1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

slaboska
28. únor 2013

@martina_81 mam 50kg takže uplně vim o čem mluviš 😀 jediny co mi doporučili na bolest je obyčejny paralen,jinak nic.neboj,brzo to přejde,ale pro miminko vytrpime všechno 😀 jinak uplně tě vidim jak doma chodiš 😉

martina_81
28. únor 2013

@slaboska jéé, no ani nevíš, jak jsem ráda, že někdo taky tak trpěl. 😒 Mám pocit, že jsou všichni v poho a nikomu nic není, kromě nevolností. 😉 A ten paralen Ti pomohl? Já pořád tak nějak doufám, že mi dr. zítra něco nabídne, až mu vylíčím své strasti. 😀 Jj, taky jsem si říkala, že co bych pro miminko neudělala, ale zatím mi teda dává zabrat. 😉 😉

slaboska
28. únor 2013

@martina_81 ja trpěla,ale ja to měla horši,že jsem to špatně nesla psychicky,ja měla strach,že je něco v nepořadku s miminkem a kontola vždy za 14dni pro mě byla strašna doba.nechci ti kecat,ale ja myslim,že ti nic jineho nedaji,je jedno jestli jsi těhu ty nebo ja 😀 tak trochu mi to pomohlo,neřikam,že uplně,ale mohla jsem jit normalně ven a nechodila jsem jak babka 😀 😀

martina_81
28. únor 2013

@slaboska To já v pondělí byla taky v pr*eli, když přišlo to nejhorší. a pak jsem si říkala, že dokud nekrvácím, tak je to ok a že už jsem to přece měla po tom transféru, úplně stejný a taky to bylo ok, tak tím se pořád uklidňuju. 😉 Tak když by mi ten paralen pomohl, tak mi to stačí, nechci úplný zázraky. 😀 Jsem zvyklá na ms bolesti, ale tohle je fakt mazec. 😖

slaboska
28. únor 2013

@martina_81 tak ho zkus mě pomohl,zlaty msbolesti,že? 😀 a to jsem si vždy řikala,že neni nic horšiho 🙂 ja se pořad bala,že přestalo bušit srdičko,proto mam ty křeče 🙂 to jsem vyčetla na nějake diskuzi,že se to stava a už jsem si to vsugerovala,že to je tim 🙂

martina_81
28. únor 2013

@slaboska tak na takovou diskuzi jsem naštěstí nenarazila. 😒 Četla jsem článek, dle kterýho to je normální. Jj, zlatý ms bolesti. A to jsem se těšila, že se jich na pár měsíců zbavím. 😀 V kterým jsi teď týdnu?

slaboska
28. únor 2013

@martina_81 mě takovy diskuze fakt přitahuji,oni tam jako nepsali,že když nebuši srdičko,že jsou bolesti,jen,že se muže stat,že přestane bušit a ja si to hnedka diagnistikovala 😀 no debil 🙂 ja jsem tedka 14+2.taky jsem si řikala,jak bude mit 9 měsicu klid a ono pr,ale tedka už je to v klidku,maštesti 😉

martina_81
28. únor 2013

@slaboska není nad to, když si člověk najde na netu něco blbýho a ztotožní se s tím, že? 😀 A ty křeče Tě přešly kdy? Abych věděla. 😉

slaboska
28. únor 2013

@martina_81 jojo,tak to jsi napsala dobře a ja si vždy najdu ten největši nesmysl 😀 pomalu to odeznivalo,bylo to min a min,ale asi až tak v 2 měsici,asi jsem tě nepotěšila,že? 😉

martina_81
28. únor 2013

@slaboska v 2.měsíci? Tak to je paráda. 😉 Čekala jsem to horší. 😀 Jsi na PN?

slaboska
28. únor 2013

@martina_81 jojo,jsem ja jsem šla hnedka jak jsem začala stimulovat,abych na vše měla klid 🙂 a ty?tedka už asi jo,že?neboj,max.do 2 a to pak bylo jen sem tam pichnuti 🙂

martina_81
28. únor 2013

@slaboska jj, šla jsem na PN už před KETem,protože jsem měla strach, abych nechytla v práci nějakou virózu a nemuseli jsme to posunovat. No tak snad budu mít brzy klid. 😉 To máš 1.ivf?

slaboska
28. únor 2013

@martina_81 ja si taky myslim,že je lepši zustat doma než něco riskovat.jojo naše prvni a diky bohu uspěšny 😀 tak tobě to vyšlo taky celkem rychle 🙂

martina_81
28. únor 2013

@slaboska jj, myslím, že 3.transfér je vcelku taky úspěch. 😉 To jen okolí si naivně myslelo, že to musí vyjít napoprvé, a pak jsem si připadala dost neschopně.

