1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

danny38
15. led 2013

@petruska83 Já na to kafe taky moc nejsem, ale občas si dám a jedno denně určitě vadit nebude 🙂

pechlinka
15. led 2013

@malinka_02 Ja viem...sice som to este nevidela...ale myslim si ze by to malo byt nieco ako inzulinove injekcie..ci?... 🙂

adriene
15. led 2013

@petruska83 S kávou úplně v klidu... 😉 Piju od začátku klidně 2 denně, ne ale smrťáky a dávám je s mlékem. K tomu vpoho popíjím černý čaj a často cocacolu... a žijeme báječně všichni 3 😉

malinka_02
15. led 2013

@pechlinka ja zas nikdy nevidela inzulinove injekce 😀

kive76
15. led 2013

mám prosbičku má m nějakou virozu, nebo chřipku dr. mi předepsala nějaký prášky ospen, ale bojím s eje brát kvůli těm 2 embryjkám, co je mám v sobě od pátku..abych jím tímhle neublížila...poradte co brát?

danny38
15. led 2013

@kive76 Co jsem tak koukala, tak Ospen by snad neměl v případném těhu vadit, ale asi by lépe poradila @mmirunda 😕 Já třeba v těhu na chřipku koupila homeopatika Oscillococcinum a docela pěkně mi to pomohlo. S rýmou to bylo horší, protože většina kapek do nosu není doporučována. Co jsem četla, tak většinou holky používaly Pinosol a já jsem si pořídila Nasivin 0,01% pro novorozence a kojence a kápla jsem si akorát na noc, abych se vyspala.

mmirunda
15. led 2013

@kive76 Ahojky Evi, tak Ospen by jsi popřípadě těhu mohla brát 😉 takže klidně, ale jak říkám vždy, když to není nutný nebrala bych nic. Zkusila bych oscilo, do krku Bioparox, ale záleží jak se cítíš a co ti vlastně všechno je ..

malinka_02
15. led 2013

@kive76 ja bych tedy taky radsi nebrala nic..

martinazvo
15. led 2013

ahojte dievcata, chcem vas poprosit o radu, bola som dnes na tom uzv a viete ze mam tak to vyzera 3 vajicka, ze su pekne velke, pekne rastu a som fakt VDACNA ZA VSETKY 3... ale... asi som nejaka rozladena ale bojim sa ze je to malo, ideme na IVF+ICSI... myslite ze je sanca na uspech s 3 vajkami? prepacte ale som smutna, bez manzela kvoli chorobe, sama u mamy, nejaka som z tych hormonov "pokazena"...

danny38
15. led 2013

@martinazvo Šance je i s jedním kvalitním vajuchem 😉 Věřím, že se to podaří, budu moc držet pěsti 😵

martinazvo
16. led 2013

@danny38 dakujem pekne za podporu, ani nevies ako mi to pomaha, pekny dnik!

zuzullik1001
16. led 2013

@martinazvo ahoj viem presne jak sa citis moja ked som chodila na ultrazvuk mne povedali ze ma tri vajka ze malooo... Tak som sa moc bala ci bude vobec nejake a nakoniec ich bolo 5 🙂 po predlzenej kultivaci zostali , 2 dali domna jedno miminko sa ujalo a dalsie dve mame zamrazene .. Fakt
Neboj dobre to dopadne uvidis 🙂 mozes mat aj viac 🙂

martinazvo
16. led 2013

@zuzullik1001 to fakt? lebo mne povedal len tak sucho ze "viac ich uz nebude"... joooj to by bolo super...

pechlinka
16. led 2013

@martinazvo Ahoj , uvidis...vsetko bude v poriadku... 🙂 Kolko si das vlozit?

martinazvo
16. led 2013

@pechlinka ahoj, dakujem za podporu, no ak nam bude sudene tak chceme vlozit 2 bublinky...

