.V pondělí jdu na velký ultrazvuk a na interní vyšetření mě poslal,nelíbí se mu tlak a mé oteklé nožky.Pohlaví opět vidět nebylo,tak snad v pondělí.🙂

pawlla
14. pro 2012

@saraha2
@rory_g
@malinka_02 holky az ted jsem se dostala domu byla jsem po obchodech a nakupovala modre vecicky 🙂

saraha2
14. pro 2012

@pawlla fááákt???supéér!a fotečku máš? 😉

pawlla
14. pro 2012

@saraha2 jj dala jsem do fotoblogu 🙂

danny38
14. pro 2012

@pawlla Mám obrovskou radost, vyšla ti předpověď že to bude klučík 😵

pawlla
14. pro 2012

@danny38 dekuji, jo mam radost byl tam jasnej pindik doktor se smal, a taky se nam hosik konecne predvedl a neschovaval se

rory_g
autor
14. pro 2012

@pawlla supééééér, huráááá 😀 😀 Další kluk, moc gratuluju!!!!
@lena_1 jéé Leni já koukla až teď, to jsou dneska samé super zprávy, moc gratuluju, že je prdeček v pořádku a odpovídá jak má, pohlaví je v tuhle chvíli vedlejší 😵 Tak tfuj tfuj, ať máš i tlak v pohodě, kamarádka s ním musela být v nemocnici 😝

evikj33
14. pro 2012

@lena_1 Super hlavně že je to Ok. @pawlla Taky super,gratuluji ke kontrole a lulinkovi,já to taky vnitřně cítila 😉

pawlla
14. pro 2012

@lena_1 tak to je super hlavne ze je miminko v poradku 😉

pawlla
14. pro 2012

@evikj33
@rory_g ja jsem se na tu obrazovku nemohla vynadivat porad se tam vrtel a pekne se ukazoval a byl tam ten pindik jasne videt 🙂

zelvik
14. pro 2012

@pawlla Moc gratuluju, to jsou krásné zprávy!!!!!