1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

adriana89
21. srp 2013

@silvik1 viies ked ma blbeho lekara a nestacilo mu 20 vajok hmmmm nediviiim sa.....ty kokos....a kludne moze byt videt len 10 na ultrazvuku a po OPU ich moze byt 19 vajok....casto su schovane a hlavnee pri hentakom pocteeee........nechapem jaaa toto tolkooo nezodpovednosti

silvik1
21. srp 2013

@erin365 potom nechápem načo Ti zvyšoval ešte dávky. tak sa drž a informuj ako to dopadne. držím palce. a nezabudni veľa piť 😀

adriana89
21. srp 2013

@erin365 rob si srandu su baby ktore mali 10vajok a pocas OPU prestali dychat.....ty mas 50 vajok a isty OHSS a ak sa ti dostane tehutina do plus hrozi embolia.....ved si nastuduj cooo tebe vsetkooo hrozi jaa to myslim len v dobrom.......z 50 folikov sa oplodni moooooozno 10 a embrijok bude akuraat a duuufam ze bude vobec na ET a aby k ET vobec doslo.......

majaru
21. srp 2013

Ahojda, tak jsem po prvním IVF 🙂 2.8. mi zavedli jedno 5 denní embyjo. Cca 13 den jsem si dělala těhu test a pozitivní.. Včera jsem byla na krvi a HCG je 3395 .-) Mám smíšené pocit. Doufám, že bude vše v pořádku postupovat. Protože předevčírem ještě moje doktorka nic na UZ nenašla. Tak snad příští pondělí mě potěší.

silvik1
21. srp 2013

@adriana89 neviem nejako sa mi to nezdá. chodím do rovnakého centra, mám za sebou 2 IVF - pri prvom 23 vajok, pri druhom 27 a keďže vedeli, že dobre reagujem už na menej liekov, tak dávali pozor čo nadávkujú.

adriana89
21. srp 2013

@erin365 kdee do car chodis ????

adriana89
21. srp 2013

@silvik1 veeed praaave nechapem....uz ty si mala dost...oni len dopuju dopuju....kolko si mala z toho kvalitnych vajok a embryok????

erin365
21. srp 2013

@silvik1 @adriana89 nerobím si srandu, ste ma poriadne vystrašili ☹ Dr. mi v pondelok zvýšila dávky Gonalu aj Luverisu, vraj folíky potrebujú ešte dozrieť... nechápem, veď chodím do CAR a dr. by najlepšie mali vedieť čo robia...a dnes ma pozerala iná dr. a ani ona nič na to nepovedala...

erin365
21. srp 2013

@adriana89 chodím do GYN-FIVu

silvik1
21. srp 2013

@adriana89 prvý krát bolo 8 embryjok (naša chyba mali sme dať všetky na icsi) a teraz som mala 21 zrelých (všetky sme dali napichať), dve mi vložili a ostalo mi 13 embryjok na mrazenie - čiže dosť dobre. inak obe chodíme do GynFivu. neviem či si Erin nevystrašila až tak, že už Ti nenapíše 🙂

silvik1
21. srp 2013

@erin365 u koho Ti vyšli kontroly ?

adriana89
21. srp 2013

@silvik1 taaak napisala som jej leeen praaavdu.....nemyslela som to zleee..vase centrum je zname ze dopuju jaak kraliky sorry za vyraz 🙂🙂🙂🙂 maju z toho lepsie tabulky zeee 50 vajok to nedokazu ani v amerike kokos 🙂🙂🙂🙂 dobree centra pracuju s 5timi vajkami.....ja som mala najskor 5 vajok a potom 8 vajok...a cakam dvojky....

erin365
21. srp 2013

@silvik1 naisto viem, že minulý štvrtok na 10DC ma pozeral Harbulák, v pondelok doktorka ale neviem ako sa volá, taká trošku staršia a dnes taká mladá blondína...

adriana89
21. srp 2013

@erin365 myslela som siiii.....🙂🙂🙂🙂🙂 taaak sa drz......

erin365
21. srp 2013

@adriana89 @silvik1 vystrašiť ma vystrašila, ale napísať napíšem 😀

silvik1
21. srp 2013

@erin365 tak držím palce nech to dobre dopadne.