kive76
16. led 2013

@martinazvo šance je i při jednom..., uvidíš všechny to zvládnou ...držím palečky

martinazvo
16. led 2013

@kive76 dakujem krasne, a Ty ako, kolko si uz po ET, ako sa citis?

adriene
16. led 2013

@martinazvo Já též neměla moc embryí... byly nakonec 4, z toho se tři oplodnily a dotáhly to až do konce 😉 Jedno jsme zavedli a dvě šly na mrazák 🙂 Budu držet palečky 🙂

kive76
16. led 2013

@martinazvo ahojky, 5den po ET, ale jelikož mám nějakou chřipku, tak je mi spíš z tohohle blbě...takže nějaký projevy kolem dětí 🙂 nebo dítěte vůbec moc nepociťuju

zuzullik1001
16. led 2013

@martinazvo moze ich byt aj viac ... ja som tez bola nestastna a on sa sam cudoval ze ich tam bolo 5...🙂 uvidis dobre to bude..🙂 a ked je ich menej su kvalitne..🙂 kam chodis???

malinka_02
16. led 2013

Holky tak ja dnes na utz. Folik ka 15 mm pry prijdte v patek. Ja ze mam kratke cykly a ze sme to uz hednou prosvihli. On ze kdyz se to 1,2,3 prosvihne ze to nevadi ze pujdu az to bude..asi nevi o cem mluvi..ni pak teda sme se dohodli ze prijdu zitra. A ptam se co sliznice kdyz mlcel a on ze je 6mm. Tak rikam ze aha tak to je dost malo. A on ze to staci!!! Takze ja mivam 8 mm nikdy z toho nic nebylo a prosim 3 mesice o leky na rust jtery mi vzdy rozmlouvaji a ted mi rekne ze staci 6mm kdyz to 3x uz nevyslo..

adriene
16. led 2013

@malinka_02 a kolik má být vlastně minimální sliznice pro transfer? 6 mm se mi zdá vážně dost málo...

rory_g
autor
16. led 2013

@malinka_02 zkoušela jsi ten kontryhel pít do ovulky? Ten je na sliznici moc dobrý 😉 Jdeš na KET? No jako pro něj to nic není no, prošvihnout párkrát ovulku, je to smutné, že takový doktor vůbec tuhle práci dělá, když nemá pochopení pro ty, kterým to nejde!
@martinazvo mně dr říkala, že cílem je 5-6 vajíček, že víc nemusí být kvalitní 😉

martinazvo
16. led 2013

@kive76 joooj, tak sa drz, ja tiez nadchujem a dufam ze neochoriem...

martinazvo
16. led 2013

@zuzullik1001 ano to doc.vravel, ze su pekne a pekne rastu.... Chodim do Iscare v Bratislave, patrim k Dr. Hruzikovi ale vcera rano tam nebol tak mi uzv robil doc. Valky, zajtra ma bude pozerat Dr. Hruzik

harley26
16. led 2013

@malinka_02 ahoj, já vím, že u sliznice není ani tak důležitá výška, jako aby tam byly tři vrstvy - na ultrazuvuku to vypadá jako rýhy. Doktor mi to dokonce ukazoval. Takže neboj, i třeba 6 mm může stačit. A navíc ještě může narust.

malinka_02
16. led 2013

@adriene Ja mam vzdy 8 mm a poslou me na ket a vzdy se mi to zda malo a prosim o leky..ale co mam delat kdyz mi je nedaji..rekli ze ok ..mam si kleknout a skemrat? Prosim 3 mesice..
@rory_g Ja ho piju vzdy a vzdy jen 8 mm a tentokrat 6..

martinazvo
16. led 2013

@rory_g ahoooj, dakujem za spravicku, potesila ma, tiez sa mi zdalo co tu tak citam ze cim ich je viac tak tym su vacsie straty :(

malinka_02
16. led 2013

@harley26 no u 4 pokusu bych uz nechtela jen tak varit z vody..me ani nerekl.kolik ts sliznice je musela sem se ptat..