1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kive76
28. led 2013

@pechlinka abych pravdu řekla, já jsem moc nepila...a taky jsem to neměla...

kive76
28. led 2013

@pechlinka mě bylo řečeno akorát ,že se má hodně pít voda, a jíst hodně jogurty až po odběru vajíček..aby nedošlo k tomu HS....

kaijko
28. led 2013

@pechlinka Já taky moc nepila, třeba jen půl litr denně a nic 🙂 Taky bych vůbec na hyperstimulák vůbec nemyslela! Já se třeba o něm dozvěděla až tady od nějaký holčinu, ale ke konci stimulace. Ani dr mě na něj neupozorňoval.. 🙂

pechlinka
28. led 2013

@malinka_02 Dakujem...pokusim sa pit... veeelaaa.🙂

pechlinka
28. led 2013

@adriene Dakujem....pokusim sa na to nemysliet.. 🙂

pechlinka
28. led 2013

@kaijko
@kive76 Baby dakujem....praveze ja tiez vobec nepijem....hlavne v zime ma to nejako cez den neláka...no neva....skusim trosku viacej...teraz..inak robit budem asi to co normalne...či?... 🙂

kaijko
28. led 2013

@pechlinka Já při stimulaci normálně chodila do práce (12hodin jsem obsluhovala lidičky 😀 ), vůbec jsem neřešila, že stimuluji.. 🙂

adriene
28. led 2013

@pechlinka Chovej se úplně normálně... není důvod se v něčem omezovat 😉

pechlinka
28. led 2013

@kaijko
@adriene Dakujem baby....🙂

malinka_02
28. led 2013

@pechlinka po transferu se budes spis mit tendenci omezit takze pri stimulaci bych to taky neresila..

pechlinka
29. led 2013

Dobre ranko baby....tak prvú včeličku mám za sebou... 🙂 Teraz uz len dokopať to do konca.. 🙂

pistalinda35
29. led 2013

@pechlinka hodně štěstíčka 🙂

pechlinka
29. led 2013

@pistalinda35 Dakujem.. 🙂

irennn
29. led 2013

Holky,musím se s vámi podělit o zážitek s mojí gynekoložkou. Přišla mi dnes sms,abych se přeobjednala do poradny,protože paní Dr. nebude v tom dnu,kdy jsem byla objednaná ordinovat. Tak fajn,volám tam,sestřička mi přehazuje kontrolu skoro o týden později, slušně požádám,zda si můžu ale přijet pro recet na Utrogestan,protože mi do 3týdnů nevydrží. Sestřička asi zřejmě tlumočí paní Dr. a já jen zdálky zaslechnu, že co otravuju, měla jsem si jich napsat hned víc a ne tam pak chodit každou chvíli a že to je moje chyba. Kdyby to tak dělaly všechny, tak ona nemá čas na nic jiného. Přitom Dr. mi nechtěla na kontrole napsat víc jak 2krabičky, že potom napíšeme znovu. Můžu vám říct, že slyšet to, bylo jak klackem mezi oči....tak této paní Dr. mám věřit a chodit k ní celé těhotenství? A už vůbec si nedokážu představit, jak tam pojedu příští týden pro recept......určitě mě tak nechá vydusit v čekárně do oběda... 😒 ☹

baarbora29
29. led 2013

ahojte,neviete nahodou niekto aka ma byt vyska sliznice pred transferom?som v priprave na KET a pri vcerajsom ultrazvuku mi dr povedala,ze sliznica ma 7mm,co je vraj malo... 😒

kive76
29. led 2013

@irennn no toje teda síla...tak držím palečky, at ti to příští týden rychle dá, a nemusíš tam dlouho čekat...

adriene
29. led 2013

@irennn No prosím tě... co to je za nesmysl?? To je teda krá... a to je tvá obvodní gyndařka? Nebo gyndařka z CAR? Hrozné jednání!!

@baarbora29 Těžko říct, jak má být vysoká. Ono i záleží, jak je strukturovaná. Nicméně, co tu psaly holky, tak 7 mm bylo snad minimum. Je samozřejmě lepší, když je o něco vyšší. Pila jsi kontryhel?

kive76
29. led 2013

@adriene na co se pije kontryhel? k čemu je to dobrý?

adriene
29. led 2013

@kive76 Je to čaj - podporuje růst sliznice.

kive76
29. led 2013

@adriene a může se pít pořád, anebo třeba během menzes ne....

baarbora29
29. led 2013

@adriene dnes som ho zacala pit,ale asi je uz na to neskoro...ale okrem toho beriem aj estrimax od prveho dna cyklu.

adriene
29. led 2013

@kive76 Mám dojem, že se má začít pít s 1. dnem MS a do ovulace. Ale víc by tu asi řekly holky, co ho pijí. Já naštěstí se sliznicí nikdy problém neměla... ale prý zabírá 😉

adriene
29. led 2013

@baarbora29 A kdy bys měla mít KET? No lepší začít teď, než vůbec 😉

malinka_02
29. led 2013

@irennn tak to je fakt moc..ja bych si nechala napsat recept a pak si vsla kartu a sla jinam!
@baarbora29 ja chodim vzdy na ket se sliznici 8mm a nikdy to nevyslo tak sem je prosila at mi napisi estrimax na rust a pry 8 mm staci a nepotrebuju ho. Ale do dalsiho utz muze v pohode dorust..

baarbora29
29. led 2013

@adriene ket by mal byt asi tak o tyzden,zalezi teraz podla tej sliznice,ci dorastie.zajtra mam dalsi utz,tak uvidime..bude to moje prve KET.nakolko som mala OHSS,tak k et som sa ani nedosla.

baarbora29
29. led 2013

@malinka_02 tak ja dufam,ze dorastie 🙂 .len sa bojim,ze mi ket ani neurobia koli nizkej sliznici..

adriene
29. led 2013

@baarbora29 Tak jestli máš ještě týden, tak to je čas... to ti ještě povyroste, neboj 🙂 hezky popíjej kontryhel a bude 🙂

baarbora29
29. led 2013

@adriene dakujem 🙂

kive76
29. led 2013

@baarbora29 přesně tak... týden je dlouhá doba 🙂

kive76
29. led 2013

@baarbora29 ted jsem na jedněch stránkách četla, že je "ideální" se jeví děložní sliznice v odbobí před ovulací kolem 9-11 mm dle UZ měření...takže za týden na tu 9 taky dojdeš 🙂