adriana89
21. srp 2013

@erin365 aky mas ty problem konkretne mas PCO alebo nieco taakee???ja som ta nechcela vystrasit ja tu mam na koniku som moderatorka skupinky o IVF maaam toho nastudovane az az aby som si dovolila ti to napisat a mam toho tiez kopu za sebou.....ja ti len prajem drz saa a sa divim ze si este nepraskla ja som mala 8 folikov a nemohla som sa chybatm🙂🙂

adriana89
21. srp 2013

@erin365 hneevaas sa ze ti chcem leeen dobreeeee?????? ja som sa bala OHSS aj pri 8 folikoch ja som ta nechcela plasit alee nemas asi precitane co vsetko to obnasa ked si sa vystrasila......a nebudem ti radsej ani pisat akee papiere som podpisovala jaaaaaa....leboo ta vyplasim este viac 🙂🙂

erin365
21. srp 2013

@adriana89 ani neviem čo je PCO...

erin365
21. srp 2013

@adriana89 ja verím, že doktori ma majú pod kontrolou, veď mi zakaždým berú krv...tak keby niečo nebolo v poriadku, hádam by nehazardovali s mojim životom...

erin365
21. srp 2013

@adriana89 inak všimla som si že máš pre dievčatko meno Leonie...to je u mňa už 4roky favoritka na dievčenské meno 😎 a pre chlapčeka mám Lucas 😵

adriana89
21. srp 2013

@erin365 lucas je tiez super 🙂 drziiiiim ti moooc moooooc palce aby si to meno mohla cim skor pouzit.....nemysli na zleee veci alee zase nevid len cez ruzove okuliare aby si nebola sklamana...ja som tip radsej poviem na ferovku nez davat ruzovucke kecy a potom hovnooo z toho......drz sa pi mliecko aspon liter denne potom pri tvojom pocte aspon 4 litre vody....lezkaj odpocivaj nic nezdvihaj kedy mas punkciu?????? daaj mi hned vediet

erin365
21. srp 2013

@adriana89 ja som si za 4roky vytrpela akurát dosť, tak verím, že bude už všetko v poriadku!

adriana89
21. srp 2013

@erin365 neeboj jaa tiez za 6 rokov....a cakame dvojicky zatial vsetko ok zajtra ideme na meranieee chrbtovej a nosovej kosticky boojiiiiim saa alee duuufam ze bude vsetko ok......

erin365
21. srp 2013

Tak, osobne mi volali z CAR 😅 Končím s injekciami, dnes dve dávky Pregnylu a v piatok punkcia 😵

sheronka
21. srp 2013

@erin365 Všetko dobre dopadne a budú aj embryjka. Držím palce 😉

mistisa
21. srp 2013

@erin365 ahoj moja no daj vediet potom ako to dopadlo.ale nemyslim si ze ti daju ET hned a ak ano tak potom su tam ozaj mimo.ja som mala 12 vajok a pre hroziaci ohss mi odlozili vklad az o tri mesiace. az tretiu mrchu som mohla zacat brat estrofem na sliznicu. mne sa dokonca ohss ani neprejavil a volala som 4 den po opu do car a povedali mi ze nebudu riskovat ze je len dobre ze ohss nemam ale nebudu riskovat a vklad sa odklada. kazdopadne pi strasne vela vody pomaha to a doporucuje sa to. akonahle spozorujes na sebe zmeny ako zle dychanie dychavycnost rychle naberanie na vahe alebo take ze zle tii je bolesti strasne krce hned utekaj do spitala. nie je to sranda ako ti pisu baby a pri takom pocte vajok je viac nez iste ze ohss bude. drzim ti silno palceky nech je vsetko oki a hlavne nech ta to obide. to najhorsie hlavne. ale daj na nas a pi vody stale maj na ustach pohar s vodou. tym to vyplavujes 🙂 🙂 drzkaj sa a daj vediet oki? vraj je dobry aj silny kuraci vyvar. zajtra uz by si nemala brat ziadne injekcie ci?

adriana89
21. srp 2013

@erin365 moojaa taak hned napis po OPU ok....drziiiimee palcee.......

maminka142
21. srp 2013

mal už niekto ELONVU? Ďakujem 🙂

adriana89
24. srp 2013

@erin365 mooojaaaaa taak akoooooo????????