1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

adriene
16. led 2013

@malinka_02 No já už fakt nevím... zkusila bych s nima ten ket a kdyby nic, vyžádala bych si dokumentaci a šla jinam. Zní to drsně, ale je to realita!

harley26
16. led 2013

@martinazvo 3 kvalitní vajíčka jsou určitě dostatečné množství, ale možná bych si připlatila za PICSI ... my meli oboji, 10 PICSI - a oplodnilo se vsech deset u ICSI se oplodnily ze 4 vajicek 3, takze PICSI bylo 100% uspesne ... U 3 vajicek uz to jde poznat, jestli se oplodni 3 nebo dve. Ale je to jen moje rada ... A hlavne se neboj, lepsi 3 kvalitni vajicko, nez 10 nekvalitnich.

harley26
16. led 2013

@malinka_02 a ty si odkud? Ja musim rict, ze sem z nasi klinika zvykla teda na uplne jine zachazeni. Doktor by se rozkrajel, vsechno mi vzdycky krasne vysvetlil, ukazal na ultrazvuku. Dokonce na přípravu na blbé IUI sem dostala Estrimax, na rust sliznice. A kdyz sem si davala pauzu, tak mi ten estrimax predepsal taky, aby sliznice narostla a pak se odloucila a deloha se tak hezky pročistila ...

malinka_02
16. led 2013

@adriene kdyz ja tak verila ze v Podoli budou dobri.

Jeste me napadlo jestli neni sliznice nizsi tim ze ted cvicim..je to mozne? Cvicim s Jill..to je jedine co delam jinakk..

malinka_02
16. led 2013

@harley26 sem z Prahy chodim do upmd v podoli.

martinazvo
16. led 2013

@harley26 dakujem, no my mame Ivf + icsi, co je to picsi prosim Ta?

adriene
16. led 2013

@malinka_02 Ano, věřila... sama jsi to napsala. Je to minulý čas. Jako vážně bych uvažovala o změně... vždyť ty sama jsi z nich nesvá a nedůvěřivá. Je na čase, abys začala "opět důvěřovat" a to může být leda jinde. Zkus ještě ket a kdyby se náhodou nepovedl, tak bych šla opravdu o dům dál.

adriene
16. led 2013

@malinka_02 S tou Jill nevím no... ale pochybuji, že by to na to mělo vliv...

susanitademacho
16. led 2013

@martinazvo ahoj, uklidním tě, měla jsem na UZ 5 vajíček, z toho jen 2 velké. Odebrali 3 - ty dvě vělké a jedno nedzrálé. Přirozeně se oplodnilo jen jedno, nic na zamražení a jsem teď podle MS v 7+0tt 🙂 hlavu vzhůru, jak říkala moje doktorka - je lepší kvalita než kvantita a že mají úspěšné IVF i s 1 dobrým vajíčkem🙂 Jo a vkládali mi po 3 dnech 8-mi buněčné embryo🙂

lucmora
16. led 2013

ahoj přidám, se pokud to nevadí, mě zaváděli ket kdy jsem 13 den měla 7 mm a prý je to dostačující. Co je na tom pravdy nevím, páč jsem už po 3 ketu a těhule nejsem ☹

martinazvo
16. led 2013

@susanitademacho dakujem za povzbudenie a srdecne gratulujem!

pechlinka
16. led 2013

@martinazvo Ahoj...budem drzat paste...aby tie dve vysli... 🙂

harley26
16. led 2013

@martinazvo icsi spociva v tom, ze vlastne vyberou z pod mikroskopu spermii, ktera se jim zda jako vhodna - tvarem, pohybem a vstriknou ji do vajicka - tim ho oplodni, ale pri picsi tu vybranou spermii jeste otestujou, tim vylouci, ze sice tvarem i pohybem vypada dobre, ale neni treba tak zrala, proste diky picsi vyberou sampiona sampionu 🙂

malinka_02
16. led 2013

@lucmora no prave..meli by to resit a ne s tak nizkou sliznici na ket posilat..

malinka_02
16. led 2013

@adriene no uvidim..manzel je z nich nadseny..

martinazvo
16. led 2013

@harley26 ahaaa, tak to sa popytam, dakujeeem!

harley26
16. led 2013

@martinazvo neni zac 🙂 budu drzet palce, at to klapne!!!

irennn
16. led 2013

@susanitademacho jéé to máme stejný....mně odebrali jen dvě vajíčka, zbytek byl nezralej, jedno bylo z toho špatný...tak jsme si dali ISCI +PISCI a čekali...paní Dr. Hromadová mě utěšovala,že i s jedním bojovníčkem se dá bojovat...a je to pravda 🙂 😉

lucmora
16. led 2013

@malinka_02 já tomu právě nerozumím, důvěřuji doktorum,oni přeci mají vědět co a jak, že prý je důležitý aby měla ty tři vrtstvy a dál nevím 🤐 teprve ted se tu dočítám, že to tak být nemá??? jak to tedy je? jednou mi dr.řekl,že zase nesmí být přezrálá...tak jak to je tedy?

lucmora
16. led 2013

řekněte mi kolik na ket vypotřebujete krabiček Merionalu na ten měsíc před ketem . Já vždycky 5 krabiček. Jednotek to je myslím 75??? já ted nevím asi tak nějak

malinka_02
16. led 2013

@lucmora ja pred ketem nikdy nc neberu, jdu na utz a pokud je folikul vetsi nez 16mm daji mi ovitrelleca pak si zavadim teprve utrogestan.

lucmora
16. led 2013

@malinka_02 aha ale to ti asi pěkně roste sliznice sama vid? to mě ne... 😖 😖 já měla vždycky dlouhý cykly takže semnou je to děs a ještě anovulační cykly.kolik teda má být ta sliznice nebo je ideál? a kolik kdo stimuluje krabiček před ket?

pechlinka
17. led 2013

Dobre ranko baby...Uz sa mi to blíži...zajtra uvidím aký protokol dostanem..🙂

janulkaa23
17. led 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pechlinka Držím pěstičky 🙂

martinazvo
17. led 2013

ahojte, tak po dnesku som trosku v obavach... 3 foliky su, rastu (v utorok cca. 11mm, dnes cca. 14-15mm)... lavy vajecnik 2 ks, pravy vajecnik 1 ks... len ma pan doktor trosku zneistil, zevraj tam nemusia byt vnutri vajicka... tak sa teraz bojim... no ale uvidime, dalsia kontrola bude v sobotu rano a OPU v pondelok, v utorok alebo v stredu... myslite ze prazdne foliky by mohli takto pekne rast?

irennn
17. led 2013

@martinazvo já měla aspoň 5 prázdných folíků...říkala mi to po punkci doktorka, že je všechny propíchala,ale byly prázdné. 😉

danny38
17. led 2013

@martinazvo Neboj, určitě tam vajíčka budou 😉 Držím moooc pěsti 🙂

adriene
17. led 2013

@martinazvo Kdyz jich mas takto malo, tak budou plna, neboj... spis u kvantity byvaji nektere prazdne 😉

martinazvo
17. led 2013

@irennn dufam ze to nebude aj moj pripad...

martinazvo
17. led 2013

@danny38 dakujem za podporu