slaboska
28. únor 2013

@martina_81 ten pocit znam,na mě se tak všichni divali,že 2 roky po svatbě nemame děti a každej se tomu divil,někteři lidi jsou idioti,že jim nedojde,že to asi nejde 😠 ale tim si tady asi prošla každa z nas.a to počkej tedka,to ti bude každej gratulovat a přetvařet jak Vam to přeji a jak to věděli 😠 😠

martina_81
28. únor 2013

@slaboska u nás všichni věděli, že nemůžu mít děti, takže spíš všichni počítali s tím, že je ani mít nebudu. Hlavně moje mamka. 😒 Což mě od ní tenkrát dost mrzelo, ale ona mě asi spíš chtěla ušetřit případnýho zklamání, protože od té doby, co jezdíme do caru, tak nám drží palce a těší se, že se nám zadaří. 😉

slaboska
28. únor 2013

@martina_81 a comaš za problem,že si nemohla mit děti,teda jestli nevadi,že se ptam 😒 to tě spiš fakt chtěla ušetřit zklamani,kdyby to nevyšlo a tedka si všem vytřela zrak 😀

martina_81
28. únor 2013

@slaboska měla jsem ve 20ti rozsáhlej zánět vejcovodů (přisli na to hodně pozdě, chodila jsem s tím asi měsíc) takže 1 mi vzali a druhý byl neprůchodný, ten mi vzali vloni, když jsme se chystali na ivf. A co u vás?

saraha2
28. únor 2013

@sandra077 krátký,nebo dlouhý,to máš fuk🙂poprvé jsem nepřibrala nic,podruhé už ano..ale to bylo z prednisonu,to je potvora 😒 a měla jsem pokaždé dlouhý protokol...

slaboska
28. únor 2013

@martina_81 tak to mi tě je lito.u nas až tak zavažny problem neni manža ma spermio ok,al ja mam anovulaci,takže jsme to zkoušeli 2 roky a nic tak jsme šli na ivf,nechtěli jsme ani IUI když je tam jen 20%uspěšnost.mě už je 30 tak na co čekat,a jsem rada,že jsme šli,takhle by jsme mohli čekat do 50 😀 😀 😀

martina_81
28. únor 2013

@slaboska jj, je super, že se vám zadařilo hned napoprvé. 😉 Jdu zalehnout k bedně, tak zatím ahoj. 🙂

slaboska
28. únor 2013

@martina_81 tobě skoro taky papa

malinka_02
28. únor 2013

@martina_81 ahojky tak drzim zitra palce!! Jo jompujdu jeste jednou do podoli apokud ani to nevyjde tak za rok zkusime neco jinyho. Ted jdu na HP a podle toho uvidime protokol a rikaĺze kdyztak mi da neco na prolaktin tak to je posun k lepsimu. A pry ro krvaceni po sexu muze byt z nejake bakterie tak mi vzal kultivaci a bolelo to tak jak nikdy! Asi jak to moc nedela.. A nebo ze to muze byt kdyz se vystelka delohy dostane ven. Tedy asimendometrioza ale nerekl to a ja nechtela byt za chytraka .. Tak sem mlcela. A jen sem rikala ze kdyby to bylo tim tak co s tim a on no tak si zvyknout.. No nerada bych krvacela vzdy 2 dny ze sexu..
Cyrologii mi neudelal zepry se nador tvori dlouho a kdyz sem ji mela naposled ok tak mam zas jit az za rok coz je v dubnu.

@slaboska no doufam ze v trombocentru vedi 😀

malinka_02
28. únor 2013

@ramdy je super!!
@sandra077 ja mam za sebou 4 transferyna pribrala sem celkem 12 kg..

saraha2
1. bře 2013

@martina_81 myslím na tebe!!!!!!!!!!!!!!!!!

denulka85
1. bře 2013

@martina_81 dnes som si spravila dalsi test a hned sa ukazala ciara hadam po minute.... 😀

denulka85
1. bře 2013

Baby myslite ze sa to zvysuje? hadam po minute sa to ukazalo 🙂

denulka85
1. bře 2013

@sandra077 ja som mala ohhs pri odbere vajicok, zvacsene vajecniky a nafuknute brucho ale vsetko sa da prezit drzim palce

martinazvo
1. bře 2013

@denulka85 ahoj moja, vidis, vravela som!!! vitaj v klube !!! 😀 😀 😀

denulka85
1. bře 2013

@martinazvo budem verit hadam az 11.3 😀 😀 😀 😀 😀 ale dakujem